Téma: Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?
 
9.2.2010 v 11:30
Ahoj Lidi, zájímá mě jesdtli je efektivní uzavřít si pojištění právní ochrany u pojišťovny DAS pro případ že jiná pojiˇštovna nebude chtít plnit úrazové pojištění? Jaké máte zkušenosti s DAS a kolik to ca stojí? Dík

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?

9.2.2010 v 14:29 | Nahoru | #1
Kolins> asi statistyky žádný nebudou,ale možná bych zvážil cenu jejich služeb ohledně možné pomoci ,např.náhrada škod za rozbitou motku atd.
Pokud někdo nemá úrazové pojistky,tak možná pro ně DAS na provoz na silnici bude volba. Jinak oni doopravdy víc naslibují než splní ,ale kdo dneska ne že jo ))

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?

9.2.2010 v 15:01 | Nahoru | #2
klepátko> Neber to nějak špatně, ale víš o čem je DAS? Možná jsem špatně pochopil Tvůj příspěvek, ale tohle není pojišťovna, která Ti dá nějakou náhradu za rozbitou motku, nebo za úraz atd. Tady jde čistě jenom o právní ochranu.
A co se týče těch statistik, tak určitě žádný takový nebudou, to je jasný. Ale z jiných diskuzí co si tu pročítám si myslím, že 1100Virago není hloupý člověk (jestli jo, tak se omlouvám, osobně ho neznám )a tak mě zajímá, kde to vzal. Když si za něčím stojím, tak to mám přeci něčím podložený. Nebo ne?
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist