paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Bandit 600N 2002
30.5.2026 v 20:30
Dobrý den, ahoj
Prosím vás o radu popřípadě vaše zkušenosti.
Mám Bandita 600 N z roku 2002 v poslední době se mi stává, taková nepříjemnost. Když motorku držím cca 130km + a potom trochu uberu tak se začne dusit (jako když není benzín nebo je prechlastana) ztratí výkon začne kašlat a úplně změní zvuk. Naposledy se mi to stalo v pátek na dálnici a ve 150 z ničeho nic ztráta výkonu chraptění jakoby jela na míň válců škubání... Vymáčknutí spojky = zdechnuti motoru.
Zastavím nastartují cca na po 3 nechám klapat pak trochu přidám a zničeho nic zase krásný chod zdravej zvuk a rozjede se jako by nic na dalších pár km. Potom se vše opakuje.

Můžu prosím znát váš názor co toto chování může s moto udělat a co je jeho příčina a jak ji nejlépe odstranit.

Děkuji za slušné reakce - je to moje první moto tak nevím co a jak.
Koupena před 3 měsíci udělaný kapaliny a podtlaky filtry řetězovka. nové gumy tak abych něco nepodcenil. Ještě jednou díky

Bandit 600N 2002

30.5.2026 v 20:46 | Nahoru | #1
Krok č. 1: Hned jak se to projeví, zastavit a poslechnout si, jestli při otevírání víčka nádrže nenasaje blahodárnou atmosféru Pokud ano, vyčistit. Předpokládám, že to má Bandit ve víčku. U novějších motorek to může být zvlášť, nebo formou ,,obousměrného,, přepadu. To je ta dirka vedle plnícího hrdla.

Bandit 600N 2002

30.5.2026 v 21:26 | Nahoru | #2
Taky bych tipnul problém s odvzušněním nádrže nebo přicpaný přívod paliva (zanesené sítko kohoutu apod.)

1 reakcí na tento příspěvek Bandit 600N 2002

30.5.2026 v 22:43 | Nahoru | #3
tohle mi delala motorka s neoriginalnim nastavenim kerbcu,vetsi trysky. Dal jsem vse origoš dle manualu a je po problemu. on ten vyrobce neplati x konstrukteru na to,aby to nejky jouda v garazi vymyslel lip....

(reakce na) Bandit 600N 2002

31.5.2026 v 10:07 | Nahoru | #4
Tukan33> proto zaklad vseho je davat nove trysky, kdyz neni jistota, kdo se v karbecu predtim hrabal.

Bandit 600N 2002

1.6.2026 v 08:38 | Nahoru | #5
Přesně jak píšou kolegové, buď přicpaný přívod paliva nebo přicpané odvzdušnění nádrže. Na dálnici má motorka velkou spotřebu a nestíhá palivo dotýkat.

Bandit 600N 2002

1.6.2026 v 16:07 | Nahoru | #6
Ahoj ,před lety jsem měl to samé na banditu....sitko na kohoutu v nadrži a pokud tam je instalovaný filtr paliva na hadičce,tak vyhodit,neteče tam benzín.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Bandit - Cukání při 3-4k otáčkách Suzuki GSF 600 Bandit makak12345 5 5.6.2026 v 08:06 Bundes
Obutí na Bandita (2002) – Zkušenost... [1, 2, 3] Suzuki GSF 600 Bandit LadyBandit600 73 10.3.2026 v 12:32 krokoš
Brzdy suzuki GSF 600 [1, 2] Suzuki GSF 600 Bandit autocross 44 4.2.2026 v 17:18 autocross
GSF 600 chcípe Suzuki GSF 600 Bandit Pacient9999 5 2.8.2025 v 15:55 Jirka.46
GSF 600 chcípe Suzuki GSF 600 Bandit Pacient9999 0 26.7.2025 v 19:20 Pacient9999


TOPlist