Míša Pupíková na tandemu s Vláďou

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (3x):
| Hvězdiček: 5.00 | Hodnoceno: 3x | Nahlásit
Odkaz:

Seriál rozhovorů Na tandemu s Vláďou přivítal odvážnou cestovatelku Míšu Pupíkovou, která vyrazila do Jižní Ameriky, aby na motorce sama projela Argentinu, Chile a Bolívii. Jestli chcete slyšet, co na cestě zažila, koho potkala a jak se za řídítky kátéemky prala s náročným terénem, podívejte se na další tradiční páteční Tandem.

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře
OndraF (67) napsal 06.06.2026 v 08:13

Ahoj, jen technická poznámka ke zmiňovanému přivolání pomoci telefonem "bez signálu" - aby někdo nespoléhal na něco, co pak nebude fungovat: přivolání pomoci mobilem "bez signálu" je možné, pokud v daném místě nemá signá můj operátor, ale jiný ano . Pokud na místě není ŽÁDNÝ signál (pokrytí žádného operátora), tak se prostě běžným mobilem volat nedá nikam, ani na tísňovky. Pro cestování v takových oblastech je ideální nějaký satelitní komunikátorek typu Garmin INREACH nebo podobný, v poměru k nákladům na takovou cestu stojí dneska pár šupů a funguje.

Podívej se na další videa


TOPlist