Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou

Průvodce cestováním s minimálním plánem a radostí z každodenního malého dobrodružství. Knížka o osvobození od závodu za památkami a předepsanými zážitky, o návratu k cestování za osobními objevy neznámého.

Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou

Autor řady u nás vydaných cestopisů, Radek Fiala, přichází na předvánoční trh s knížkou nejen pro začínající cestovatele. Na vlastních zážitcích v ní chce čtenáře inspirovat k návratu k původnímu cíli cestování – totiž objevování neznámého. Za takovými objevy totiž nemusíte někam daleko. Radek tvrdí, že úplně stačí cíleně zanedbat podrobné plánování a pročítání bedekrů před cestou, protože jen tak budete upřímně překvapeni fascinujícími scenériemi okolních zemí, o kterých se v nich píše.

V knížce se dozvíte například co si (ne)vzít s sebou, proč si určitě nezapomenout mapu, ačkoli máte navigaci, s kým se vydat na cesty, proč nedat na mediální obraz východních zemí a jak si napsat zajímavější cestopis. To vše je poskládáno z autentických zážitků a vlastních zkušeností. Nečekejte exaktní návody, spíše odlehčené, tak trochu fejetonové čtení pro inspiraci.

Autor si nehraje na zkušeného dobrodruha, který třikrát objel svět. O to víc se jeho cestováním a zážitky z různých koutů Evropy může inspirovat kdokoli, kdo nemá na svou cestu půl roku dovolené.

Kniha byla vydána díky úspěšnému crowdfundingovému projektu. Opět se ukázala síla motorkářské komunity, když autor na vydání získal čtyřnásobek očekávané částky. Nyní je kniha připravena k volnému prodeji. Objednat si jí můžete na dobírku přímo zde pod článkem, pokud objednávku stihnete do 17.12., doručí vám knížku pošta ještě pod stromeček.

Objednávka publikace:

  1. Vyberte počet kusů, které chcete objednat a vpravo dole odešlete.
  2. Vyplňte adresu, kam knihu zaslat a případně i telefon,
  3. Po odeslání formuláře vám na email dojdou pro kontrolu údaje, kam zašleme knihu na dobírku.
  4. Balné, poštovné + dobírka = 90,- Kč

Objednejte od Radek Fiala

Nastavení, skryto v článku: Email:posta@radekfiala.com
Účet:745745445/5500
Dobírka (ano/ne):ano
Poštovné:90

Motorkářův průvodce lehkovážným cestováním Evropou

Formát: B6 (menší A5), 111 stran, kvalitní křídový papír, pevné desky.

250Kč
Kusů:
 


 


 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 11x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist