Dily na batbike





Téma: Albánie, Komani Lake - trajekt z Koman do Fierze, Raja
8.1.2025 v 18:41
Ahoj, chceme jet na začátku června Albánii, čtyři až pět velkých endur, a chceme využít trajekt na jezeru Koma z Komal, Temal do Fierze, Raja, jel tam někdo? Je potřeba rezervace, nebo to je v pohodě až na místě? Jede to jen v těch 09:00? Děkuji, Peťas

Albánie, Komani Lake - trajekt z Koman do Fierze, Raja

Skvělá odpověď, děkuji! 8.1.2025 v 20:43 | Nahoru | #1
Doporucuji koupit jizdenku pres internet predem a hlavne byt na odjezdu z vetsim predstihem. My meli koupene jizdenky asi 4 dny predem,zamotali jsme se po ceste v horach a dojizdeli jsme trajekt na posledni chvili a vesli jsme se akorat my se dvema motorkama!! Vedeli o nas podle spz,na ktere se pri prijezdu divali. Za nama dali retez a docela na cas odjizdeli z Fierze do Komani. Dival jsem se do historie fotek a jeli jsme 13.cervna 2023. Co jsme potkavali lod v opacnem smeru,tak byla take plna.


Naposledy editováno 08.01.2025 21:15:40

Albánie, Komani Lake - trajekt z Koman do Fierze, Raja

Skvělá odpověď, děkuji! 8.1.2025 v 21:25 | Nahoru | #2
Jezdí to celkem přesně. Ideální být na místě v 8h. Jel jsem to už 2x. Vždy bez problémů. Kupte li jízdenky tak 2-3 dny přes internet. Platí se přes PayPal.

Albánie, Komani Lake - trajekt z Koman do Fierze, Raja

11.1.2025 v 10:46 | Nahoru | #3
Dovolím si přispět do diskuze - tady na tom místě přímo v Komani je ubytování, mladý kluk asi s tátou. Přijeli jsme navečer, pivo pouze lahvové, ale studené, po tom celodenním Palermu přišlo víc než vhod.A ten klučina ti zajistí i lístky na ten trajekt, spolupracují.A zdůrazňoval, že už nemáme nic dalšího platit, ale. V tom tunelu chodí místní šejdíři a vybírají tuším 1,5 eura. Než se tam hádat, tak člověk raději zaplatí, je tam po ránu chaos a není tam prostor na nějaké dohadování. To ubytování jsme zamluvili přes Booking.


Naposledy editováno 11.01.2025 10:49:24

Albánie, Komani Lake - trajekt z Koman do Fierze, Raja

12.1.2025 v 21:58 | Nahoru | #4
Čau, v červnu koupiš listek v pohodě na místě, je dobry tam být o hodinu dřív.
Před 2 roky stál listek 2 os. moto 50e.
Pokud pojedeš od někama dál do Komani, tak počitej s tím že Sh 25 je dost rozbita, pojedeš tak 60-70v h.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist