Kuba Smrž na tandemu s Vláďou

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (2x):
| Hvězdiček: 3.50 | Hodnoceno: 2x | Nahlásit
Odkaz:

Není to tak dávno, co Kuba Smrž pověsil závodní kombinézu na hřebíček a ujal se role šéfa vlastního závodního týmu, a to mu očividně svědčí. Jeho španělský svěřenec José Luis Perez Gonzalez totiž letos vybojoval titul vicemistra světa kategorie Supersport 300, a to není vůbec špatnou vizitkou. Jaká byla letošní sezona, co všechno obnáší být šéfem a majitelem týmu ve světovém šampionátě a proč v týmu nemá českého jezdce? O tom prozradí více Kuba Smrž v dalším dílu seriálu Na tandemu s Vláďou.

Článek: Jakub Smrž na tandemu s Vláďou: Jsem ten poslední, co chce jít cestou protestů autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře
Karlosjudo (3) napsal 21.11.2023 v 14:58

Joo, být "rebel" se nevyplácí a mocipánům se to nelíbí. Myslím, že když na svazu juda vidí mé jméno, tak mají taky kopřivku. Jenže mi bylo nedávno 50 a řekl jsem si, že už na to se..., kašlu. Však trenérů a lidí co se starají o mládež, mají za to více méně prd, je tolik, že je můžou přehazovat vidlemi. Ti namistrovaní borci ve funkcích si neuvědomují, že bez těch co dělají tu první práci s mládeží by byli nic a třeba mě už to přestalo bavit. Kubovi přeji hodně úspěchů a nervů. Protože kdo něco podobného nedělá, nemá představu co je to za práce.

Podívej se na další videa


TOPlist