paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Jaký je rozdíl mezi pionýrem 20 a 21
17.3.2026 v 21:37
Čaute hoši,
rozhodl jsem se že si koupím pionýra na renovaci a popřípadě veteránský značky,
našel jsem na bazoši takového v docela pěkném stavu.
Údajně to je 50/21, ale má ploché řidítka.
Samozřejmně to nemá revmaplechy ale prsíčka. Podsedlový plech taky vypadá na 50/21 s výřezem na levé straně za motorem.
Neznáte ještě někdo nějaké identifikátory?
Díky

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jaký je rozdíl mezi pionýrem 20 a 21

18.3.2026 v 17:42 | Nahoru | #1
Jot> to se mi nějak nezdá, že bych ho mohl přihlásit a jezdit na mrtvého

(reakce na) Jaký je rozdíl mezi pionýrem 20 a 21

19.3.2026 v 06:08 | Nahoru | #2
Hokr210> proc bys ho prihlasoval kdyz prihlaseny je? Vlastnik je sice po smrti ale ty budes provozovatel. Nikde neni podminka ze musis byt vlastnikem abys mohl jezdit. Na stk jim staci puvodni technicak a na puvodni znacku dostanes znamku. Vlastnika k tomuto ukonu nepotrebuji

Naposledy editováno 19.03.2026 06:12:38
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Jak přepsat pionýra s originál kníž... Jawa 50/21 Pionýr mustanger23 23 2.6.2026 v 17:07 cmiral
Tyvole už na to seru Jawa 50/21 Pionýr Koudelka24 30 23.5.2026 v 19:52 Frantas
Pionýr chcípne Jawa 50/21 Pionýr Koudelka24 14 14.5.2026 v 09:56 ja1
Pionýr nestartuje Jawa 50/21 Pionýr Koudelka24 12 7.5.2026 v 21:01 Ivan-K
Jawa 50/21 pionýr problém se spojkou Jawa 50/20 Pionýr, Jawa 50/23 Mustang, Jawa 50/21 Pi... fajnsmekr 12 4.5.2026 v 20:08 udinar


TOPlist