Cena nové je od nějakých 285 000,-. Při osobním jednání by se možná ještě něco dalo ukecat. Co se týče cen ojetin, tak ta asi nějakým způsobem reflektuje kvalitu a jaký je to držák. Taková z dnešního pohledu jednoduchá motorka, která pravděpodobně nemá žádný zásadní problém. Napíšu osobní zkušenost. Nad Suzuki jsem vždycky tak trochu ohrnoval nos. Takový hrnec šroubů se říkalo. V roce 2020 jsem si koupil nové GSXso. Výběr byl mezi Z900 a GSX S 1000. 6 let a k dnešnímu dni cca 54 000 najeto mě přesvědčilo, že je to dobrá motorka. Naprosto spolehlivá, prozatím původní akumulátor, jen běžný servis, nic neodešlo, nic se neměnilo. Doslova nepraskla ani žárovka. Ani po padesáti tisících nebere olej. Oproti Hornetu má silný střed, takže ji nemusíš tolik točit a po mé osobní zkušenosti tomu Hornetu na akceleraci celkem ujíždí. Litr není vůbec není o šílených rychlostech. Je to o tom, že tam kde u motorky, která má necelých 70 kilowatt musíš jít o dva kvalty dolů, tak u litru jen otočíš plynem a jedeš. Když se třeba potřebuju zařadit z připojováku na dálnici, roztočím dvojku na 150 - 160, v klidu se zařadím, odkvaltuji na šestku a dál jedu s davem 140. A na tenhle komfort se moc dobře zvyká. Ideální je zkusit 750, pak sednout na litr a znovu 750. Jiný svět obecně.