Honda Hornet: Pětikilo na druhou

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (4x):
| Hvězdiček: 5.00 | Hodnoceno: 4x | Nahlásit
Odkaz:

Možná trochu hanlivě se o novém Hornetu mluví jako o nafouklé CB500F. A víte co? Ono to vlastně není vůbec špatně. Pětistovka je povedená mašina, kterou bychom šmahem mohli označit za etalon třídy. Nový Hornet z ní bere vše dobré a posouvá to na vyšší úroveň. Po první ochutnávce to vypadá, že se ve střední třídě schyluje k tuhému boji.

Článek: První test Hondy Hornet: Pětikilo na druhou autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
Vincent111 (0) napsal 01.02.2023 v 04:47

Tuhle mašinu si určitě koupím. Absolutně mi vyhovují všechny parametry. Ted mám Yamahu MT07 Super stroj ale nový Hornet bude ješte o něco lepší. Jen ta zadní pneu se mi zdá na ten výkon trošku úzká. Jinak je všeho tak akorát a speciáne profilové parametry motoru nemohou být lepší. Honda Hornet bude válcovat v prodejích nejprodávanější motorku v segmentu Yamahu MT07.

Eddie83 (15) napsal 07.12.2022 v 16:06

Vše dobré ano. Ale jak vůbec mohl mít někdo tolik drzosti a nesoudnosti dát ten přívlastek Hornet. Jakože už mladí neví co je původní Hornet ? Co to na nás ty Eko vychcánci zkouší ? Je to prostě pjéťo pro ženský tečka. Ale kurva Hornet je street killer ! Řekněte mi kdo zneuctí všechny původní Horneťáky tím že tak pokmenuje tohle ?! Evropské zastoupení ? A doost..

Toonerman (0) napsal 05.12.2022 v 16:02

CB500F byla moje první motorka před 3mi lety a byla super - lehoučká a vyjezdil jsem se pěkně, vyměnil jsem ji za větší a silnější kvůli chybějícímu výkonu a potřebě čas od času jezdit pohodlněji ve dvou .
U téhle to na celodenní výlety s batůžkem asi moc nebude ale ten výkon by mi klidně stačil když je "použitelný" .

Podívej se na další videa


TOPlist