Téma: Jízda pro smrt?
 
3.3.2010 v 09:36
Na motorkářích jsem přihlášený už tři roky, a i když jsem se do fora nezapojoval, dnes udělám vyjímku. Sleduji pravidelně forum a musím říci, že většina příspěvků je o hrubosti, neschopnosti druhého, vyzvihování vlastního ega a podobně, a ne o rozumné odpovědi nebo pokecu. Rozumně si popovídat tady asi opravdu nejde. Ale já se o to pokusím navzdory tomu, že mne tady zase drtivá většina pošle do sedele.
Chtěl bych volně navázat na založené téma CHLAPI, DÁVEJTE BACHA. Vlastním řidičák už téměř čtyřicet let a celou tu dobu jsem jezdil, zejména na motorkách. Pokud zavzpomínám (a mám opravdu už na co), jak se tehdy jezdilo, na čem a proč, dnes je to úplně o něčem jiným. Tehdy jsem vlastnil Jawu a jezdil si pro potěšení. Nebylo nás moc takových, většina používala motorku na dopravu do práce. A ani provoz nebyl v takové hustotě, co dnes. Blbli jsme a předváděli, ale všechno toto jakoby nám osud promíjel. Havárek na moto v důsledku zavinění cizí osobou bylo hodně poskrovnu, a ti, kterých to potkalo, to odskákali oděrky a zlomeninami. Bylo velmi málo těch, co skončili na stromě, betonovém mostku nebo v plotě. Co taky na třistapade Jawě šlo dělat za rekordy. Člověk si jel svých 80, koukal vlevo vpravo a užíval si pěkného počasí, vůní lesa a příjemného svezení. A když večel šel spát, tak bylo uspokojijící si promítat zážitky z toho dne.
Uběhlo třicet let a já dnes opět jezdím na dvaapůli. Opět se těším na klidnou a příjemnou cestu, opět mám cíl, že někam dojedu a hlavně, že se vrátím a večer budu promítat zážitky. Takže se vlastně až tak moc u mne nezměnilo. Až na jednu podstatnou věc: aroganci, uspěchanost, vystresování, nebo dokonce si dokazování, jakej je machr na silnici, jak to plechovkář nandal motorkáři a naopak. A tak se mi z pohodové jízdy, o čem vlastně jízda na motorce hlavně je, stala jízda doslova o tom, abych si uhlídal svý zdraví, život, abych dojel, kam chci, a abych se vůbec vrátil. Nemyslím, že je to způsobeno tím, že nás jezdí víc (i když toto samozřejmě ke klidu nepřispívá) ale tím, že na silnici nerespektuje jeden druhého, nechová se ohleduplně, bezpečně, nepředvídá a nejezdí opravdu tak, aby to byla pro něj radost a ne jen vyplavení adrenalínu bez ohledu na to, kdo to odskáče. A v neposlední řadě i honění se za vlastním superJÁ a dokazováním, že ten nebo to, co je starší než on, je vlastně socka a k hovnu a jedině on je road king.
O tomhle jízda na motorce opravdu není. A je to škoda. Začíná nová sezona a už máme pár mrtvých. Stojí toto za to? Mnozí totiž neznají chování svých strojů, neznají, že plyn není jen od dorazu k dorazu, a jízda na motorce je jen o rychlosti typyčowoe….
Chlapi, kurva jezděte fakt s rozumem, hlídejte si ty blbečky, kterým to ti starší stejně nevysvětlí, pokud si sami nenabijou držky, a vydávejte se na jízdu kvůli radosti, prožitku a spokojené jízdě. Toto bezmozkem a rychlou jízdou rozhodně nezískáte. A pozor – nejsem žádný dědula ve stodváce s vajcama za zadním oknem nebo kloboučník v trabantu…. A teď jen do mě…….


