Indové Jawou doslova žijí a z nové třístovky jsou nadšení

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.
| Známka: 1.25 | Hodnoceno: 4x | Nahlásit
Odkaz:

Indická Mahindra se s novou Jawou evidentně trefila do černého. To, že u nás rozvířila hromadu emocí, je šéfům z továrny nejspíš jedno. Určitě se ale doma tetelí blahem, jak dokázali novým produktem rozproudit krev v žilách hromadě Indů. Ti vzali útokem nejen Google, kde se Jawa stala indickým nejhledanějším slovem roku 2018 v kategorii motorek, ale hlavně online rezervační systém. A to takovým způsobem, že už 25. prosince museli tenhle způsob objednávání stopnout. Vedla by si tak dobře i u nás?

Článek: Nová Jawa je trhák, v Indii je do listopadu vyprodaná

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k videu
Kaaamos napsal 12.02.2019 v 17:39

Stačí na youtube zadat "jawa" a nestačíte žasnout, kolik videí nadšených Indů na Vás vyskočí. Trochu jim závidím (sám jsem měl "panelku"), co teď mohou prožívat!
Třeba ti pánové, kterým se podařilo tak pěkně - bez práce - prodat práva na používání zanačky v Indii prodat, vytáhnou hlavy za svých zadků a udělají něco, aby mohli zakladatelé a pionýrští otcové našeho národního klenotu odpočívat v pokoji.

*** Jawa-ČZ značka vítězů! ***

PetrosPV napsal 12.02.2019 v 14:33

Možná kdyby Jawa hned po 89. uznala že nic neumí, koupila licenci nebo si vývoj zaplatila venku, jako to běžně dělají Indové nebo Číňani, mohla přežít. Ale to co předvádí je jen zneužívání dotací na vývoj který neexistuje.

bazin. napsal 10.02.2019 v 16:07-1+2

Když vidím ty čmoudy s turbanama na hlavách jak tancují pod logem JAWA chce se mi blejt velebnosti, ale ne u své klávesnice nýbrž v Týnci na saka těm co dopustily aby to došlo až takhle daleko.

walaszek napsal 09.02.2019 v 19:01+8

Moc pěkný počin, fandím tomuto projektu. S názorem, že tímto směrem měla jít Jawa dávno se plně stotožňuji. Holt když na to neměli odvahu "moudré hlavy z Čech", je dobře, že na to našel odvahu a chuť někdo jiný, ať už jsou to Indové nebo kdokoliv S termínem "národní poklad" bych to nepřeháněl. Národní poklad se má uchovávat, a ne prodat do ciziny

Totrli napsal 09.02.2019 v 16:56+6

Jawa zaspala svou příležitost. Retro modely jsou v kurzu a Jawa vždy patřila k nádherným strojům. Poskládat podobný stroj z koupených dílů by snad v Týnci zvládli taky, když na vývoj vlastních nejsou prostředky. Teď nezbývá nic jiného, než úsilovat o to, aby Indická Jawa dostala homologaci pro Evropský trh a Týnecká Jawa těžila s chytrých Indických hlav.

mekus napsal 08.02.2019 v 19:21-2+3

Zdravim ,,,vsechna čest ,práce, a naše značka je v háji, nějaký čmoud bude prodávat náš poklad, vývoj zastavili komunisti, rozvoj značky dopadl takhle. Už opravdu tady v čr ničemu nerozumim. Všichni kdož jste se na tom podíleli běžte do pi...či.

mira592 napsal 08.02.2019 v 17:03+3

Není tajemstvím že indové dělají kdejaké díly na Jawa 250, 350. Například ráfky kol 16" jsou prý velmi ucházející kvality. chce to prostě makat a oni to zjevně umí. Uznání za mě.

GL1 napsal 08.02.2019 v 09:46+6

vzhledově pěkné kousky, pěkné video, krásná práce Indů, ale ta rozdílnost prodejnosti - velký trh a "dopravní prostředek" versus malý trh a "pro radost " je velká

mira592 napsal 07.02.2019 v 20:43+2

osobně tomuto byť ne našemu projektu přeji úspěch. Teoreticky by se mohla probojovat do země své domoviny tj. CZ. Něco jsem zaslechl, že prý to už má i něco jako katalyzátor a plní určitou emisní skupinu. Tím nemyslím EU. V této zemi je výhodou relativně početná skupina zájemců o motocykly-velký trh, a má tam svou historii a tradici.

LiborK napsal 07.02.2019 v 10:56+8

Vážená hovada ve vedení Jawy, nejsem žádný super podnikatel, abych už dávno věděl, že přesně takhle to mělo začít. Musí to udělat Indiáni se vším všady , od showroomu po trička. Jawka je prvotřídní. Hlavně, že čerpáte dotace na vývoj chcíplin, kterým říkáte motorka. Připravili jste mě o znovuzrození Jawy a za to se budete smažit v motorkářským pekle.

Další videa


TOPlist