Petr Boháč na tandemu s Vláďou: Važme si toho, že tady MotoGP máme
Datum: 15.5.2026 | Zobrazeno: 3 208x
Dá se říct, že MotoGP v Brně se blíží mílovými kroky a přípravy na největší motoristickou událost jsou v největším proudu. Proto na červenou sedačku usedl Petr Boháč, který přiblížil, co MotoGP pro brněnský okruh znamená a co všechno musí do června připravit a vyladit. V rozhovoru uslyšíte o návratu nejrychlejších motorek na Masarykův okruh, také o položení nového povrchu nebo o tom, co se přinese změna tradičního prázdninového termínu.
Článek: Petr Boháč na tandemu s Vláďou: Važme si toho, že tady MotoGP máme autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)