Uzavřeno 28.08.2010 v 22:21 uživatelem Budulinek

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:09 | Nahoru | #301
Budulínku, celkem s Tebou souhlasím, až na tu pasáž o bezpečné jízdě na J 350... Mě ta motorka ani tenkrát ani dnes moc bezpečný nepřijdou (pneu, brzdy, atd) ale jinak

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:18 | Nahoru | #302
idealista>S tebou je to opravdu těžké...to,že už to máš za pár ještě neznamená,že máš patent na rozum...je to jen tvůj názor s kterým se absolutní vetšina neztotožňuje.Vlézt na tenhle link hustokrutostřelci,kudlaři nebo R1pičowoe ani by jsi necekl...roznesli by tě na cucky.Já se tu snažím celkem slušně diskutovat...nenechávám se vašimy vulgarismy vyprovokovat...vaše urážlivé slova svědčí jen o omezeném názoru,ale co už...komančové si vás ta vychovali.Tímto na tohle vlákno kašlu a dál se tu dědci plácejte po ramenou,ale realita...tam venku..na silnici...byla je a bude jiná.Čest!

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:26 | Nahoru | #303

DaliboRR>Tak tohle je ta vaše diskuse? Urážky a jen urážky a jen proto,že se dívám na věci trochu jinak? A ty martine.R1 se uklidni...není to tady tak anonymní jak si myslíš. Já -asi na rozdíl od tebe- jezdím 24 let,ale nepotřebuji mermomocí něco někomu předávat,když o to prostě ti mladí nestojí.

Chápu dobře je je v tom skrytá výhrůžka?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:27 | Nahoru | #304

DaliboRR>idealista>S tebou je to opravdu těžké...to,že už to máš za pár ještě neznamená,že máš patent na rozum...je to jen tvůj názor s kterým se absolutní vetšina neztotožňuje.Vlézt na tenhle link hustokrutostřelci,kudlaři nebo R1pičowoe ani by jsi necekl...roznesli by tě na cucky.Já se tu snažím celkem slušně diskutovat...nenechávám se vašimy vulgarismy vyprovokovat...vaše urážlivé slova svědčí jen o omezeném názoru,ale co už...komančové si vás ta vychovali.Tímto na tohle vlákno kašlu a dál se tu dědci plácejte po ramenou,ale realita...tam venku..na silnici...byla je a bude jiná.Čest!

No že Ti to ale trvalo...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:28 | Nahoru | #305

Kantorek>Chápu dobře je je v tom skrytá výhrůžka?


Chápu dobře,že se tady může beztrestně urážet?

Naposledy editováno 07.03.2010 08:12:30

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:31 | Nahoru | #306

Kantorek>No že Ti to ale trvalo...


Jsi rád,že? Takhle hezky vas učili "diskutovat" Jen jedna pravda,jeden názor kdo má jiny upalme ho!!! A to vás taková debata baví? Placat se po ramenou a senilně vzpomínat na staré časy... No nic tady bych zestarnul moc brzo,čau staríci

(reakce na) Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:32 | Nahoru | #307
DaliboRR>No řekl bych že trošku měříš dvojím metrem...

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 19:43 | Nahoru | #308
Je to jen a jen o lidech!
Buď se máš rád a vážíš si života+nejsi sobec a myslíš na rodinu či lidi,co tě mají rádi...nebo ne -staň se!
Avšak musíme omluvit i mladé a nerozvážné....ti třeba ještě nedospěli k tomu,aby si uvědomomovali riziko.Riziko zranění sebe i druhých.Nebo na ty,co s osudem nemohli nic dělat....pak nastávají slůvka kdyby.
Ani jsem to nečetla celý,pač hned na začátku,že je to článek myšlený vážně a v dobrým...avšak "mladé" odpuzuje ten tón starších....neboli za nás,my jsme tehdy a dnes je hroná doba bla bla a jiní zas věří,že vědí co činí.

Možná dneska funguje fotka skalpovanýho motorkáře a specifikovaná/popsaná chyba onoho nešťastníka,avšak je to snad na dva dny v povědomí a konec.

Sytý -hladovému nevěří...nikoho nespasíme,neupozorníme,nemůžeme dostatečně varovat....nejde to! Alkoholik se musí rozhodnout sám(pudem sebezáchovy),že přestane chlastat!

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 20:06 | Nahoru | #309
No podle mne to, že je aut a motorek na silnicích víc a víc opravdu na klidné a pohodové jízdě nepřispěje. Ty další věci jsou o věku, v 18ti s novým řidičákem jen málo kdo jezdí hned pohodově a klidně, zákony se to sice snaží podchytit, ale je to hlavně o lidech, výkonu motorky, informovanosti a pocitu nezranitelnosti.
Souhlasím, že bychom na bezpečnost měli myslet a znám dost lidí, co cestovní motorky, kvůli pocitu ohrožení opustili a vrhli se do terénu...
Nezbývá než všem popřát pohodovou sezónu !

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 20:30 | Nahoru | #310
Taky přidávám svůj souhlas, přesně vvvotom to je Snad už se to začne postupně zlepšovat. Dost mě ty špatné zprávy o bouračkách v létě stresujou a nasledné kecy od známých mě pořádně vytáčejí...

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 22:17 | Nahoru | #311
Cus chlapi, rozumný téma...
Hlavně si uvědomte, že piloti aut nejsou zvyklí na stroje, které se pohybujou tak rychle...Pro mě je každá silnice po který jedu ta vedlejší...A žádný auto mě nevidí, a když jo, počítám se vším...A jenom díky takovýmu pohledu jsem těch pár krizovek snesl bez nehody...Tak BACHA!!!

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 22:21 | Nahoru | #312
Ahoj pánové a dámy,pokud bych mohl rád bych něco napsal.
Na začátek je mi 24( za pár dní 25)aby jste nemuseli koukat do profilu
Muj první papírovej Bike mi koupily rodičové,ale jen stroj a to ještě za pomoc na přestavbě domu .Dál sem už cáloval za sví.
V dnešním světě jsem vyrůstal a naučil se jezdit ovšem za svou několika desetitisícovou praxi ježdění jsem došel k těm to názorům:
At si každej jezdí jak chce ale!!!Neohrožujte životy jiných kuli píč....ám!!!
Je mi fuk jestli si motku kopil nebo ji dostal!At si užije když nato má.
Jen teda nechápu kohokoli kdo na ničem nikdy neseděl a hned chce ostrou silnici už jsem tu toho přečetl dost a todle mě vždy dojme.
A co já sem zažil tak třeba když jedem parta motorek a najednou mezi náma se proplejtá motorka a suveréně ohrožuje všechny svou jízdu,nebo někoho kdo se netají předjíždění z prava bych nakopal(toho prvního bych sejmul a motku mu znehodnotil do stavu neprovozuschopného) Jenže to co lidi dělaj na silnici tak se chovají i na fóru a podle toho i vysledujeme jaký je kdo ... si domyslete :) Každý by si měl uvědomit že všichni nejezdí ostrý sporty a nechtějí mít problémi které dělají tyto motorkáři, nadávame na plechovky ale vždyt oni nám dělají naschváli většinou kuli tomu jak se mí chováme k ním(jezdím taky autem a některý paka sou na otevřený dveře)
No a k jednomu názoru ještě ted sem si kopil trošku silnější stroj a docela nechápu jak to muže někdo bez zkušeností jezdit už 600ccm dělá člověku docela potíže když neví co a jak natož něco víc.O tomto si myslím že názor že ,,mam něco v hlavě "je blbost!!Sám sem zaškoloval par lidí a se všema jsem se shodl na tom že praxe s hlavou a teorii nemá nic společnýho a čím slabší stroj tím menší jsou následky vlastní chyby!!A že těch chyb člověk na začátku nadělá.
Doufám že jsem nenasekal moc chyb a že to každý pochopí jak sem to myslel nic zlého vtom nečekejte.Jinak já sám se moc rád projedu bez zábran-jako že co to de ale taky si dost často jen tak blemcám a čučím po okolí po kopečkách a mráčkách atd

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 22:34 | Nahoru | #313
Ahoj všichni,

velice pěkné napsané i já se k tomu přikláním. Je pravda, že mnoho mladých lidí dostane řidičák kupí silné auto nebo motorku a v zápětí se někde vybourájí- samozřejmě nejsou všichni stejný. Často jsem jezdil autem a někdy nad jízdou ostatních řidičů zůstává rozum stát.Tak váýený řidiči dejte pozor na sebe a hlevne berte ohleduplnost na ostatní řidiče a přeji Vám mnoho štastných km.

Jízda pro smrt?

6.3.2010 v 23:31 | Nahoru | #314
naprosto sedí!!!

(reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 00:26 | Nahoru | #315
DaliboRR> Jsi se nějak rozlobil . Víš až budeš oživovat kámoše a umře ti v náručí ,protože jel rychle tam kde na to neměl. Budeš mluvit úplně jinak a změníš názor. Chce to čas, každej k tomu jednou dospěje , že se bude kochat a rozsvítí svíčku u stromu kde je kamošova pneumatika.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 07:17 | Nahoru | #316

DaliboRR>Jsi rád,že? Takhle hezky vas učili "diskutovat" Jen jedna pravda,jeden názor kdo má jiny upalme ho!!! A to vás taková debata baví? Placat se po ramenou a senilně vzpomínat na staré časy... No nic tady bych zestarnul moc brzo,čau staríci

Jistě se nebudeš zlobit když si dovolím Tebe samotného parafrázovat/ocitovat: pokud bys na tohle vlákno vůbec nepsal nic by se nestalo...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 07:55 | Nahoru | #317

Kantorek>Jistě se nebudeš zlobit když si dovolím Tebe samotného parafrázovat/ocitovat: pokud bys na tohle vlákno vůbec nepsal nic by se nestalo...


A co se stalo,že tu píšeš ty? Vůbec nic!!!! Celou dobu to tu píšu...nic nikoho nepřesvědčí o tom aby ubral..leda on sám.A tyhle diskuse jsem nazval "veřejnou onanií" z výsledku je víc než zřejmé že právem.Jediné k čemu se oponenti zmohli jsou nadávky,urážky a výhružné PM (kdo z vás se veřejně přizná,co?) a pokud si to celé kdokoliv přečte znovu nenajde v ní nic co by mladeho začínajícího pilota donutilo přijít se staršího zeptat na radu nebo zkuseneho borce primělo k tomu aby zpomalil.

Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 07:58 | Nahoru | #318
Víš až budeš oživovat kámoše a umře ti v náručí ,protože jel rychle tam kde na to neměl. Budeš mluvit úplně jinak a změníš názor. Chce to čas, každej k tomu jednou dospěje

a to je ono, vemete k sobě kluka a jdete mu ukázat jak se jezdí, on samozřejmě není žádné béčko a za další zatáčkou ho rozdýcháváš, měl jsem teď debatu s jedním známým, jeho parta na Ninja vzala k sobě holku jednoho z nich na enduru, jel jsem kousek za nima, holka jela zatáčku na tři tečny a vyjela ji v protisměru aby jim stíhala a není to její blbost, ale těch rádoby borců, jinak papíry mám už 30 let a žiju, takže možná nebudu až tak mimo

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 08:28 | Nahoru | #319
DaliboRR> Prošel jsem si tím co jsem napsal dobrej kamarád mi umřel v rukách a mohl si za to sám jel jsem za ním a všechno viděl a slyšel jak přestal dejchat, nedalo se mu pomoct. Jestli to chceš zažít nebo mladý to chtěji zažít tak ať se řídí tvými radami. Učil mně jezdit táta a děda. Hodně mi to dalo. Tobě to nemá smysl vysvětlovat. Máš svůj směr a změní ho jen to co se ti jednou zřejmě stane. Hlavně rozum, když na to nemám tak jedu tak abych na to měl. To, že tě ohrozí někdo jiný neovlivníš, ale včas můžeš zareagovat a třeba to ustát a nebejt v dřevěným penálu. KONČÍM!!

(reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 08:31 | Nahoru | #320

martin.r1>DaliboRR> Prošel jsem si tím co jsem napsal dobrej kamarád mi umřel v rukách a mohl si za to sám jel jsem za ním a všechno viděl a slyšel jak přestal dejchat, nedalo se mu pomoct. Jestli to chceš zažít nebo mladý to chtěji zažít tak ať se řídí tvými radami. Učil mně jezdit táta a děda. Hodně mi to dalo. Tobě to nemá smysl vysvětlovat. Máš svůj směr a změní ho jen to co se ti jednou zřejmě stane. Hlavně rozum, když na to nemám tak jedu tak abych na to měl. To, že tě ohrozí někdo jiný neovlivníš, ale včas můžeš zareagovat a třeba to ustát a nebejt v dřevěným penálu. KONČÍM!!


