globalmoto_duben_nolan




pokles výkonu v max.otáčkách a střílení do výfuku

  • 0

    27.12.2015 od Dony1

    Zdravím všechny, možná se budu opakovat,ale mám stejný problém s výkonem motoru při akceleraci ve výšších otáčkách jako kdyby se dusil.Musím ubrat a výkon se opět vrátí. S kopce střílý do výfuku. Diagnostika žádnou chybu nenašla možná sání nebo vstřik nevím jistě. Někdo mi radil,že je to variátorem,ale vněm problém nevidím při jízdě do kopců nebo při rozjezdu je v pohodě.Až na ty max. otáčky když chci předjet tak to prostě spadne.Mohl by mi prosím někdo poradit předem moc díky.Dony1

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 1

    27.12.2015 od Andrej2000

    Akú máš motorku ? Môže to byt kludne predzápal ......

    Doplněno:

    Mám Peugeot Satelis RS 125. Nevím jestli u vstřiku může být předzápal jedině žeby byl možná špatný vstřik ale když startuje a jede docela slušně teda až na to střílení do výfuku hlavně při sjezdu s kopce a po mírném přidaní plynu. Poslední dobou jsem si všiml,že často po dojezdu dolévám olej je to normální?

    7.4.2016 od Dony1

    Doplnit odpověď

  • 1

    28.12.2015 od Slávek-TDM

    To vypada, jako by to bylo chudy. Nedaval jsi tam nejakej "sportovni" filtr? Nemas treba zasvinenej palivovej filtr? Proste malo paliva a hodne vzduchu...

    Doplněno:

    Možná nestíhá čerpadlo je to možné? Je to normální že dolévám po dojezdu olej? Klesá olej na rysce ukazatele oleje

    7.4.2016 od Dony1

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.4.2016 od Dony1

    Sportovní filtr tam nemám ,na ten palivový se podívám. Myslel jsem třeba vstřik že by mohl být špatný. Dík za radu

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist