paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Únik paliva
31.5.2026 v 12:06
Zdraví všechny. Mám problém se svou Yamaha R6 2001. Po zimě jsem chtěl nastartovat motorku a začal z ní vytékat benzín. Sundal jsem nádrž a našel místo úniku. V manuálu jsem našel rozkrez paliv. systému. Benzín vytéká z plastového T. Na rozkrez je umístěn mezi pozicemi 3. Nikde jsem nenašel, že by vypadla hadička. Nevíte někdo co s tím?

1 reakcí na tento příspěvek Únik paliva

31.5.2026 v 12:39 | Nahoru | #1
.

Naposledy editováno 02.06.2026 09:55:03

(reakce na) Únik paliva

31.5.2026 v 12:43 | Nahoru | #2
MartasUS> Ono to teče z toho horního vývodu, kde není nic napojené.

2 reakcí na tento příspěvek Únik paliva

31.5.2026 v 14:43 | Nahoru | #3
Jako vyloženě z toho Téčka?.? Tak tam něco chybí očividně. Není tam vedle hadička nebo díl co by na to pasoval?

1 reakcí na tento příspěvek Únik paliva

31.5.2026 v 18:35 | Nahoru | #4
co je díl číslo 4? z rozkresu to vypadá že palivo by mělo jít jinou cestou

(reakce na) Únik paliva

31.5.2026 v 19:38 | Nahoru | #5
MartasUS> Ano přesně z toho T. Není tam žádná hadička. Nic co by se tam dalo připojit. Minulý rok jsem s motorkou normálně přijel do garáže a teď najednou tohle.

(reakce na) Únik paliva

31.5.2026 v 19:40 | Nahoru | #6
Johny_Servis> Ano pokračuje to dál přesně podle rozkresu a na konci je to zaslepené.

(reakce na) Únik paliva

31.5.2026 v 19:43 | Nahoru | #7
MartasUS> Zkoušel jsem to zaslepit, ale pak to nechce nastartovat vůbec. Ani v tom rozkresu z toho horního vývodu T není nic napojeno. ?

Únik paliva

31.5.2026 v 21:11 | Nahoru | #8
To ti v nektrem karbci nedovira ventil , zkus poklepat na vanicky karbcu jestli zaskoci. Pak by benzin nemel unikat

Únik paliva

31.5.2026 v 22:01 | Nahoru | #9
Ale tohle nejsou palivovy hadice, to jsou podtlakovy hadicky.

Únik paliva

1.6.2026 v 10:26 | Nahoru | #10
To by mel byt vydech od karbcu a od membran. Kdyz nezavre ventil pak to tece kde je misto

Naposledy editováno 02.06.2026 14:57:16

Únik paliva

2.6.2026 v 06:56 | Nahoru | #11
Tohle není přívod paliva, tam by měla být hadička do vzduchového filtru. Pravděpodobně se přeplavuje karburátor a palivo teče všude kde nemá co dělat.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
posez a velikost motorky Yamaha YZF-R6 adam6 5 20.4.2026 v 18:44 Mr.Dreamer
Budíky na podtlak Yamaha YZF-R6 DuffiRossi 18 21.2.2026 v 18:53 Filous
raceczech Most 5-6června2024 - nevr... Yamaha YZF-R6 Animals21 10 17.11.2025 v 12:06 pe120
Yamaha r6 2007 Yamaha YZF-R6 Kolcák29 1 1.11.2025 v 11:56 PlusOne
Yamaha YZF R6 Yamaha YZF-R6 Jendelin46 12 24.9.2025 v 20:27 KAWAHAB


TOPlist