revit_cerven_bon

Téma: EXtramoto bazar Praha ČM
 
21.2.2009 v 17:45
Vážení přátelé a kamarádi, založil jsem toto téma, z důvodu mého "PŘEHMATU" při výběru nové motorky a možná i špatně zvoleného bazaru. Ještě včera ráno, kdy jsem byl objednán na měření rámu své "nové motky k p. Halbichovi jsem byl v domění, že moto, které jsem si pořídil je naprosto vpořádku. Ovšem po telefonátu z firmy p.Halbicha, ze kterého se mimochodem stále nemůžu vzpamatovat jsem už ztratil iluze.

Po provedení měření rámu a následném rozboru bylo zjištěno následující: Motocykl má po havárii zkroucený a zaražený rám, jeho hodnoty výrazně přesahují tolerance stanovené výrobcem, dále utržený držák motoru, který byl neodborně lepen tekutým kovem, ovšem opět se od bloku motoru oddělil. Dle slov p.Halbich se jedná na oko poslepovaný motocykl, který dostal velkou ránu, zřejmě na předek, přičemž kolo bylo vraženo až na svody. Po shlédnutí výsledku a po poradě s p.Halbichem jsem se jal bez prodlení jednat o navrácení motocyklu za pomoci protokolu z měření a odborného verdiktu z firmy p.Halbicha o nezpůsobilosti motocyku k provozu na pozemních komunikacích. Nyní, po slovní výměně s majitelem firmy EXTRAMOTO na Černém Mostě dle jeho slov čekám na verdikt, prý si po prostudování měřícího protokolu vrácení peněz za motocykl rozmyslí a dá vědět během příštího týdne. Dle slov samotného právního zástupce se zjevně jedná o závažnou skrytou závadu v obou případech a na vrácení motocyklu v tomto stavu mám nárok. Po celé této proceduře, kterou jsem absolvoval včera navečer jsem velmi znechucen. Na motorkách jedím už bezmála 17let a když si člověk myslí, že něco pozná, pozná akorát prd. Motorka byla na oko téměř pefektní, všechno seďelo, je sem tam známky drobného opotřebení, což je ale u 2,5roku starémo moto zcela normální. Rád bych tento příspěvek věnoval všem, kteří se chystáte v budoucnu koupit moto, dávejte velký pozor, co kupujete, já vše výše zmíněné zjistil pouze díky mé opatrnosti.
Jsem zvědav, jak se k tomuto majitel EXTRAMOTO postaví a zda o němu budu moci prohlásit, že je férovej. Pokud se stane pravý opak, dám na toto fóru další doplňující informace a požádám každou spřízněnou duši o pomoc jakýmkoli způsobem v boji proti těmto praktikám. Upřímě moc nepočítám s tím, že by majitel uznal chybu na jejich straně dobrovolně, je to obchodník a nebude chtít přijít o kšeft, ikdyž si tím v mém případě spíše uškodí, jelikož jsem odhodlán udělat vše proto, aby takovéto věci prostě nikomu neprocházely!

Mimochodem, motocykl jsem koupil před 14dny dne 3.2.2009 a najel na něm cca 8km z Čerňáku z EXTRAMOTO jen domů. pan majitel je Ing.Tomáš Pánek.

Motocykl byl mnou nechán řádně a odborně opraven, hlava motoru vyměněna a nyní zcela vpořádku jezdí bez problému dál a dělá jen radost. Po zkušenostech s tímto bazarem vám doporučuji obloukem se vyhněte. Pokud zde něco koupíte a bude nějaký zásadnější problém se stavem zjištěn dodatečně, máte smůlu. Soudní tahanice jsou nadlouho a majitel, p.Pánek se jen směje. Tím jsem mou epizodu s Extramoto uzavřel a nehodlám se k tomu dál znovu vracet.

Nový příspěvek od LukyXJR

Tak já mám úplně stejnou zkušenost, po dlouhém hledání jsem se zakoupal do Yamahy XJR 1300 kterou jsem nakonec zakoupil 13.5.2009 v Extramotu v Praze. Motorka vypadal báječně, při testovací projížďce vše perfektně fungovalo a o havarii motocyklu nikde nic nenaznačovalo. Již nějakou zkušenost s motorkami taky mám jezdímuž 10 let předtím jsem měl Kawu GPX600R pak Kawu Zephyr 1100 a po Zephyrovi byla Ymaha jasná volba, chtěl jsedm ušetřit dealer Yamahy my nabízel tenkrát nejteý model 2008 do konce března za 200 já jsem se nechtěl vydat úplně z peněz a tak jsem začal hledat ojetou. V Extramotu mě přesvědčili a tak jsem si ji štastně odvezl domů. po příjezdu domů a najetí nějakých 200 km přišla na řadu návštěva pneuservisu, kde jsem zakoupil nové bačkůrky Dunlop Sportmax Roadsmart, se kterými jsem byl u předchozí motorky naprosto spokojen, jenže ouha zadní kolo bylo bez problému, ale při montáži předního kola kolo se po dotáhnutí osičky na moment netočilo, netušili jsme co s tím je, servisák si mylsel, že tam chybí nějaká podložka, takže jsme to vymezili a stáhli a kolo se jakž takž točilo, pak sem to začal řešit, v Extramoto mě utvrdili v tom, že je vše v naprostém pořádku a že motocykl padlý nebyl. Mě to nedalo a přesto jsem zajel k p. Rysovi do Přeštic, jelikož má s prodejem a servisem jako oficiální zastoupení Yamahy dloholeté zkušensoti hned poznal v jakém je motka stavu po kompletním rozebrání celého předku jsme vyčíslili opravu na 50.000,- (celej předek špatně, brýle, vidle, tubusy, třemen náboj kola i osička vše křivé, světlo, měněný svod na 4 válci), mechanik řekl, že je to totálka na předek a že on by na tom nejel ani zpátky do garáže. Kdyby si tolik práce dali s opravou tak jako si jí dali se zamskováním bouračky udělali by líp. S tímto protokolem jsem pak uhodil na majitele který se nejdřív nechal stále zapírat a pak mi od jeho právního zástupce přišel dopis, že mojí žádost na vrácení peněz za motku nebo za náhradu opravy nebo alespoň její části zamítají. že mi poskytli slevu a tím to pro ně hasne. Najal jsem si špičkového právníka a stím jsem se to snažili dát dohromady taky mě ujištoval v tom, že jsem v právu. Ničeho jsem nedosáhli po půl roce mám motku doma skoro s ní nejezdím a snažím se to postupně opravovat, protože peníze nejsou. vyměnil jsem celý náboj v kole, čekají mě trubky spodní brýle a tubusy. ¨Motka stála 106000, gumy stály 7500,-, stálo mě to vše zatím 135.000,- až zkončím vyjde mě to na 170.000,- a za novou s nic najetými kilometry jsem mohl dát 200 a byl by klid. jest-li můžu všem lidem doporučit, tak se tomuto bazaru vyhněte zdaleka. tohle by mělo být trestné nechápu proč nám tady nutí do hlavy, že mám na vše půl roční záruční lhůtu a během té doby od toho můžeme odstoupit, když skutečnost je úplně jiná. Zajímalo by mě kolik takových motorek prodali a kolik lidí se na ní vyflákalo díky jejich neodborným opravám. Jak je vidět touha po zisku nikoho nezastaví.

Závěrem
Bohužel majitel Extramota s kupujícími motorkáři stále "vyjebává", takový odpad by mezi námi prostě být neměl. My, jako zákazníci jsme na to ale bohužel krátcí, jediná možnost je v jeho případě fyzické násilí, k čemuž se já snižovat nehodlám, tento člověk mi nestojí ani za odplivnutí. No a konečně bych rád panu majiteli věnoval jeden velmi výstižný citát: "Na každou svini už se někde vaří voda..."

Uzavřeno 23.03.2011 v 14:18 uživatelem Hansell


Naposledy editováno 23.03.2011 12:32:53

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 13:08 | Nahoru | #121

NoFear4>Kudlanka>NoFear4> Tys obdržel nějaký výhrůžný telefonát? Nebo jak to máme chápat...

Ty voe a dalsi zapletka je tady A proc te to zajima motorkarko?To vložil můj manžel (Hansell) pod mím nickem omylem

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 13:11 | Nahoru | #122

Kudlanka>NoFear4>Kudlanka>NoFear4> Tys obdržel nějaký výhrůžný telefonát? Nebo jak to máme chápat...

Ty voe a dalsi zapletka je tady A proc te to zajima motorkarko?

To vložil můj manžel (Hansell) pod mím nickem omylemNo tak to je masakr Boze ja to forum zeru FBI hadr

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 13:12 | Nahoru | #123
hansell> držim ti palce chlape,myslim že vyměkne a prachy nakulí zpátky.pak bych mu udělal ještě lepší relamu

1 reakcí na tento příspěvek EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 13:43 | Nahoru | #124
Jinak k věci,firmu jsem opravdu slušně kontaktovala a
dala jsem jim šanci se vyjádřit,
myslím,že jsi to sem měl dát až po tom jak to dopadne,
ale asi je to záměr,
který by mě jako obchodníka naštval.
Když už jsi to sem dal,jsem zvědavá jak to dopadne,jinak tyto firmy mají své právníky a skulinky ve smlouvách.
Vše je o lidech.
Tak uvidíme.
Slečínka
a nofe kdo Ti vyhrožoval,nemám na Tebe číslo B.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 13:50 | Nahoru | #125
Slečinka> pani vy jste nestesti nejenom sama pro sebe,ale i pro cele toto forum a ted uz budete nocni mura i pro majitele ExtraMoto

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 14:00 | Nahoru | #126
Ahoj,

pokud Ti peníze dobrovolně nevrátí, neboj se a běž se soudit!

Dneska vysoudíš a dokonce i hlavně vymůžeš cokoli, když je to oprávněné - já před pár dny vysoudil a hlavně vymohl 7 let starej dluh, kterýmu už jsem ani sám nevěřil!

Neboj, možná to chvíli potrvá, ale dobře to dopadne!!

Ondra

EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 15:09 | Nahoru | #127
kámo to ti nezávidím já tam byl je to asi rok a pul s tím že tam svojí nechám a vezmu tu jejich po telefonu mi říkali že je to fakt bomba a že s doplatkem si ji budu moct odvézt.i na netu psali že je motorka připravená a bez dalších investic.šlo o výměnu gsf 1200 rv.2002 za tl 1000s rv.99 jo bláznovstvý to je prostě se mi líbyla a čekal jsem že to nebude takové jak říkali samí med.Ale to co jsem pak vyděl mi dost rozhodilo sandále.motorka byla v rámu rovnaná držák kapot utržený ani nebyl lepený jako ta tvoje něčím na kovy.,výfuky laděné doma v garáži eště z toho koukali nýty a lak byl perfektní štětcem nepravidelně natřený a motor prasklý od vany až k olejovému filtru k tomu všemu tekl volej i z části motorky kde by žádnej olej být ani neměl .A mám dojem že tam to výnové tele eště maj.tak se ani nedivím že ti prodali motorku s prasklím držákem motoru.EXTRAMOTO MAJÍ JEN V NÁZVU A NEBO TO TAK MYSLÍ ,KDYŽ CHCEŠ NĚCO EXTRA TAK SI TO KUP PRÁVĚ TAM.Na bodové stupnici ode mne dostávají -10.

1 reakcí na tento příspěvek EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 18:36 | Nahoru | #128
Udělal jsi velkou chybu, že jsi motorku nevrátil do 14dnů. To totiž můžeš bez udání důvodu a bazar je povinen ti vrátit peníze. Teď musíš doufat, že majitel té firmy je slušný obchodník a že ti vrátí peníze. Když né čeká tě hold soud. Čus

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 18:39 | Nahoru | #129
motojomax> Pokud vím, tak toto platí při nákupu zboží přes internet u smluv sjednaných na dálku, v tomto případě bohužel...

Naposledy editováno 24.02.2009 18:49:40

EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 18:54 | Nahoru | #130
hansell> Veškerá ujednání se řídí zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, u spotřebitele bez IČ občanským zákoníkem č.40/1964 Sb., u spotřebitele s IČ se veškerá ujednání řídí obchodním zákoníkem č.513/1991 Sb.
Zákony si najdi na netu, zadej je do vyhledávače. Třeba ti to pomůže, aby jsi byl připravený a něco tě nezaskočilo. Víc ti asi neporadím

1 reakcí na tento příspěvek EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 18:58 | Nahoru | #131
Občanský zákoník hovoří jasně je to zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník

§ 597
1) Jestliže dodatečně vyjde najevo vada, na kterou prodávající kupujícího neupozornil, má kupující právo na přiměřenou slevu ze sjednané ceny odpovídající povaze a rozsahu vady; jde-li o vadu, která činí věc neupotřebitelnou, má též právo od smlouvy odstoupit.
(2) Právo odstoupit od smlouvy má kupující i tehdy, jestliže jej prodávající ujistil, že věc má určité vlastnosti, zejména vlastnosti kupujícím vymíněné, anebo že nemá žádné vady, a toto ujištění se ukáže nepravdivým.

a

§ 622
(1) Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně, včas a řádně odstraněna, a prodávající je povinen vadu bez zbytečného odkladu odstranit. Není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, může kupující žádat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.
(2) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo má právo od smlouvy odstoupit. Táž práva přísluší kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat.
(3) Jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li výměnu věci, má kupující právo na přiměřenou slevu z ceny věci nebo může od smlouvy odstoupit

Naposledy editováno 24.02.2009 19:18:44

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 19:02 | Nahoru | #132

Pete Biggy>Chlape, tak tohle ti teda vůbec nezávidím. Něco podobného jsem si prožil. Pět let zpátky jsem koupil Yamahu YZFo 750. Nádherný kousek, do provozu ´97, naj. velmi málo (čemuž i doteď věřím-vše tomu napovídalo, kotouče, origo desky, stupačky, servis. knížka....). Dovoz z Německa, "lehlá na plasty" a tak to i vypadalo. Prostě se zdála opravdu jako lakýrka, po lehčím pádu. Jelikož jsem však nedůvěřívý a chtěl mít "jistotu", tak jsem poprosil jednoho známého, chlapa, který motorkám opravdu rozumí a co víc, 5 let dělal mehcnaika přímo v Yamaze. Tak jsem si říkal, s kým jiným bych už to měl kupovat že. Ten mi koupi posvětil, že je to opravdu velmi zachovalý kousek, málo jetý a havárka že byla opravdu jen banální. Jo, jenomže po dvou třech týdnech jsme s jiným kámošem mechanikem rozdělali vidle a zjistili, že trubky byly fest rovnané. Tak jsme je i tubusy na soustruhu proměřili a zjistili, že všechny čtyři díly byly křivé. Kupoval jsem to od soukromé osoby, dvou vykutálených bratříčků, co si to dovezli a slepili. Ale co si na nich vezmeš, taky jsem to chtěl hnát k soudu, ale nakonec jsem se na to vyprd. Vidle jsem vyměnil za R 1čkové, k tomu musel dát i kotouče a pak nakonec i třmeny z R1. Něco to stálo (tehdy pro mě fůru peněz, byl jsem ještě student), taky jsem z toho byl nešťastný.
Od té doby, jsem na koupi motorky pes!!! Bere si mě na koupi i většina mých kámošů. Osobně všem doporučuju kupovat opravdu jen nebourané kusy. To jde totiž 100% poznat, jestli to leželo nebo ne, ale rozsah škod už s takovou jistotou nepoznáš. Ano, můžeš zjistit, zda nejsou koplé ráfky, zkontrolovat chladič, svody, sváry, ale křivost rámu a vidlice už hůř. Ano, jsou na to vychytávky, určité udělátka hranůlky, se kterýma si pomůžeš, ale to furt není ono. V jizdě se ti může zdát, že drží stopu, ale to může být vykorigováno napínáky řetězem apod. Neklidnost motorky se může projevit až ve větší rychlosti, kterou většinou při zkušební jízdě nedosáhneš. Atd atd atd.
Takže jak říkám, já už kupuju jen a pouze nepadlé mašiny (jasně, že mám pak značně zúžený výber) a všem známým to i doporučuju. Když už si ale nedají říct a přesto chcou ať se jedu na tu motorku podívat s nima, tak říkám, že ať si vyberou aspoň tři kousky někde pohromadě nebo po cestě. Jsme totiž z východu republiky a nehodlám ztrácet čas, že se zajedu podívat na jednu mašinu a už z metru vidím, že nepořídíme a můžem se kodrcat dalších 400 km zpět. Viděl jsem už spoustu takových mrdeček a řeknu to na rovinu, spousta motorek na kterých se u nás jezdí jsou vrak!!!
Takže, je mi tě upřímně líto, ale máš jednu obrovskou výhodu. A to žes Tripla koupil ve velkým bazaru, kterému záleží na jménu. U soukromé osoby bys to měl daleko daleko horší. Jen trošku nechápu proč sis ten rám nenechal změřit ještě před koupí? Pochopil bych, že bys tak jednal až by se ti nezdála po cestě domů, ale říkáš, že bez problémů. No a takový vařený úchyt na motoru jsi přece musel poznat už na prodejně ne?
Tak hodně zdaru a pevné nervy. Ať to vyjdePokud si pamatuji, tak i Ty jsi tu svou YZF 750 prodával dál jako nebouranou a v jiném inzerátu i ty původní ohlý vidle.....

