Motorka je 50ccm enduro, MH furia max 50, jelikož jsem pravý zadní blinkr zlomil a někde ztratil, tak jsem chtěl koupit blinkry LED všechny 4 kvůli vzhledu, 12V 10W, náboj sedí ale jelikož v motorce nemám baterii tak blinkry nefungují a nevím jak to mám řešit. Omlouvám se ale v motorkách jsem se zatím moc nehrabal takže se v tom moc nevyznám, předem díky za rady.
1 reakcí na tento příspěvek LED blinkry bez baterie
Naposledy editováno 30.06.2023 18:57:46
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) LED blinkry bez baterie
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) LED blinkry bez baterie
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) LED blinkry bez baterie
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) LED blinkry bez baterie
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Blinkry a Policie Derbi Senda SM 50, Derbi Senda 50, Yamaha DT 125 R, ... | Leffee | 30 | 4.12.2024 v 15:41 krokoš |
| "Zmenšování" karburátoru Aprilia RX 50, Rieju RR 50, Beta RR Motard 50, Beta ... | Leffee | 2 | 1.12.2024 v 07:23 krokoš |
| AM6 Střílí do výfuku, nestartuje Aprilia RX 50, Yamaha DT 50 X, Peugeot XPS, Beta RR ... | Leffee | 9 | 11.9.2024 v 16:20 Zdenalbenal |
| AM6 ztrata vody MH Furia Max Enduro | Pavlioso | 9 | 31.3.2024 v 23:41 Pavlioso |
