globalmoto_duben_nolan




Kape olej

  • 0

    5.4.2017 od ceB

    Nevi nekdo co to je? Kape mi z toho olej protoze je to povoleny, utah sem to klestema, ale po chvili se mi to zas povolilo, myslim ze to je na imbus, ale spis mi zajima co to je je to pod radickou a levou stupackou.




    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    5.4.2017 od findejs1310

    Tak kdyz se podivas zblizka tak uvidis kam je to nasroubovany ne?
    Ze spodu do bloku? Nebo to neco drzi?Ma ten sroub tesneni?
    Utahni to imbusem a hotovo.Nestika ti tam treba jen olej z retezu?

    Doplněno:

    No nedrzi to nic je to nasroubovany do motoru tesneni to ma

    5.4.2017 od ceB

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.4.2017 od Slávek-TDM

    Dival jsem se na partsdepot, tam v karterech takovejhle sroub vubec nakreslenej neni. A sroub drzaku stupacek je az dal, udelej vic fotek zespoda, at to vidime. Jinak ho zkus vysroubovat, jestli potece olej, ale dost pochybuju, ze ti to rosi tam. Spis si myslim, ze ti tece olej kolem gufera radici paky. Vem cistici sprej na brzdy, poradne to vycisti a sleduj. To gufero stoji asi 115 korun (dil 91208-KB4-671), ale nevim, jestli pujde vymenit bez puleni motoru.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.4.2017 od ja1

    jseš debil pač ten řetěz má jít po rolně horem. takhle jsi obousil karter na výstupu řadičky

    Doplněno:

    Tak jsem retez prehodil nahoru, co jsem ale koukal tak radicka byla i tak dost daleko od retezu, gufero radicky je taky neporuseny. No ale dneska jsem utahnul ten sroub imbusem byl hodne povolenej a zatim nesleduju ze by nekde neco teklo, uvidim zitra az s tim vyjedu a pak zastavim.

    8.4.2017 od ceB

    V tomhle jsem nevinne, protoze jsem to daval panovi na vymenu futer v kyvnej vidlici

    8.4.2017 od ceB

    V tomhle jsem nevinne protoze mi jeden pan menil futra v kyvce

    8.4.2017 od ceB

    když neumíš nasadit ani řetěz pak jezdi raději do servisu

    8.4.2017 od ja1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist