Jdu sem s takovym nedobrym pocitem...
Trochu mne zarazi jak se posledni dobou chovaji motorkari na silnicich...skutrama pocinaje a klasickejma masinama konce.
Jezdim na moto i na skutru, ctyrkolce, les i cesty...ale to ce registruju od nekterych kolegu na dvou kolech, to je fakt mazec !
Vazne se vsichni chcete vratit domu na kousky ? Nebo vubec ?
Bavim se o tom v praci s kolega a, kteri taky jezdi...stejny nazor.
Moje zenska, ktera je naucena a motorkare respektuje, pousti atd...koneckoncu, jezdila se mnou kdysi jako batuzek.
Neni den, kdy by neprisla domu s tim ze na dalnici ji kokot podjizdi zprava pote, co druhymu, kterej jede normalne zleva da najevo aby jel.
Ferda letici jako imbecil, co si asi mysli ze mu ta dalnice patri zacne rozhazovat prackama.
Ja v tomto tydnu, vyuzivam pri kolone klasicky misto mezi 2 a 3 pruhem...jasne, nema se to...ale tady ty ridici s tou masinou tak nejak pocitaj. A co se nedeje ? Ferda v cervenocerny kostickovany kosili to nakuli doprava, protoze mu to jinde nevoni. A co udelaj ridici v autech ? Zacnou zavirat mezeru mezi 2 a 3 pruhem...kde tech motorek jede za sebou treba i vic. Takze ty inteligente, co takhle litas po D1...uvedom si, ze pokud jezdis jako hovado, ohrozujes dalsi motorkare !
Netvrdim ze tohle je jedinec...dela vas to spoustu...a netvrdim ze jsem vyklidnenej a bez chyb...taky se rad nekdy svezu.
Ale sakra, kdyz vidim stat motorku ze se nekde nevejde, nebo se nechce tlacit pres plnou caru a proti jedoucim autum az na svetla...tak snad pockam ? To je zase pro fiflenu v ruzovy kosilce vcera u Hostivare...
A takhle bych tu mohl vypravet pribeh za pribehem...
To ze mi motorkar hodi mys a regulerne me vybrzdi...to jako vazne ? Priteli, kdybys mi neodbocil na cervenou, tak te z ty masiny sestrelim takovou rychlosti, ze uz si na to nikdy nesednes !
O zdraveni mezi sebou ani nemluvim...kde je ta vzajemna ucta a respekt mezi sebou u jedny stopy ?
Uvedomte si to, ze na ty motce jste v podstate jednou nohou v hrobe, pri dnesnim chovani ridicu nemotorkaru.
TAK TOMU ZBYTECNE NECHODTE NAPROTI !
A ted mi reknete...jak to mate vy...dalsi ?
Co si myslite ? Jde o novou, mladou krev ? Nebo to delaj ty starsi ?
Diky za nazory...
Hlavne vzdycky bezpecnej navrat...
Jirka
Naposledy editováno 29.05.2026 13:48:35
3 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
Já třeba naštěstí motorkář nejsem, tak mě tyhle blbosti netrápí
1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
2 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
Tak jsi se tu vyzvracel a máš klid.
1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
pepe100 píše: Pražáci...
Nastesti uz ne
3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
Kubák píše: A co rano,honils?
Ja na to mam zenskou honimire...ze by podle sebe soudim tebe ?
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
taky jsem nepochopil smysl toho výkřiku do tmy
3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
Gahan37 píše: Nemá smysl se rozčilovat , já mám při cestě domů rád motorkáře , co poctivě čekají v koloně aut. To je pak místa na rozdávání
Nelze splnit. Minutu stojíš - a začne se to vařit. (Každá motorka.) To tě donutí jet - jakkoli, kudykoli, ale hlavně jet. I kdybys chtěl být 100x ohleduplný.
Druhá možnost je vypnout motor a odstavit to (pokud je teda kam).
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
TomasRA píše: Nelze splnit. Minutu stojíš - a začne se to vařit. (Každá motorka.) To tě donutí jet - jakkoli, kudykoli, ale hlavně jet. I kdybys chtěl být 100x ohleduplný.
Druhá možnost je vypnout motor a odstavit to (pokud je teda kam).
Taky mi spíná Sahara ale nikdy jsem to neuvařil ….VFR běžně 115 CBR 109 i když musím někde nuceně stát nějakou dobu
TomasRA píše: jandaxx> Dobře, nevaří tak jako Š1203
ale teplota jde přes 100 a spouští se sahara.
To je normalni, ne? To jako, kdyz ti sepne sahara, tak vypinas motor?
To co popisujes, jsou normalni provozni podminky. Uplne v klidu to nech vrcet.
Naposledy editováno 29.05.2026 20:37:34
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
1 reakcí na tento příspěvek Motorkáři na silnici
Jak sepne vetrak,snazi se uz uhasit mozne vzplanuti motocyglu
2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
Naposledy editováno 29.05.2026 22:23:09
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Motorkáři na silnici
Teď mě ale trápí, na kolik mají nastavené kotle dole v pekle?