globalmoto_kveten




oprava ojničních ložisek a zadní brzdy

  • 0

    22.11.2022 od ondydy05

    Dobrý den, chtěl bych pořídit motorku(rv.2003). už ji mám nějakou dobu vyhlídnutou, ale zadržuje mě na ní nutná oprava poškozeného ojničního ložiska a potřeba udělat zadní brzdu. Kolik by mě mohla stát oprava aby byla motorka v pořádku? Předem Děkuji.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (8)
  • 0

    23.11.2022 od CRF1000

    od 25 000,- Kč nahoru

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.11.2022 od Anti

    Zadní brzda je vcelku levná prkotina,ale o ojnici se to říct nedá. Dělal jsem to pár let zpět, klika z druhý ruky, levná práce a i tak to vyšlo tuším na desítku. Hodně se to odvíjí kdo a jak. Ale těch deset je minimum.

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.11.2022 od KAWAHAB

    Přehodit motor s jiné pojízdné je nejlevnější varianta Za předpokladu že nekoupíš zajíce v pytli..

    Doplněno:

    S opravou to zvaž i s toho důvodu,protože vysypaná ojnice je jenom důsledek příčiny s tím spojené další náklady

    23.11.2022 od KAWAHAB

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.11.2022 od milor

    Vyhlédni si jinou, tato jako dobrá investice nevypadá. Suzuki nedodává ložiska v opravných rozměrech.

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.11.2022 od kokoška.

    Hledal bych jiný zachovalejší kus bez nutnosti opravy

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.11.2022 od _Michal

    NEBRAT!

    Pro jistotu velkým.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.11.2022 od Medved

    Za kolik ji kupujes, pokud to neni tajne? Aby takhle stare SV s takovymi zavadami melo smysl koupit, muselo by stat do 10 000Kc a opravy by sis musel udelat sam.
    Pokud to tak neni, ruce od toho pryc.

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.11.2022 od docent

    Mě zaujalo spíš to, jak víš, že je potřeba opravit ojniční ložisko. Možnosti jsou dvě.
    1/ Motor je rozebraný a někdo kvalifikovaný ověřil, že je potřeba pouze vyměnit ložisko.
    2/ Motor je kaput a prodávající ti řekl, že je to jen ojniční ložisko.

    V obou případech bych se stejně poohlédl jinde.....

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist