paolo_novy Přidat reklamu

Téma: ktm smc 690 r chcipne z niceho nic
1.6.2026 v 14:22
Zdravim, chtel bych se zeptat mam ktm smc 690 r a dal jsem na ni ladak arrow a vsechno bylo v poradku ale kdyz jsem vyndal db killer tak se stane ze kdyz ji nastartuju tak chvilku bezi a pak z niceho nic chcipne sama od sebe ale pak jde zase nastartovat a je vsechno v poradku. Tak se kdyz zeptat jestli to je tim ze jsem vyndal ten db killer ze jestli se nejak udusi nebo neco takoveho. Predem diky za vsechny odpovedi

ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

1.6.2026 v 14:44 | Nahoru | #1
Zdechne, protože nemůže mluvit.

ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

1.6.2026 v 14:51 | Nahoru | #2
dal jsem na ni ladak arrow, dej tam original zda problém zmizi

1 reakcí na tento příspěvek ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

1.6.2026 v 14:54 | Nahoru | #3
...takže mapa na otevřenej vejfuck tam není, co?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

1.6.2026 v 18:39 | Nahoru | #4
KubaLC8> myslíš,že by měla vliv i na volnoběh?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

1.6.2026 v 20:06 | Nahoru | #5
karavanista> Na volnoběh (a asi do 15% zátěže) se směs u 690 řídí podle MAP senzoru a když je otevřenej vejfuk, změní se tlaky. Běží to pak moc chudý a má to tendence zdechat. Mapa pro otevřenej výfuk dává na volnoběh víc paliva. Většinou to bez tý mapy takhle chcípá dokud se motor úplně neohřeje.

Naposledy editováno 01.06.2026 20:10:07

(reakce na) ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

1.6.2026 v 21:32 | Nahoru | #6
combust> díky za upřesnění.

ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

2.6.2026 v 23:14 | Nahoru | #7
Opravdu je potreba jezdit s otevrenym vyfukem?
(mam dum kousek od silnice a pripada mi,ze cim slabsi stroj,tim hlasitesji vyfuk(

ktm smc 690 r chcipne z niceho nic

4.6.2026 v 14:09 | Nahoru | #8
Dej db killer zpátky a když to přestane chcípat ,máš rovnou i odpověd
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
ktm smc 690 r 2017 vs husqvarna 701... Husqvarna 701 Supermoto, KTM 690 SMC R Zdenda77 5 6.3.2026 v 13:04 Honza-TA950
Přibývání hladiny oleje KTM 690 SMC R GeorgeGeorgeus 5 1.8.2025 v 07:52 Anti
supermoto - jaký ročník Husqvarna 701 Supermoto, KTM 690 SMC R, Gas Gas SM 700 TykvaBukvatyr 1 29.6.2025 v 20:33 ela_je_skvela
Key switch Husqvarna WR 125, KTM 690 Enduro, KTM 690 Supermoto,... BlackMan_ 3 8.5.2025 v 04:08 BlackMan_
Olej a zivotnost v originalnim obalu [1, 2] TM Racing SMR 450 FES, KTM 690 SMC R digitl 34 27.3.2025 v 17:55 Marut


TOPlist