Zamyšlení se ke 115 letům HD

|Zatím neznámkováno| Nahlásit
Odkaz:

Trošku jsem se zamyslel nad osobními dojmy ze značky HD k jejím 115. narozeninám

Vložil: GUKenstein

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k videu
Zwei napsal 12.10.2018 v 22:21

Je vidět ,že jsi do H.D. fanda už od začátku tak snad ti to vydrží. Pokud ano,tak za rok,za dva tě určitě napadne (už o tom začínáš mluvit) ,že koupíš stupačky,sedlo,pak třeba budeš chtít předkopy atd...
Můj názor je takový,že když koupíš ty zadní stupačky a dvousedlo (nebo bobek,kytaru) ,že už to nebude ono,ten HD už nebude tak pohledný. Dvojsedlo ,opěrka a brašny si vezmou svoji daň na estetice,to mi věř.
Co ti chci vlastně říct? Abys to nejdříve zvážil,zda se ti ty peníze do toho vyplatí investovat a jestli přítelkyně s tebou bude jezdit,protože všechny holky to určitě nebaví. Teď mluvím z vlastní zkušenosti a to jsem sehnal bazarové dvojsedlo i stupačky dohr. za 5000 kč. a manželka se mnou jela 1x.
Prostě jsem měl Sportstera jednu sezonu a už na podzim jsem začínal šilhat aspoň po Dyně,nebo Softailu. Sportíka jsem začal prodávat hned na podzim a trvalo mě to přes celou zimu až do konce února. Sportíka jsem kupoval bazarovýho za 150 tis. a po roce jsem ho s menším prodělkem prodal.
Nakonec jsem si pořídit H.D. Fat Bob (taky bazar) a zatím jsem spokojen. To je jen taková moje úvaha,ale zjistil jsem,že tenhle postup mělo víc Harlejářů,od menšího k většímu.

Čau Milan.

Další videa


TOPlist