Téma: Motorkáři na silnici
29.5.2026 v 13:48
Ahoj vsem,
Jdu sem s takovym nedobrym pocitem...
Trochu mne zarazi jak se posledni dobou chovaji motorkari na silnicich...skutrama pocinaje a klasickejma masinama konce.
Jezdim na moto i na skutru, ctyrkolce, les i cesty...ale to ce registruju od nekterych kolegu na dvou kolech, to je fakt mazec !
Vazne se vsichni chcete vratit domu na kousky ? Nebo vubec ?
Bavim se o tom v praci s kolega a, kteri taky jezdi...stejny nazor.
Moje zenska, ktera je naucena a motorkare respektuje, pousti atd...koneckoncu, jezdila se mnou kdysi jako batuzek.
Neni den, kdy by neprisla domu s tim ze na dalnici ji kokot podjizdi zprava pote, co druhymu, kterej jede normalne zleva da najevo aby jel.
Ferda letici jako imbecil, co si asi mysli ze mu ta dalnice patri zacne rozhazovat prackama.
Ja v tomto tydnu, vyuzivam pri kolone klasicky misto mezi 2 a 3 pruhem...jasne, nema se to...ale tady ty ridici s tou masinou tak nejak pocitaj. A co se nedeje ? Ferda v cervenocerny kostickovany kosili to nakuli doprava, protoze mu to jinde nevoni. A co udelaj ridici v autech ? Zacnou zavirat mezeru mezi 2 a 3 pruhem...kde tech motorek jede za sebou treba i vic. Takze ty inteligente, co takhle litas po D1...uvedom si, ze pokud jezdis jako hovado, ohrozujes dalsi motorkare !
Netvrdim ze tohle je jedinec...dela vas to spoustu...a netvrdim ze jsem vyklidnenej a bez chyb...taky se rad nekdy svezu.
Ale sakra, kdyz vidim stat motorku ze se nekde nevejde, nebo se nechce tlacit pres plnou caru a proti jedoucim autum az na svetla...tak snad pockam ? To je zase pro fiflenu v ruzovy kosilce vcera u Hostivare...
A takhle bych tu mohl vypravet pribeh za pribehem...
To ze mi motorkar hodi mys a regulerne me vybrzdi...to jako vazne ? Priteli, kdybys mi neodbocil na cervenou, tak te z ty masiny sestrelim takovou rychlosti, ze uz si na to nikdy nesednes !
O zdraveni mezi sebou ani nemluvim...kde je ta vzajemna ucta a respekt mezi sebou u jedny stopy ?
Uvedomte si to, ze na ty motce jste v podstate jednou nohou v hrobe, pri dnesnim chovani ridicu nemotorkaru.
TAK TOMU ZBYTECNE NECHODTE NAPROTI !

A ted mi reknete...jak to mate vy...dalsi ?
Co si myslite ? Jde o novou, mladou krev ? Nebo to delaj ty starsi ?
Diky za nazory...
Hlavne vzdycky bezpecnej navrat...
Jirka

Naposledy editováno 29.05.2026 13:48:35
Předchozí
1 2 3
Následující

3 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 13:56 | Nahoru | #1
A co rano,honils?

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 13:58 | Nahoru | #2
To jen starnes, mi prijde.

Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 14:03 | Nahoru | #3
(tl;dr)

Lidi jsou přemnožený a neumí řídit.

Naposledy editováno 29.05.2026 14:04:48

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 14:25 | Nahoru | #4

Kubák píše: A co rano,honils?

Motorkáři na silnici

Skvělá odpověď, děkuji! 29.5.2026 v 14:30 | Nahoru | #5
Chování lidí na silnicích je jen odraz celé společnosti, kde je běžná bezohlednost, egoismus a lhostejnost.

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 14:39 | Nahoru | #6
Tak se na to vyser a nejezdi, když se ti to nelíbí.
Já třeba naštěstí motorkář nejsem, tak mě tyhle blbosti netrápí

Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 14:43 | Nahoru | #7
Blbost!

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

Skvělá odpověď, děkuji! 29.5.2026 v 15:32 | Nahoru | #8
Nemá smysl se rozčilovat , já mám při cestě domů rád motorkáře , co poctivě čekají v koloně aut. To je pak místa na rozdávání

2 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 15:42 | Nahoru | #9
t
Tak jsi se tu vyzvracel a máš klid.

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 15:56 | Nahoru | #10
Koudy01>

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 16:25 | Nahoru | #11
Pražáci...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 17:24 | Nahoru | #12

pepe100 píše: Pražáci...


Nastesti uz ne

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 17:25 | Nahoru | #13

FJRPEPA píše: t
Tak jsi se tu vyzvracel a máš klid.


To mi rikas ty ? S tim vyblitkem co jsi napsal ?

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 17:27 | Nahoru | #14

Kubák píše: A co rano,honils?


Ja na to mam zenskou honimire...ze by podle sebe soudim tebe ?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 18:17 | Nahoru | #15
keflek> sorry, ale jako idiot se tady zatím projevujes jenom ty.

taky jsem nepochopil smysl toho výkřiku do tmy

Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 19:31 | Nahoru | #16
To jste motorodina ? Styďte se, bando nevycválaná...

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 19:40 | Nahoru | #17

Gahan37 píše: Nemá smysl se rozčilovat , já mám při cestě domů rád motorkáře , co poctivě čekají v koloně aut. To je pak místa na rozdávání


Nelze splnit. Minutu stojíš - a začne se to vařit. (Každá motorka.) To tě donutí jet - jakkoli, kudykoli, ale hlavně jet. I kdybys chtěl být 100x ohleduplný.
Druhá možnost je vypnout motor a odstavit to (pokud je teda kam).

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 19:44 | Nahoru | #18

keflek píše: Ja na to mam zenskou honimire...ze by podle sebe soudim tebe ?


Polykas?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 19:54 | Nahoru | #19
keflek> já nemyslel tebe, ale ty ostatní na které poukazuješ.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 20:02 | Nahoru | #20
TomasRA> máš to rozbitý. V životě mi za 32 let žádný "vodník" nevařil.

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 20:12 | Nahoru | #21
jandaxx> Dobře, nevaří tak jako Š1203 ale teplota jde přes 100 a spouští se sahara.

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 20:29 | Nahoru | #22

TomasRA píše: Nelze splnit. Minutu stojíš - a začne se to vařit. (Každá motorka.) To tě donutí jet - jakkoli, kudykoli, ale hlavně jet. I kdybys chtěl být 100x ohleduplný.
Druhá možnost je vypnout motor a odstavit to (pokud je teda kam).


Taky mi spíná Sahara ale nikdy jsem to neuvařil ….VFR běžně 115 CBR 109 i když musím někde nuceně stát nějakou dobu

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 20:34 | Nahoru | #23

TomasRA píše: jandaxx> Dobře, nevaří tak jako Š1203 ale teplota jde přes 100 a spouští se sahara.


To je normalni, ne? To jako, kdyz ti sepne sahara, tak vypinas motor?
To co popisujes, jsou normalni provozni podminky. Uplne v klidu to nech vrcet.

Naposledy editováno 29.05.2026 20:37:34

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 21:08 | Nahoru | #24
TomasRA> vařit a sepnutí větráku je fakt rozdíl. Jak píšou ostatní, naprosto běžná a normální provozní záležitost. Jak u aut, tak motorek.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 21:33 | Nahoru | #25
jandaxx> přesně, teď v týdnu jsem byl v Praze na Banditovi. Popojížděl jsem od semaforu k semaforu a ventilátor se ani na chvilku nezastavil. Chvílemi jsem si myslel, že mi to upeče nohy. Ale vařit to nezačalo

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 21:34 | Nahoru | #26
Pri kolika vari voda?Tak vidite,chytraci
Jak sepne vetrak,snazi se uz uhasit mozne vzplanuti motocyglu

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 22:22 | Nahoru | #27
Kubák> V Praze pri 99,5 stupnich. Ale treba ve Vysoke nad Jizerou uz pri 97,5 stupnich. A v takovych Alpach i pod 90 stupnu. Tam se vubec nevyplati jezdit. Leda bys to do tech kopcu tlacil! Bo to v te zatezi pod 90°C neudrzis ani za nic!

Naposledy editováno 29.05.2026 22:23:09

(reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 22:36 | Nahoru | #28
Koudy01> takze kdyz na bublaka sjedu do Hrenska,domu uz nemam sanci se dostat?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 22:38 | Nahoru | #29
Koudy01> Když v Alpách nejde uvařit ani čaj, tak zcela logicky ani motorka. Alpy jsou teda v pohodě, zato Praha je napůl cesty do pekla!
Teď mě ale trápí, na kolik mají nastavené kotle dole v pekle?

1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici

29.5.2026 v 23:04 | Nahoru | #30
Mně to občas vaří tak, že mi kape hliník z žeber. Hlavně když popojíždím na okruhu 2 km za kamionem, abych někoho neuvedl do rozpaků nějakým tím podjetím nebo objetím
Předchozí
1 2 3
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist