globalmoto_duben_nolan




střílí do výfuku -nejde přidat plyn

  • 0

    26.5.2019 od nepi

    Zdraví potřebuji radu ,moje Jawka 350/638 po zimní přestávce začala vynechávat a střílet do výfuku, při přidání plynu se začne dusit. Mám zapalování VAPE MZ04 ,Regulátor R04 (VAPE). Karburátor jsem vyčistil , svíčky jiskru hází .Vyměnil obě gufera na klice a problém stále přetrvává . Děkuji za každou radu. M.N. [

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    27.5.2019 od Deyva

    A baterka je nabitá?

    Doplněno:

    Problém byl v tom regulátoru- sehnal jsem starý, zapojil ho a je po problému.Všem děkuji za odpovědi. M.N.

    29.5.2019 od nepi

    a dobíjí to?

    27.5.2019 od Deyva

    https://www.motorkar...etail&ddid=72411

    27.5.2019 od Deyva

    Doplnit odpověď

  • 1

    27.5.2019 od T-renc

    Mi to střílelo do výfuku proto, že elektronické zapalování hází jiskru jak v "horní", tak v "dolní" úvrati. Když jsem měl slabou baterii, tak se někdy náhodou směs nezapálila v té "horní" úvrati, ale až v té "dolní", a pak to střelilo do výfuku. Takže vyměnit baterii, protože při dlouhém stání na volnoběžné otáčky reglér nedobíjí baterii, ale vše musí živit baterka sama. U Jawy se tak s tím počítá. Já jsem to měl u sajdy, takže jsem v sajdě vozil autobaterii a veškeré problémy se střílením do výfuku rázem ustaly.

    Doplněno:

    Já mám 1 snímač, na rotoru 2 výstupky...Jak to může zapálit v dolní úvrati ? Podotýkám ,je to staré Ducati,coJawa kdysi zkoušela,ale systém je stejný.Měl jsem regulátor v háji a po zapojení našeho regulátoru od Vape R 67 to dobíjí,vše ok.Ale nikdy mě to do výfuku nestřílelo.Ani před ani po.

    30.5.2019 od Čurdajurda

    Problém byl v tom regulátoru- sehnal jsem starý, zapojil ho a je po problému.Všem děkuji za odpovědi. M.N.

    29.5.2019 od nepi

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.5.2019 od Lumen

    Omrknum bych filtr,opravdu poraaadne ten karbec vycistil,omrknul plovak karburatoru a hladinu,odvetrani nadrze a palivovy kohout(necistota).pokud predtim drandila tak to bude jen chujovina

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.5.2019 od Eastrider

    Poznám to.
    Áno, dôvodov môže byť veľa. Ale skús dať nové sviečky. Mne sa osvedčili samozrejme Brisk-y, ale N17C
    Za pokus takmer nič nedáš, tak prečo nie?

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.5.2019 od maspe

    hadr v sání? zkus sundat přechodku mezi airboxem a karburátorem a uvidíš zda se tu změní.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.5.2019 od Čurdajurda

    Znovu vyčisti karbec,koukni na vzduch.filtr.Mě to připadá,spíše na zalepený karburátor,ani ne na dobíjení.
    I kdyby to nedobíjelo štávu to bude cucat z baterky ,,můj případ,, ,ale ten motor se dusí.On si nemůže normálně nasát.

    Doplněno:

    No mě to cucalo z baterky, páč to nedobíjelo... A absolutně to nešlo do otáček a střílelo to jak u Verdunu

    29.5.2019 od Deyva

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist