Prosím vás o radu popřípadě vaše zkušenosti.
Mám Bandita 600 N z roku 2002 v poslední době se mi stává, taková nepříjemnost. Když motorku držím cca 130km + a potom trochu uberu tak se začne dusit (jako když není benzín nebo je prechlastana) ztratí výkon začne kašlat a úplně změní zvuk. Naposledy se mi to stalo v pátek na dálnici a ve 150 z ničeho nic ztráta výkonu chraptění jakoby jela na míň válců škubání... Vymáčknutí spojky = zdechnuti motoru.
Zastavím nastartují cca na po 3 nechám klapat pak trochu přidám a zničeho nic zase krásný chod zdravej zvuk a rozjede se jako by nic na dalších pár km. Potom se vše opakuje.
Můžu prosím znát váš názor co toto chování může s moto udělat a co je jeho příčina a jak ji nejlépe odstranit.
Děkuji za slušné reakce - je to moje první moto tak nevím co a jak.
Koupena před 3 měsíci udělaný kapaliny a podtlaky filtry řetězovka. nové gumy tak abych něco nepodcenil. Ještě jednou díky
1 reakcí na tento příspěvek Bandit 600N 2002
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Bandit - Cukání při 3-4k otáčkách Suzuki GSF 600 Bandit | makak12345 | 5 | 5.6.2026 v 08:06 Bundes |
| Obutí na Bandita (2002) – Zkušenost... [1, 2, 3] Suzuki GSF 600 Bandit | LadyBandit600 | 73 | 10.3.2026 v 12:32 krokoš |
| Brzdy suzuki GSF 600 [1, 2] Suzuki GSF 600 Bandit | autocross | 44 | 4.2.2026 v 17:18 autocross |
| GSF 600 chcípe Suzuki GSF 600 Bandit | Pacient9999 | 5 | 2.8.2025 v 15:55 Jirka.46 |
| GSF 600 chcípe Suzuki GSF 600 Bandit | Pacient9999 | 0 | 26.7.2025 v 19:20 Pacient9999 |
