rozhodl jsem se že si koupím pionýra na renovaci a popřípadě veteránský značky,
našel jsem na bazoši takového v docela pěkném stavu.
Údajně to je 50/21, ale má ploché řidítka.
Samozřejmně to nemá revmaplechy ale prsíčka. Podsedlový plech taky vypadá na 50/21 s výřezem na levé straně za motorem.
Neznáte ještě někdo nějaké identifikátory?
Díky
1 reakcí na tento příspěvek Jaký je rozdíl mezi pionýrem 20 a 21
Ja by som uvažoval o inom - že či ti to vôbec treba.
To je tá správna otázka...
Renovovať inak môžeš všeličo - niečo čo je naozaj vzácne a nie Pioniera, ktorých je zrenovovanych na Bazoši najmenej 50 a predsa o ne nikto nemá záujem
Zopakujem to čo veľmi často píšem - máš ho doma po otcovi či dedovi, zabávaj sa, renovuj...
Nemáš ho doma a chceš ho kúpiť? Pri tých šialených cenách za kusy bez papierov a cenách ND to veľmi nedáva zmysel
Naposledy editováno 18.03.2026 05:33:10
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jaký je rozdíl mezi pionýrem 20 a 21
Naposledy editováno 18.03.2026 07:55:43
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Jak přepsat pionýra s originál kníž... Jawa 50/21 Pionýr | mustanger23 | 23 | 2.6.2026 v 17:07 cmiral |
| Tyvole už na to seru Jawa 50/21 Pionýr | Koudelka24 | 30 | 23.5.2026 v 19:52 Frantas |
| Pionýr chcípne Jawa 50/21 Pionýr | Koudelka24 | 14 | 14.5.2026 v 09:56 ja1 |
| Pionýr nestartuje Jawa 50/21 Pionýr | Koudelka24 | 12 | 7.5.2026 v 21:01 Ivan-K |
| Jawa 50/21 pionýr problém se spojkou Jawa 50/20 Pionýr, Jawa 50/23 Mustang, Jawa 50/21 Pi... | fajnsmekr | 12 | 4.5.2026 v 20:08 udinar |