Hele jsi vůbec normální?? Jakými radami??? Já tady někomu radím at jezdí jako blbec??!!! Jen se pozastavuji na nepoučitelností lidí a že takové diskuse nikoho nepřesvědčí.Tvůj smutný případ určite ano,ale to musi clovek (bohuzel) zažit osobně aby ho to zmenilo.

Naposledy editováno 07.03.2010 08:33:08

1 reakcí na tento příspěvek Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 09:33 | Nahoru | #321
A co udělat spešl masérský vlákno pro hustokrutce. Nahlásí kam ten den pojedou a v kolik přibližně a my si upravíme program. Samozřejmě to bude výhodný i pro ně, budou je čekat zástupy fanynek a fotografů. Něco by na tom mohla trhnout i PČR!

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 09:49 | Nahoru | #322

Hiffson>A co udělat spešl masérský vlákno pro hustokrutce. Nahlásí kam ten den pojedou a v kolik přibližně a my si upravíme program. Samozřejmě to bude výhodný i pro ně, budou je čekat zástupy fanynek a fotografů. Něco by na tom mohla trhnout i PČR!


Tak tady máš jedno z mnoha vláken o bezmozcích. Mě mezi nima nenajdete.Můžeš to tam zkusit navrhnout,ale opatrně...nasereš je a než se naděješ zvoní u tvých dveří.

(reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 10:03 | Nahoru | #323

DaliboRR>Tak tady máš jedno z mnoha vláken o bezmozcích. Mě mezi nima nenajdete.Můžeš to tam zkusit navrhnout,ale opatrně...nasereš je a než se naděješ zvoní u tvých dveří.No ti jsou zvyklí na horší narážky! Ať přijedou pudem na pívo.

Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 12:29 | Nahoru | #324
Zdar všichni.Budulinek-příspěvek pro mě za jedna .Jen se podívej jakou jsi strhl lavinu.Jde vidět,že jde o věc,která se honí hlavou snad každému,kdo má rád vůni benzínu.Sám jsem byl 15let řidič s povol.a moto je pro mně láska na celý život.Moje zkušenost k tématu:Jaký jsi člověk,tak se i chováš na silnici.
Když jsi vystresovaný frajer a na lidi kolem sebe kašleš ,tak i na silnici tak jezdíš.
Když jsi klidný a vyrovnaný pohodář ,tak je i tvá jízda taková.

1 reakcí na tento příspěvek Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 12:56 | Nahoru | #325
nejmenovaný člověk,zde dělá z vláken kudlařů bůhví co nejsou za stvůry,ty kluky znám osobně a neřekla bych,že jsou to dementi kteří hned každýho pošlou do prdele když nejezdí průměrně 200km/h

1 reakcí na tento příspěvek Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 13:44 | Nahoru | #326
Nazdar všichni, trochu jsem si početl v téhle diskuzi a tak taky přidám pár slov. Nebudu nikoho moralizovat, ani napadat za jeho názory. Taky nemůžu ve špatném psát o mladých klukách, co berou za heft, protože i kdybych měl v osmnácti 4x slabší stroj, než mám teď, asi bych se někde sejmul :o) Je fakt, že většina mladých kluků ten adrenalin potřebuje a nejen mladých, hromada čtyřicátníků má vlastně nejen kvůli pohodovým projížďkám, ale hlavně kvůli adrenalinu mašinu. Adrenalin může přinést už jen nastartování silného motoru, je to relativní.
Když se zamyslím nad tím, jak jezdím a jak jezdí i kámoši z naší bandy, případně další kluci (vyjma jednoho, se kterým jezdit určitě v budoucnu nebudeme)...celkem pohoda, svižná jízda řekněme lehce nad povolenými limity. Máme ale nějaké zásady - v obci 50-70. Při zvýšené hustotě v klidu, žádné šílené manévry, nelítáme do utažených zatáček, když do nich přes stromy nevidíme, přemýšlíme pokud možno za druhé..je toho samozřejmě víc, prostě se snažíme myslet jako většina z nás. Neříkám, že se občas nesvezeme trochu rychleji, občas se objeví někdo s autem nebo mašinou, kdo se chce měřit a občas to někdo z nás nevydejchá a vezme na chvíli za to :o) Jasně, možná si i někdo někdy řekl, že jedeme jak prasata, to se může stát. Našima očima to bylo v tu chvíli "na pohodu", znáte to :o)
Byla tady řeč o tom, že máš jezdit tak, aby mohl reagovat na situaci, kdy ti do cesty skočí pes, zajíc, srna, slon, žirafa a jiné zvířectvo :o)...ok, uznávám, že když pojedu pomaleji, tak si tolik nenamelu, ale když ti skočí zajíc z lesa pod kola, nestíháš nic, jen pevně stisknout v úleku řidítka. Mimochodem, kdopak má téměř permanentně připravené prsty na spojce a brzdě? Naše banda si před 3 lety zaplatila motoškolu na polygonu v Mostu, přihlásil se tam i sedmdesátiletý týpek, tam většinu z nás naučili držet správně řidítka, když se tak dívám se na některé motorkáře, opravdu málokdo má 2 prsty na páčkách :o) Zeptej se profíka, o kolik si zkrátíš brzdnou dráhu při nenadálé situaci.

