Honda VFR1200X Crosstourer: Cestování s V4 není jenom o Multistradě

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (2x):
| Hvězdiček: 5.00 | Hodnoceno: 2x | Nahlásit
Odkaz:

Ducati Multistrada V4. Cestovní enduro s motorem V4 s původem v superbiku vzbuzovalo v mnohých před jeho uvedením na trh zvědavost, otazníky, nadšení a možná i nepochopení. Rozhodně šlo o jednu z hodně očekávaných novinek roku 2021, ale víte, že Ducati není první, kdo vyzkoušel tenhle koncept? Letos je to totiž přesně 10 let, kdy podobný stroj začala prodávat Honda. Ideální čas podívat se, jak si vede po letech a zjistit, jestli má stále co nabídnout.

Článek: Honda VFR1200X Crosstourer: Cestování s V4 není jenom o Multistradě autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře
toonyl (9) napsal 27.07.2022 v 17:26

Tak přesně vystiženo co Honda je zač. Měl jsem jí také, model 2014 a byla prodána z důvodu velké spotřeby mezi 7 až 9 litry a váhy. Nejsem žádný drobek chlap 100+ ,ale manipulace na místě prostě tragedie. DCT řadí buď brzo, v 50 km/h už tam nutí 6-ku, na sport řadí dost pozdě a tím letí spotřeba nahoru. Chtěl jsem moto s kardanem a tak jsem vybral Crosstourer.
Jinak vše ostatní je Honda tj. spolehlivost, pohodlí a kvalitní jízdní vlastnosti. Ty brzdy odpovídající době vzniku dnes však již překonané.
Zadní pneumatiky ty hoří a víc jak 10 tisíc při jízdě ve 2 lidech s bagáží nelze najet.
Vyměněno za nový V Strom 1000 který je proti tomu muší váha a spotřeba 4,5 - až 5,5 litrů. Má však řetěz..

Podívej se na další videa


TOPlist