Naposledy editováno 24.02.2009 19:05:22

EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 19:04 | Nahoru | #133
hansell> tak vidíš není co řešit. ČUS

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 19:28 | Nahoru | #134
radi5> To si děláš doufám srandu!!! Za koho mě máš!!! Motorku jsem jako nebouranou rozhodně neprodával, psal jsem jen, že je v super stavu, což byla a nový majitel byl taky rád, že sehnal takový zachovalý kousek. Mašinu jsem dal dopořádku a myslím, že takových YZF v republice moc nejezdí. Ale rozhodně jsem ji neprodával s tím, že nebyla bouraná, naopak jsem kupce se vším srozuměl, co a jak se dělo. Vidlici jsem prodal, ale jen kvůli těm spodkům, které byly OK. Bral si to někdo pro sebe na nějakou stavbu s tím, že použije z toho co se dá. Podle toho byla taky cena. Takže bych si vyprošoval to cos tady napsal!!!!!!!!!!!!

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 20:09 | Nahoru | #135
Pete Biggy> Já vím - ta Tvoje byla fakt super. Jen jsem si rýpnul, tak se nezlob - nemyslel jsem to zle...

EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 20:12 | Nahoru | #136
Přeji hodně štěstí a pevné nervy

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 20:37 | Nahoru | #137
radi5> No trochu jsi to posral, to ti říkám na férovku!
Vzhledem ke stáří byla opravdu v top cajku. Rozhodně u nás jezdí kopa podstatně novějších moto v daleko horším stavu. A jsem rád, že si ji bral zrovna ten starší pán, ke kterému šla. Ten ji ocení. Pač bych nerad, kdyby ji bral nějaký 20ti letý frajírek, který by ji oddělal. Jooo, moc rád na ni vzpomínám.

OK, tu omluvu beru, ale stejně jsi mi hnul žlučí

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

24.2.2009 v 22:01 | Nahoru | #138
hansell> měl sis nechat tu Aprilku, byla pěkná

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 08:20 | Nahoru | #139
Mileek>hansell> měl sis nechat tu Aprilku, byla pěkná

Mileek> to mi sice moc nepomůže, ale víš jak, už byl čas na změnu...

Naposledy editováno 25.02.2009 08:21:11

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 11:49 | Nahoru | #140

hansell>Mileek>hansell> měl sis nechat tu Aprilku, byla pěkná

Mileek> to mi sice moc nepomůže, ale víš jak, už byl čas na změnu...takze pulka tejdne a stale zadna reakce?

EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 18:16 | Nahoru | #141
Chlapi spousta je vás z Prahy,tak je běžte někdo nakopat do prdele,ať už je tady napsaná dobrá zpráva,že to dopadlo dobře.

EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 18:43 | Nahoru | #142
V EXTRAMOTO ani v EXTRAAUTO uz bych nic nekoupil, kupoval sem tam auto a jen same problemy. Sice drobnosti, ale porad se neco sr..o! Hodne stesti.

EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 19:46 | Nahoru | #143
Pokuď to někomu pomůže při koupi motky mohu vřele doporučit f.MOTO HORNA (PLZEŇSKÝ KRAJ) fakt velice solidní jednání -koupil jsem tam motku a byl jsem max spokojen nejen s motkou ale i s komletním předvedení včetně možnosti zkušební jízdy a prohlédnutí motky v odborném servise
Petr

2 reakcí na tento příspěvek EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 22:11 | Nahoru | #144
Tak půlka týdne za námi a pořád nic. Docela by mě zajímalo, jak je to s tím zákonem na ochranu spotřebitele, že mají o reklamaci rozhodnout na místě, v závažných případech do 3 prac. dnů. Nevíte o tom někdo něco? Kdyžtak si to pak najdu, jen jsem dneska nějak utahanej, už 4dny kvůli tý podělaný motorce pořádně nespim...

