Velký test malých naháčů A2. Pět motorek za 90 až 150 tisíc z Číny, Japonska i Evropy

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (2x):
| Hvězdiček: 4.00 | Hodnoceno: 2x | Nahlásit
Odkaz:

Tohle je kategorie, kde zuří opravdu pořádná konkurenční bitva. Naháče pro třídu A2 fungují jako vstupní brána do motocyklového světa pro začátečníky i jako cenově dostupný každodenní dopravní prostředek pro ty, kteří jinak v garáži mohou mít (a mají) i podstatně větší a silnější stroj. Tady si můžete srovnávacích testů vymyslet 100+1, my jsme udělali takový průřez: jedno- i dvouválce, levné i drahé, od čistokrevné Číny po prémiovku. BMW, CFMOTO, Husqvarna, Kawasaki a Yamaha – to je sestava!

Článek: Velký test malých naháčů A2. Pět motorek za 90 až 150 tisíc z Číny, Japonska i Evropy autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
dva_hrnce (3) napsal 28.05.2021 v 21:57

Ne že bych tu motorku chtěl, ale nepomohly by u toho číňana jen jiné brzdové desky?
Z vlastní zkušenosti, kdy jsem koupil kdysi cbr125r, bál jsem se na tom jet 150km domů, předek byl gumovej a spíš to zpomalovalo než brzdilo..
Doma proběhla rozborka, čištění, výměna kapaliny, odvzdušnění - a nic nepomáhalo. A po výměně destiček šla 2 prstama na přední kolo.
Přitom ty původní byly skoro nové, ale buď je někdo vzal u huby hned po instalaci nebo to byla prostě shit směs a nefungovalo to už z výroby.
Tož jen tak na zamyšlenou, že by se třeba dal ten čínský neduh vyřešit za pár korun..

Podívej se na další videa


TOPlist