Nebudeme se bavit o detailech, ale o podstatě a ta by mohla znít třeba takhle: "Dovol si jen to na co máš, neohrožuj ostatní, chovej se jako člověk a ne jak hovado".

Na závěr ještě doplním při editaci, že se každému z nás může něco stát, zásady nezásady, ale všem přeju ať to není nic tragického.

Takře čau holky a kluci, mějte krásné počásko, plno fajn zážitků nejen v sedle mašiny a hlavně zdraví a štěstí.

Naposledy editováno 07.03.2010 15:24:24

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 15:00 | Nahoru | #327

tardyfe>nejmenovaný člověk,zde dělá z vláken kudlařů bůhví co nejsou za stvůry,ty kluky znám osobně a neřekla bych,že jsou to dementi kteří hned každýho pošlou do prdele když nejezdí průměrně 200km/hVůbec nevím o kom mluvíš, ale dotyčnej by tam měl zajít, protože jim tam stagnuje program. 10 příspěvků za měsíc není žádná hitparáda! Zato tady novej Dušín každou druhou hodinu.

(reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 16:21 | Nahoru | #328

Hiffson>Vůbec nevím o kom mluvíš, ale dotyčnej by tam měl zajít, protože jim tam stagnuje program. 10 příspěvků za měsíc není žádná hitparáda! Zato tady novej Dušín každou druhou hodinu.fakt jo??to to tam Grasselovi tak stagnuje jo??he he to víš jim se to zas rozjede až začne sezona

Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 16:40 | Nahoru | #329
Budulínek dost dobrý.

Naposledy editováno 07.03.2010 17:27:27

(reakce na) Jízda pro smrt?

7.3.2010 v 18:25 | Nahoru | #330

DaliboRR>idealista>S tebou je to opravdu těžké...to,že už to máš za pár ještě neznamená,že máš patent na rozum...je to jen tvůj názor s kterým se absolutní vetšina neztotožňuje.Vlézt na tenhle link hustokrutostřelci,kudlaři nebo R1pičowoe ani by jsi necekl...roznesli by tě na cucky.Já se tu snažím celkem slušně diskutovat...nenechávám se vašimy vulgarismy vyprovokovat...vaše urážlivé slova svědčí jen o omezeném názoru,ale co už...komančové si vás ta vychovali.Tímto na tohle vlákno kašlu a dál se tu dědci plácejte po ramenou,ale realita...tam venku..na silnici...byla je a bude jiná.Čest!K Daliborovi: Občas se sem mrknu a nereaguju. Jenom mi přijde úsměvné, jak se navážíš do starších fotříků,jak je komančové vychovali a tak. V profilu máš hodně mladý věk a přitom už máš jezdit 24 roků. Buďto si do toho počítáš i tříkolku ve školce nebo by tě snad měli komanči taky trochu štrejchnout. Tvoje příspěvky mě baví, navíc udržuješ téma, jinak by to vyhaslo. Zdravím všechny pohodáře na moto a přeji mnoho šťastných kilometrů v sezóně 2010 a málo hulvátství a netolerance.
Téma je zamknuto


TOPlist