První test RVM 500 Tekken by JAWA

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
Hodnocení (9x):
| Hvězdiček: 5.00 | Hodnoceno: 9x | Nahlásit
Odkaz:

Tahle motorka připomíná slavnou pohádku od Boženy Němcové. Prodává ji Jawa, ale Jawa to není. Pochází od argentinského importéra Jawy, ale z Argentiny není. Je z Číny a má motor Loncin, který jako by z oka vypadl Hondě CB500, ale Loncin ani Honda to není. Diskuse na téma původu už v Česku stačila zcela zastínit otázku, jaká ta motorka vlastně ve skutečnosti je? Odpověď překvapí.

Článek: Test RVM 500 by Jawa: Chytrá horákyně v globálním pojetí autor: Honza Zajíček (Odebírat články autora)

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
Bigmen_cz (0) napsal 23.09.2020 v 08:25

Pěkná recenze, díky za ní. Docela jsem ji netrpělivě očekával, protože ke značce Jawa mám kladný vztah. Asi si ji nepoběžím hned koupit, ale vzhledem k tomu, že jich po silnicích moc nejezdí, je člověk rád, že se něco dozví. Tím lépe, že je to od člověka, který už nějakou tu motorku má vyzkoušenou. Jen bych měl dotaz: Jak je Honza Zajíček vysoký? Mám téměř 2 metry a v reportáži zaznělo, že vyšší lidé by mohli mít pocit, že je budou při delší jízdě bolet kolena. Motorku, steně jako auto, si nevybírám podle toho, která se mi líbí, ale jak se na ni vejdu.

Pixly (0) napsal 20.09.2020 v 11:15

Super zhodnocení, mě by obecně zajímalo, jestli jsou tyhle motorky vhodné na cestování i někam dále. Když se něco pokazí na Hondě, tak vím, že mají zastoupení všude možně a nejspíše nebudu muset řešit nějaké složité patálie s odvozem do jiné země, atd. No, možná to vidím moc černě moje minulá motorka Indické BMW milovalo odtahovky a tak se toho již bojím.

Honza_2 (2) napsal 19.09.2020 v 11:03+2

Děkuji za skvělou recenzi.
Velice mě potěšilo objektivní hodnocení a představení motorky a i za jízdy a váš názor na jednotlivé detaily stroje a i celkový dojem.
Mě osobně se motorka líbí a pujdu si ji koupit. Cena je to přijatelná.
Osobně se Nepotřebuji před jinými motorkářemi na silnici předvádět na konkurenčních strojích s vysokýma cenovkama s tím kolik to komu jede ( stejně, když chytnete v dnešní přehustene době silniční kolonu tak nikomu motka jedoucí 200km/hod.nepomůže) .
Toto je podle této recenze motorka pro běžné uživatele. Díky za představení stroje.

R_O_C_K_Y (5) napsal 17.09.2020 v 18:30-1

Už jsem měl možnost na ní také jezdit a je to překvapivá motorka s velkou výbavou za super cenu. Kvalita spracování je stejná jak u japonců. Fakt pěkná mašina

Podívej se na další videa


TOPlist