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 22:14 | Nahoru | #145
hansell> jo fakt ti to nezávidim ale věřim že to dobře dopadne

EXtramoto bazar Praha ČM

25.2.2009 v 22:52 | Nahoru | #146
Dělám tak trochu v obchodě,jako dealer,takže vím,že na to má 30dní na vyřízení reklamací,ale to neznamená,že by to nemohli vyřídit dřív.Je to jenom o přístupu.

12 reakcí na tento příspěvek EXtramoto bazar Praha ČM

26.2.2009 v 05:24 | Nahoru | #147
předem se omlouvam za pravopis,jelikož již dlouhou dobu žiji v zahraniči. Je vydět,že nemate poněti o čem tady ubec pišete.Nezajimam se o tokovy članky,ale jako vtip mě to zaslal kamarad o kterem mužu řict-kamarad.Dukladně sem si přečet tenhle članek a mužu vam s otevřenym srdcem napsat,že člověk ktery si jde něco koupit za vytoužěne penize od maminky nebo tatinka a nevy jakou maj hodnotu,pak to takhle vypada.Už davno jsem přemyšlel,že k vam napiši nějakej članek jak se vubec vyroba a testy motorek maj,jenže po zvaženi několik mych přatel v četně česky republiky jsem dospěl k zavěru,že je to bezpředmětny.Již několik let sledujem situaci na trhu v česke republice a děni kolem ni,jsme firma zabivajici se testovanim novejch a hlavně zavodnich motorek včetně veškerych komponentu a doplnku takže vym o čem vam ted napišu.Z určiteho hlediska je mě lito pana ktery si stěžuje na svou vlastni blbost,nechci rozebyrat jeho řadky,ani o to nemam sebemenši zajem ho nějak ponižit nebo krytizovat,ale v určitych věcech se nakop.Tim Vam nechci skazit naladu,ani Vas odradit od koupi motorek ze soukromniho sektoru-bazaru,je mě uplně jedno kde ty motorky budete brat,kupovat a koho budete mit radi a koho ne,je to jen na vas jak se ke všemu všichni motorkaři postavyte a jak vše vyřešite.To co jsem si přečet tady mě opravdu dojalo.Nejste schopni předem po pravdě řict a napsat po pravdě oco vlastně jde,až se vas par všimavych lidi všimne a uvedou vas v omyl,pak se 90% z vas otoči a jde za nim.Muj nazor na veškery vaš system a prodej je prostě DOROSTENECKY-což znamena-jako,že nejste ještě zraly na to,abi jse mohli krytyzovat jeden druheho,ponižovat jeden druhyho,krytyzovat za určity nedostatky a hlavně obvinovat se navzajem o čem sami nemame ani poněti co vlastně je ten ram-nebo motor na te motorce.Nechci se dotknout p.Helbycha,osobně se zname,ale ruku na srdce pane,Kolik motorek na světě je stejnejch-myslim tim parametry,i když možna malo z vas to vy,je to minimum pod minimumem.Osobně jsem byl na několik testech a ted si myslete co chcete,ale po pravdě ani jedna motorka neni dokonala a ani jedna motorka neni rovna,byl sem svědkem měřeni 6 motocyklu stejne značky-MV augusta.Jen malo z vas vi oč jde,protože žijete ve švětě -Franta to vyděl a Karel slyšel./a tak to jde se spousta věcma v tydle republice.-bohužel,až dospějem k tomu,že nas povede v před zdravej rozum a jinej mozek-moc se nam ulevy.Řadky mě ubejvaj a bliži se konec.ja sem vlastně nenapsal podstatu věci oč tady vlastně jde a proč vlastně pišu.Je fakt,že jsem se pobavyl.Myslim,že jsme jeden spolek a tak by jsme se měli chovat.Ahoj

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

26.2.2009 v 07:21 | Nahoru | #148
desmosdi> Nechápu, co znamená tvůj gramaticky i obsahově dost pochybnej text. To sis kvůli tomuhle výplodu zakládal profil?

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

26.2.2009 v 07:25 | Nahoru | #149
desmosdi> no popsal si pul stranky aniž by si něco řekl

(reakce na) EXtramoto bazar Praha ČM

26.2.2009 v 07:26 | Nahoru | #150
desmosdi> to co si napsal je sra.ka co nemá hlavu ani patu.
Téma je zamknuto


TOPlist