Chcel by som sa Vás opýtať na vase skúsenosti a názory s pneumatikami. Jazdím väčšinou asfalt. Ale láka ma aj sem tam nejaká polnačka. Cca 80/20. Asfalt/polnačka. žiadny ťažký terrén. Ale ak asfalt, tak aj nejake dlhšie trasy(aby to hned nezožralo stred pneu), ale aby to aj držalo v náklone pri zábavných preklapackach.
Zaujimalo by ma, ktore pneu vam sadli najlepsie.
Rozhodujem sa nad Pirelli diablo rosso3 , Pirelli scorpion trail 3,
Continental conti trail 2 alebo mitas sportforce+.
Hodte vase skusenosti a dojmy.
Za kazdy nazor vopred dakujem.
1 reakcí na tento příspěvek Pneumatiky
Jinak teren 80/20 bejva v realu spis 100/0 nebo 99/1 a to na tech Scropikach das.
Good luck
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| XT 660 zkrat baterie - překalibrová... Yamaha XT 660 X | Ghost-CBR1000rr | 21 | 10.4.2026 v 20:21 Bugs |
| Dvihnutie motorky [1, 2] Yamaha XT 660 X | branoc | 39 | 28.3.2026 v 16:56 miposCX500 |
| Váha jezdce a spolujezdce Yamaha XT 660 R, Yamaha XT 660 X | Roskon | 11 | 11.3.2026 v 20:08 kalous72 |
| Okruhové jízdy - odvoz moto - cestu... Yamaha XT 660 R, Benelli TNT 1130 Café Racer, Benell... | ghosttommy | 0 | 17.1.2026 v 22:41 ghosttommy |
| Poptávám Yamahu XT 660 X Yamaha XT 660 X | Jirka2006 | 5 | 25.2.2025 v 08:34 Animals21 |
