Petr Boháč na tandemu s Vláďou: Važme si toho, že tady MotoGP máme

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (0x):
|Zatím nehodnoceno| Nahlásit
Odkaz:

Dá se říct, že MotoGP v Brně se blíží mílovými kroky a přípravy na největší motoristickou událost jsou v největším proudu. Proto na červenou sedačku usedl Petr Boháč, který přiblížil, co MotoGP pro brněnský okruh znamená a co všechno musí do června připravit a vyladit. V rozhovoru uslyšíte o návratu nejrychlejších motorek na Masarykův okruh, také o položení nového povrchu nebo o tom, co se přinese změna tradičního prázdninového termínu.

Článek: Petr Boháč na tandemu s Vláďou: Važme si toho, že tady MotoGP máme autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Podívej se na další videa


TOPlist