8. Skútršňůra 2011

Hodnocení (1x):
| Hvězdiček: 4.00 | Hodnoceno: 1x | Nahlásit
Odkaz:

Zase jsme vyrazili na skútrech. Až na počasí v sobotu odpoledne i v neděli dopoledne byla akce jako vždy vydařená. Večer jsem se celý zmožený soukal do dvou spacáků. Kolega Franta se divil, proč tak hekám, když mám manželku venku ze stanu, ale zkuste se trefit do druhého spacáku, když už v jednom jste. Zvlášť, když v tom m.j. jela taky Frantova moravská třešňovice. Ale ta vám byla. Škoda, že jí vzal jen placatku. Tuším, že bychom minimálně půllitránek zmařili. Já vím, je to lék, ale proč se neléčit intenzivně, že !!!????

Vložil: Bretus

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Komentáře
Bretus (0) napsal 10.04.2014 v 13:10

Ještě ke komentáři. Jde o akci Skútršňůra 2011. Jelikož přijelo více účastníků srazu, tak se jednoduše nedodržovala ani naplánovaná trasa mimo Prahu a tedy ani zastávky v plánovaném místě.

Místo srazu 2011 v pěkné Rabyni se sraz 2012 již plánovaně změnil na Džbán v Praze. Končím se Skútršňůrama. Rajtovat po Praze a skončit v Praze, není to pravé ořechové.

Bretus (0) napsal 02.10.2013 v 13:30

JJ. Jak jinak. Účast skvělá, jen organizace trochu vázla. Jako člen stáda jsem přežil, ale když je trasa plánovaná s přestávkou někde, očekávám přestávku tam. Příště to opravdu dodržte. Na množství nehledťe, nebo to nedělejte. Bretus

Podívej se na další videa


TOPlist