paolo_novy Přidat reklamu

Téma: "Zmenšování" karburátoru
Čau, mám karbec 21ku, na am6ce s 70kitem, a zajimalo by mě, jestli by ten karburátor šel "zmenšit" protože čím menší karbec tím lepší spodek a horší vrch, a já mám v plánu tam dávat zpátky 50ku válec, a napadlo mě, kdyby sem tam dal hodně omezující filtr nebo nějakou podložku do sání a menší trysku, jeslti by to mělo aspoň trochu podobnej účinek.

"Zmenšování" karburátoru

30.11.2024 v 12:32 | Nahoru | #1
Nedokazes ho sam naladit, aby to rozumne chodilo... Radeji bych zkusil sehnat puvodni karburator.

"Zmenšování" karburátoru

1.12.2024 v 07:23 | Nahoru | #2
Čau, keď ti to funguje , tak do toho nešprtaj. Tvoja myšlienka s tými vložkami, je blbý nápad, lebo výsledok bude, že to pôjde horšie. Keď chceš lepší krútiaci moment, tak daj medzikus do sacieho potrubia. To je to čo je medzi valcom2T motor, medzi hlavou 4T motor a karburátorom. Žiadne vložky, žiadne zmenšovanie prierezu, len dlhšie sanie. Prírubu medzi hlavu a sacie potrubie, alebo medzi karbec a sacie potrubie. Pozor NIE medzi karburátor a filter ! Toto by ti malo trošku pomôcť. Prírubu hliníkovú, alebo zo silonu, záleží k čomu máš prístup. Ja som to osobne nerobil a ani neskúšal, ale som o tom akurát čítal.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Výfuk bez homologace na starém dvou... [1, 2] Aprilia RX 50 kokotik420 31 3.4.2026 v 08:02 dasto
Nemá výkon Rieju RR 50 Samuel__ 14 9.4.2025 v 22:17 Samuel__
Motorka nechce ísť do stredných otá... Rieju RR 50 Samuel__ 6 31.3.2025 v 20:11 Kohlstein
Seřízení bohatostí Aprilia rx 50 Aprilia RX 50 Thunder 11 29.3.2025 v 16:55 Thunder
Blinkry a Policie Derbi Senda SM 50, Derbi Senda 50, Yamaha DT 125 R, ... Leffee 30 4.12.2024 v 15:41 krokoš


TOPlist