cfmoto_cerven
Speedy Přidat reklamu

Téma: Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?
 
9.2.2010 v 11:30
Ahoj Lidi, zájímá mě jesdtli je efektivní uzavřít si pojištění právní ochrany u pojišťovny DAS pro případ že jiná pojiˇštovna nebude chtít plnit úrazové pojištění? Jaké máte zkušenosti s DAS a kolik to ca stojí? Dík

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?

9.2.2010 v 12:29 | Nahoru | #1
Potvrzuji, co psal klepátko. Co není předem vyhrané, do toho nejdou. Pokud mají zastupovat obě strany sporu, taky do toho nejdou. vyhozené peníze. Ale to se týká českého DAS. V zahraničí to funguje výborně a mají respekt. Jejich samolepku bych si na auto nebo motorku klidně nalepil, protože policie se pak chová trochu jinak Ale ne za ty peníze, které za ni chtějí.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?

9.2.2010 v 13:35 | Nahoru | #2

1100Virago>Potvrzuji, co psal klepátko. Co není předem vyhrané, do toho nejdou. Pokud mají zastupovat obě strany sporu, taky do toho nejdou. vyhozené peníze. Ale to se týká českého DAS. V zahraničí to funguje výborně a mají respekt. Jejich samolepku bych si na auto nebo motorku klidně nalepil, protože policie se pak chová trochu jinak Ale ne za ty peníze, které za ni chtějí.Z vlastní zkušenosti vím, že co píšeš není pravda. Já jsem klient a je pouze na mě, zda chci jít do sporu nebo ne. Mám pojištěného sebe + celou rodinu, ve třech případech jsem je využil a ve třech případech mi pomohli. Je to moje vlastní zkušenost, není to "známej říkal". Jinak k dotazu kolik to stojí: já osobně mám "rodina a moto" a platím 4000,- ročně. Jenom moto stojí tušim 1300,-. Jestli je 1300,- vyhozením peněz za to, co Ti dokážou poskytnout, to už nechám na každým.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist