globalmoto_kveten




Prodat nebo nechat?

  • 0

    8.3.2024 od Princezna_s_moto

    Zdravím, potřeboval bych poradit.
    Mám 125ku a přemýšlím jestli si ji nechat nebo zkusit prodej, protože chci v létě přesedlat na větší.
    Motorku bych chtěl prodat cca za 34*** Kč
    Mnou jednou padnutá v dešti v cca 15 km/h.
    Je to Korejský cruiser značky Daelim.
    Je to motorka kterou mám rád ale nestačí mi výkonově, potřeboval bych jezdit větší štreky a dál také nevím jakou motorku vybrat.
    Děkuji za každou radu

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    8.3.2024 od Slávek-TDM

    V inzerci je jeden kus dvacet let starý za 20 tyček. Obávám se, že za odřenou motorku 35 tisíc nedostaneš. Ale kdo to nezkusí, nezjistí... Hodně štěstí.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2024 od ja1

    V dnešní době demokracie a svobody můžeš mít přání jaké chceš . A můžeš ho i veřejně sdílet

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.3.2024 od Obdélník

    Za 34 000 takhle odřenou a potlučenou motorku, navíc korejskou prodáš jen s velkým štěstím. Ale nejspíš vůbec ne. Za 34 000 si každej koupí mnohem lepší motorku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.3.2024 od Robie

    Prodej a přesedlej. Řekni si o míň a peníze co za to dostaneš využij pro vylepšení nového stroje. Hodně štěstí.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.3.2024 od kokoška.

    34?? ani ve snu

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.3.2024 od Míra

    Podle reakcí doporučuji dát inzerát a když to někdo koupí prodat. Když ne, tak nechat.
    Můžeš s ní odjet ještě jeden rok a mezi tím šetřit na lepší.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.3.2024 od Gilless

    Upřímně, ten tav není moc pěknej. Obouchaná je dost a navíc z obou stran. Klidně to zkus vystavit, fotky už máš a pár řádků textu dáš dohromady za chvilku. Ale připrav se na to, že inzerát může viset klidně rok a stejně půjdeš s cenou dolu. Taky jsem to tak měl při prodeji 125ccm.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist