Čau, keď ti to funguje , tak do toho nešprtaj. Tvoja myšlienka s tými vložkami, je blbý nápad, lebo výsledok bude, že to pôjde horšie. Keď chceš lepší krútiaci moment, tak daj medzikus do sacieho potrubia. To je to čo je medzi valcom2T motor, medzi hlavou 4T motor a karburátorom. Žiadne vložky, žiadne zmenšovanie prierezu, len dlhšie sanie. Prírubu medzi hlavu a sacie potrubie, alebo medzi karbec a sacie potrubie. Pozor NIE medzi karburátor a filter ! Toto by ti malo trošku pomôcť. Prírubu hliníkovú, alebo zo silonu, záleží k čomu máš prístup. Ja som to osobne nerobil a ani neskúšal, ale som o tom akurát čítal.