paolo_novy Přidat reklamu

Téma: STK
31.5.2026 v 13:42
Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s STK co se týka výfuku koupil jsem si zx6r 2001 a je tam nějakej dominator bez DB killeru homologaci také nema a nevím zda by to prošlo nebo ne zároven jsem ještě student takže se mi moc nechce kupovat jiný výfuk.

STK

31.5.2026 v 15:18 | Nahoru | #1

Motocykly registrované po 1. 7. 2001 musí mít díly výfukové soustavy označeny homologační značkou, a to buď dle předpisu 92 EHK nebo směrnice 24/97 ES.


https://www.autoklub...projit-stk-vfuky.pdf

STK

31.5.2026 v 15:33 | Nahoru | #2
Na opici máš a pár drobných na banán už ne?

STK

31.5.2026 v 18:39 | Nahoru | #3
Dominátora rovnou bez HOMO zahoď jen lákadlo na buzarci od fíku

STK

2.6.2026 v 22:29 | Nahoru | #4
Na olx nebo allegru koupis za par stovek..
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Výběr sportovní motorky pro vyššího... [1, 2] Kawasaki ZX-6R Ninja, Yamaha YZF-R6 Daniel04 40 12.6.2026 v 20:37 Popin88
Výběr sportovní motorky pro vyššího... Kawasaki ZX-6R Ninja, Yamaha YZF-R6, Honda CBR 600RR Daniel04 0 7.6.2026 v 16:42 Daniel04
Vin na rámu Kawasaki ZX-6R Ninja Honza259 18 27.4.2026 v 10:21 Krautkopf
Kožená kombinéza - značky, poměr ce... Yamaha YZF 600R Thundercat, Suzuki GSX-R 400, Honda ... malest 25 14.11.2025 v 16:09 malest
Svolávačka Kawasaki ZX-6R 2024-2025... Kawasaki ZX-6R Ninja Springi 9 29.9.2025 v 13:53 standa.z


TOPlist