ducati multistrada 1000DS
Datum: 23.5.2026 | Zobrazeno: 1 358x
Trochu jsem otestoval nové vstřikovače originál MM, IWP - 162, spotřeba šla dolů cca o litr ve všech režimech jízdy....A jestli to jede? No, nejede, ono to letí....
Vložil: 33.petr
Datum: 23.5.2026 | Zobrazeno: 1 358x
Trochu jsem otestoval nové vstřikovače originál MM, IWP - 162, spotřeba šla dolů cca o litr ve všech režimech jízdy....A jestli to jede? No, nejede, ono to letí....
Vložil: 33.petr