globalmoto_kveten




Střílení do výfuku při startování

  • 0

    15.8.2016 od Bierkhoff

    Mám problém se střílením při startování. Dělá to při studené motorce, ať startuju se sytičem nebo bez. Při startování startér potočí , pak se ozve rána jak z pistole (pořádná pecka - něco jako postio nebo bouchnutí dvěma deskami o sebe) a motor potom chytne.

    Měl jsem to v servise, kde se závada neprojevila. Mechanik mi seřídil směs, svíčky zhodnotil jako dobré a pak mi řekl, že to každý den, po dobu jednoho tádne zkoušel a nic se neprojevilo. Bohužel mi to střelilo hned druhý dne po návartu ze servisu. Setkal se s tím někdo? co s tím?

    Na výfukovém potrubí jsem žádnou prasklinu nenašel. Díky za odpovědi.

    Doplněno:

    může to těmi ventily být? Ptám se proto, že jsme se domluvili na případném vyčištění karburátoru ultrazvukem, což stojí 1.500,-Kč. Nevím, jestli to může pomoct, nebo jestli můžou pomoct ty ventily. Nechce se mi vyhazovat peníze za něco, čím by to být nemuselo ...

    15.8.2016 od Bierkhoff

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 1

    17.8.2016 od kubacech

    Problém v zapalování. Nejspíše svíčka nebo slabá baterka. Když začíná točit, tak ti nezapaluje a nespálená směs se dostane do výfuku. Když to potom chytne, tak zapálí i tuto smě ve výfuku a ta udělá tu ránu

    Doplněno:

    asi je to tak, vyměnil jsem svíčky a zatím je klid. Nejhorší je, že to přijelo ze servisu, kde mi mechanik říkal, že svíčky jsou v pohodě. Šly těžko vytáhout, tak je asi ani neměl venku. Byly úplně K.O.

    Díky všem za spolupráci.

    19.8.2016 od Bierkhoff

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.8.2016 od Bramborovy_kral

    mel sis rovnou nechat seridit ventily

    Doplněno:

    1500 za vycisteni karbce?vzdyt novej stoji malo pres litr....zmerit vuli ventilu nebude stat tolik penez...myslim ze kdybys napsal kovbojovi tak ti to udela na pockani a za min penez...i ten karbec,kdyz to bude potreba...ale zacni zmerenim ventilu

    15.8.2016 od Bramborovy_kral

    může to těmi ventily být? Ptám se proto, že jsme se domluvili na případném vyčištění karburátoru ultrazvukem, což stojí 1.500,-Kč. Nevím, jestli to může pomoct, nebo jestli můžou pomoct ty ventily. Nechce se mi vyhazovat peníze za něco, čím by to být nemuselo ...

    15.8.2016 od Bierkhoff

    u tehle asijskech motorek,se museji serizovat casteji

    15.8.2016 od Bramborovy_kral

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.8.2016 od Rolda89

    zkouknout ventily, pokud máš otevřenej výfuk, tak je to normální, taky mi to občas vystřelí, než to chytne. Samozřejmě, že čístý a nastavený karburátor je základ. Jo jsou to slušný peníze za to, co si člověk v pohodě může udělat doma za pár korun technického benzínu a stlačeného vzduchu.

    Doplněno:

    díky za odpověď. výfuk otevřený není, ale tím karbecem by to asi mohlo být. Díky.

    15.8.2016 od Bierkhoff

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.8.2016 od ramlik

    děda Komárek by věděl!
    ...dal vypálit svíčku do kamen a hned to bafalo!
    off

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.8.2016 od honza780

    vyměn' svíčky

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist