Přidáš se?
Naposledy editováno 29.08.2023 07:06:19
1 reakcí na tento příspěvek Grossglockner, Stelvio a nějaký další passa na skůtru
Naposledy editováno 30.08.2023 12:30:35
1 reakcí na tento příspěvek Grossglockner, Stelvio a nějaký další passa na skůtru
1 reakcí na tento příspěvek Grossglockner, Stelvio a nějaký další passa na skůtru
Naposledy editováno 31.08.2023 09:54:21
1 reakcí na tento příspěvek Grossglockner, Stelvio a nějaký další passa na skůtru
Díky
Naposledy editováno 01.08.2025 14:08:29
Jednou jsem v rámci experimentu zkoušel odbrzdit celou cestu z vrcholu Giao až sem na Banditovi jen zadní brzdou. Vyvadlo to asi 2-3 zatáčky před koncem. Což považuji za dobrý výsledek co se týká výdrže brzdy. Nebylo to ale žádné závodní tempo, kdybych to musel ze 180 dobrzdit na 60 a takhle pořád dokola.
V Dolomitech potkávám i skupiny na Vespách a nezaznamenal jsem, že by někdo u krajnice musel nechat vychladnout brzdy.
