paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Krušné hory
13.4.2025 v 15:41
Ahoj
Mám docela dobře projetou Evropu včetně Balkánu, letos se zaměřím na ČR.
Chci se zeptat na Krušné hory - kvalita silnic, možnost ubytování. Můžete dát info ohledně nějakých zajímavých cest pro moto nebo zajímavých míst, které stojí za vidění? Určitě se chci vyhnout velkým městům a průmyslovým aglomeracím. Nebude mi vadit i přesah do Německa = druhá strana hor.
Díky za doporučení ... OM

1 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

13.4.2025 v 16:24 | Nahoru | #1

1 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

13.4.2025 v 17:29 | Nahoru | #2
Krušné hory jsou des
Smrad, kurovec, špatný lidi, tam by jel jen blazen, mavic vsechno předražený, voda v benzinu, no hrůza

(reakce na) Krušné hory

13.4.2025 v 22:37 | Nahoru | #3
Kubák>
Díky za ten odkaz ... Také jsem měl zapátrat. Příště se polepším. Zatím z toho nemám dobrý pocit. Zatím mě nic nezaujalo, jak jsem napsal, tak se vyhýbám městským a průmyslovým aglomeracím a v tomto případě to asi moc nejde.Třeba mě něco osloví ..., tento kout republiky moc neznám.

Mám 20 km do Rakouska s do Alp stejně daleko jako do Krušných hor a můžu si vybírat.

.... OM ?

Krušné hory

14.4.2025 v 07:27 | Nahoru | #4
Krušný hory jsou stejně dobrý, jako zbytek ČR. Tzn. že určitě najdeš hezký a zajímavý místa. Málokdo z nás ale ví co hledáš, jak jezdíš, jaký máš preference... Takže neboj se ničeho a klidně vyraž, nejspíš nebudeš litovat. Booking funguje i tam, takže spát budeš mít kde.
Za sebe můžu Krušný Hory s klidem doporučit.

(reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 08:53 | Nahoru | #5

nemako píše: Krušné hory jsou des
Smrad, kurovec, špatný lidi, tam by jel jen blazen, mavic vsechno předražený, voda v benzinu, no hrůza

+1

1 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

14.4.2025 v 10:07 | Nahoru | #6
Krusny hory svrab a nestovice.
Tak nam se nejezdete, obcas je tu zbytecne plno

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 10:18 | Nahoru | #7
Animals21> Navíc jsou to obří hory, to se nedá projet ani za tři dny, jak jsou obří. Kdo se nahoře ztratí a nesjede včas těch 10 km dolů do civilizace, přes noc dozajista umře.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 11:20 | Nahoru | #8
Krautkopf> to je jasny,i vlci tu mame,medvedi casem taky prijdou

(reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 11:25 | Nahoru | #9
Kubák> to je fakt, posledně jsem tam vlka chytil

1 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

14.4.2025 v 14:31 | Nahoru | #10
Kdybych tam někde poblíž bydlel, tak mě některé tady ty příspěvky budou mrzet.
Souhlasím s tím, že všude se něco najde, co stojí za vidění.

... OM

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 14:35 | Nahoru | #11
OldMan> miluju krušné hory, ale slibil jsem nekolika mistnim lidem, že je budu vsude pomlouvat, aby tam jezdilo co nejmíň lidi

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 15:26 | Nahoru | #12
nemako> Teď jsi to ale propálil a celé dodrbal
Když jsem jel kolem ČR, Krušný hory se mi líbíli ze všeho novýho nejvíc Hlavně asi proto, že tam skoro nebyli lidi

(reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 15:58 | Nahoru | #13
Wenca24> pze jsme je vyhnali klackama

(reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 16:10 | Nahoru | #14
Wenca24> no právě. A je tam spousta hezkych mist,

(reakce na) Krušné hory

14.4.2025 v 18:43 | Nahoru | #15
Wenca24> Taky proto, že se tam jede přes kopce, ze kterých je krásně vidět dolů. Ostatní naše "hory" mají silnice v údolích, sem tam se to protáhne přes nějaký hřbet zarostlý lesem. Na stromy můžu jít čučet za dědinu, že ...

Krušné hory

14.4.2025 v 19:57 | Nahoru | #16
Jj..těch faktorů je víc...moc hezky misto

1 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

15.4.2025 v 13:41 | Nahoru | #17
Vůbec k nám do hor nejezdi, je to tady strašný a proto tam jezdím každou volnou chvilku Od Dubé po Nejdek nebo Kraslice je to paráda. Fláje, Přísečnice, Klínovec Fichtelberg, Rýžovna, Přebuz....mraky míst a parádní výhledy do kraje.
Pak se dá pokračovat na Bečov nad Teplou, Mariánské Lázně...

Naposledy editováno 15.04.2025 13:43:11

(reakce na) Krušné hory

15.4.2025 v 20:36 | Nahoru | #18
Alp-> kurva, co jim radíš

Krušné hory

22.4.2025 v 11:56 | Nahoru | #19
Diky vsem, co to rozkecali, na mym oblibenym miste nebylo o vikendu k hnuti

1 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

22.4.2025 v 12:31 | Nahoru | #20
V neděli jsem si dal cca 380 km, většinou přes Krušné hory. Vzal jsem to přes Kladskou, pak na Kraslice a Bublavu, kde to mám moc rád(vyrostl jsem tam), pak přes Jelení na Boží Dar, pak přes Německo , Kalek na Fláje, přes Litvínov a Most zpět na Rakovník. Bylo vidět, že je neděle a tolik motorkářů už jsem dlouho nepotkal.
Takže příště asi počkám, až bude hnusně...

Krušné hory

24.5.2025 v 14:23 | Nahoru | #21
Tak Krušné hory mám projeté a k vidění spousta míst a ježdění zatáček nepočítaně..
Od severu k jihu - Sněžník s rozhlednou,Tisá skalní města,Komáři Vížka horní část lanovky která vede z úpatí hor ( hornického města Krupka ),Bouřnák ( lyžařské středisko svého času vyhlášené,bohužel zaspali dobu ale sjezdovky snad nejprudší v Čechách . Dal přehrada Fláje s občerstvením u hráze,Klíny ( lyžař.stř.se zipline přez údolí), Klínovec ( lyžař.stř. propojené i německým střediskem poblíž Kovářská taky s ubytováním.), Boží Dar, Plešivec u Abertam další středisko lyžování,ale podstatně nižší.,Kraslice,sjet dolů i k Lokti ( hrad a pod ním často festivaly)
Na úpatí hor dost zajímavých míst,mimo jiné Nechranická přehrada s nejdelší sypanou hrází ve střední Evropě přez 3km dlouhou. Dá se po ní jet. Proti např. Krkonoším se dá podél celých Kr.h. sjet dolů a po pár km zase nahoru. Nepočítaně zatáček kdo má rád. V Krkonoších pokud nechci zajíždět do Polska = nahoru a stejnou cestou většinou dolů. To mě rozhodně nebaví.
Tak jen pár míst k zastávce. Napsat všechny se asi nedá.

2 reakcí na tento příspěvek Krušné hory

24.5.2025 v 18:00 | Nahoru | #22
Supr, tahej nam sem dalsi, uz tak tu neni k hnuti

(reakce na) Krušné hory

24.5.2025 v 20:43 | Nahoru | #23
Animals21> Vždyť to, co vyjmenoval v prvním odstavci, je všechno fujky. A pokud si ty lidi natahá tam a oni budou dřepět v hospodě nebo se plazit na nějakou rozhlednu, tak jezdcům místa neubude.

Krušné hory

29.5.2025 v 13:16 | Nahoru | #24
Vůbec sem nejezdi, cizáky bereme na vidle a taky tu jsou hladoví vlci. Krušné hory jsou poslední nezkažený cíp této země, kde se cizák ještě neusídlil. ¨



Naposledy editováno 29.05.2025 13:16:43

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Krušné hory

30.5.2025 v 10:56 | Nahoru | #25
nemako> a proto tam vyrazím !!!

(reakce na) Krušné hory

30.5.2025 v 11:07 | Nahoru | #26
Blueskye> dobře děláš. Zvlášť na motorce

(reakce na) Krušné hory

30.5.2025 v 15:28 | Nahoru | #27

Rescoo píše: V neděli jsem si dal cca 380 km, většinou přes Krušné hory. Vzal jsem to přes Kladskou, pak na Kraslice a Bublavu, kde to mám moc rád(vyrostl jsem tam), pak přes Jelení na Boží Dar, pak přes Německo , Kalek na Fláje, přes Litvínov a Most zpět na Rakovník. Bylo vidět, že je neděle a tolik motorkářů už jsem dlouho nepotkal.
Takže příště asi počkám, až bude hnusně...



Aby ses nedivil, v Sasku bude třeba svátek a bude narváno i když bude hnusně

(reakce na) Krušné hory

30.5.2025 v 15:34 | Nahoru | #28

Animals21 píše: Supr, tahej nam sem dalsi, uz tak tu neni k hnuti



Tak já už pomalu balím, ještě dva týdny a stretněme sa v Kadani a pak tomu nechám pár dní volný průběh, teda průjezd
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
tempomat Yamaha Tracer 9 / 900 Bambi23 14 17.5.2026 v 15:10 peterlotus
Tracer, držák navigace/ mobilu Yamaha Tracer 9 / 900 dolfiruda 4 10.12.2025 v 12:43 MMARTINK
Převoz moto v červnu do Portimao (p... Yamaha Tracer 9 / 900 mára929r 2 10.10.2025 v 09:52 myškin.
Chrčení ventilátoru chlazení Yamaha... Yamaha Tracer 9 / 900 Gaunys 5 26.9.2025 v 15:29 Gaunys
Garačka Yamaha Tracer 9 / 900 Zbyšek2 17 10.7.2025 v 09:01 1705ol


TOPlist