Offroad-Guide: Alpské šotoliny

První díl série Offroad-Guide s podtitulem: Offroadový průvodce po vojenských cestách francouzsko-italského pohraničí vás provede po Alpských šotolinách nejzvučnějších jmen.

Offroad-Guide: Alpské šotoliny

Na co se můžete těšit? Na 16 tras, které autor sám projel letos v srpnu, takže všechny informace jsou pěkně čerstvé a aktuální. Projedete si nejznámější vojenské cesty v této části Alp, podíváte se do pevností, projedete si pěkné tunely.

V průvodci se dozvíte, na co si na dané trase dát pozor, ale i co rozhodně nevynechat. Dozvíte se základní informace o pevnostech na trase, o tom, jak vlastně ta, či ona trasa vypadá či jakou má obtížnost. To vše je doplněno hromadou fotek, které dokreslí představu o místě. Ovšem dočtete se zde i pár rad o pneumatikách a pod roušku offroadového ježdění vás nechá nahlédnout i Zdeněk Gottwald.

Aby toho nebylo málo, průvodce obsahuje DVD, na kterém si spolu s autorem projedete všechny trasy. Takže opravdu víte „do čeho jdete“.
Každá trasa obsahuje úvodní fotografii, základní informace o trase (popis trasy, obtížnost, délka, převýšení), dále mapu s vyznačenými body zájmu a ve finále i popis jednotlivých bodů s popisem a GPS souřadnicemi.

Kniha je v kroužkové vazbě ve formátu A5 s 92 stranami. Tak, aby se vám Offroad-Guide vešel do tankvaku a mohl být při ruce vždy, když bude potřeba.

Kniha je připravena k prodeji. Objednat si ji můžete na dobírku zde pod článkem a pokud objednávku stihnete do 17.12., doručí vám Česká pošta Offroad-Guide pod stromeček.

Objednávka publikace:

  1.  Vyberte počet kusů, které chcete objednat a vpravo dole odešlete.
  2.  Vyplňte adresu, kam knihu zaslat a případně i telefon,
  3.  Po odeslání formuláře vám na email dojdou pro kontrolu údaje, kam zašleme knihu na dobírku.
  4.  Balné, poštovné + dobírka = 110,- Kč

Objednejte od Michal Pertlíček

Nastavení, skryto v článku: Email:pertla@seznam.cz
Účet:xxx
Dobírka (ano/ne):ano
Poštovné:110

Offroad Guide

Kniha je v kroužkové vazbě ve formátu A5 s 92 stranami.

399Kč
Kusů:
 


 


 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist