Kentoya Maximus-i 125: Velký špatný... nebo ne?

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (1x):
| Hvězdiček: 5.00 | Hodnoceno: 1x | Nahlásit
Odkaz:

Tohle fakt není mašina pro motorkáře, říkám si, když se snažím v ostřejším tempu projet zatáčku. Skútr se ve větším náklonu záhadně kymácí a natřikrát musím korigovat stopu. Je znát starší konstrukce i jednoduchý motor. Jenže co je pro jednoho nevýhoda, může pro jiného být naopak lákadlo... A test bude o to zajímavější, že jsme nafasovali už dva roky starý skútr s nalítanými šesti tisíci kilometrů.

Článek: Kentoya Maximus-i 125: Velký špatný... nebo ne? autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Podívej se na další videa


TOPlist