globalmoto_kveten




rozeta skoro bez zubů

  • 0

    2.11.2015 od jirka015

    Ahoj chlapci,mám bazarovou hondu cr85r už sem na ní nalítal 40mth při koupi byla zadní rozeta v pohodě a já jí občas přejel okem ale poslední 3mth jsem se nedíval a teď jsem jí kontroloval a vidím že na rozetě mám už jen asi 5 zubů které jsou v pořádku, nevím čím to může být občas řetěz něčím máznu ale nemám nic přesně na řetězy :/ prosím poraďte čím to může být, a ještě by mě zajímalo jak je to s těma zubama čím víc tak tím větší to má výkon a nebo to je rychlejší?A prosím napište nějakou rozetu co něco vydrží :)

    Doplněno:

    Ještě jsem zapomněl napsat že cca každých 10 mth musím dotáhnout řetěz,napadlo mě že už byl moc povolenej a tak vysel jen na těch krajích u zubů a když sem zabral tak se to urvalo ale nejsem si moc jistej zda je tohle příčina.

    2.11.2015 od jirka015

    Ještě jsem zapomněl napsat že cca každých 10 mth musím dotáhnout řetěz,napadlo mě že už byl moc povolenej a tak vysel jen na těch krajích u zubů a když sem zabral tak se to urvalo ale nejsem si moc jistej zda je tohle příčina.

    2.11.2015 od jirka015

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    4.11.2015 od Bramborovy_kral

    dle ohoblovanejch zubu,to bral na krev,bez toho aby protocil kolo a vsimnul si ze ma nerovnomerne vytahanej retez...takze zuby sly do haje

    Doplněno:

    samozrrejme ze to dopadne tak,ze koupi rozetu,starej vytahanej retez mu osmirgluje zuby a pak az se rozhoupe si koupit retez,tak mu ho zase znici ta rozeta...k vymene primaru se ani nedostane

    4.11.2015 od Bramborovy_kral

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.11.2015 od ja1

    kup si novou řetězovou sadu...tj kolečko,rozeta a řetez... v manualu se dočteš i počet zubů

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.11.2015 od kilix

    dúfam, že tú reťaz nedoťahuješ každých 10mth "na krv", ale tak, aby mala predpísaný previs, je tak?

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist