cfmoto_800mt_sport_kufry

Téma: Prezident 2023 - druhé kolo
 
18.11.2022 v 09:41
Už jsem zase dlouho nezaložil nic zbytečnýho, tak sem s tím.

Koho budou motorkáři volit ve finále, 27. a 28.1.?

vlákno už je určeno k volnému hádání, lhaní i pravdám obou táborů a k postupnému úpadku a smrti

Ankety obou kol proběhly, výsledky:

výsledky hlasování v prvním kole - viz příspěvek 2417.
výsledky hlasování ve druhém kole - viz příspěvek 9459.


Naposledy editováno 11.03.2023 16:51:44

Blokovaní uživatelé: Setapouch

4 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:18 | Nahoru | #2371

Číkus píše: Pavel by na známkách nebo těch obrazech ve škole vypadal výrazně lépe než Babiš. Na druhou stranu jsem přesvědčen, že by škodil mnohem víc. Takže za mě je méně špatná varianta na hradě kuní ksicht než kolaborant.Kolaboranti jsou oba, ale bureš kolavoroval déle a aktivněji a hlavně nepřestal škodit i po revoluci. A hlavní je, že ta devastace, kterou by napáchal bureš na hradě je nepředstavitelná. Zeman ukázal, jak moc prezident, který nerespektuje zákon, může ovlivnit. Ten to ale používal pro osobní pomsty a prospěch kamarádíčků. Bureš má velmi jasný a velmi destruktivní plán a spoustu zcela podřízených lidí, kteří ho bez otázek vykonají.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:18 | Nahoru | #2372

P_B píše: Já třeba nechápu proč má mít právo tady volit a tím ovlivňovat dění tady, někdo kdo žije 10 let v Austrálii nebo někde jinde. Znám pár lidí co žijí třeba 25 let jinde na světe, ale volí politiky tady nám.. Toť pohled můj na tuto věc.

A pokud jsi chtěl volit bylo to jen na tobě, nebo ne?To, ze nechapes mne nechava klidnym, to ocividne neni jedina vec, kterou nechapes.

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:21 | Nahoru | #2373

Mr.Dreamer píše: Kolaboranti jsou oba, ale bureš kolavoroval déle a aktivněji a hlavně nepřestal škodit i po revoluci. A hlavní je, že ta devastace, kterou by napáchal bureš na hradě je nepředstavitelná. Zeman ukázal, jak moc prezident, který nerespektuje zákon, může ovlivnit. Ten to ale používal pro osobní pomsty a prospěch kamarádíčků. Bureš má velmi jasný a velmi destruktivní plán a spoustu zcela podřízených lidí, kteří ho bez otázek vykonají.


Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:23 | Nahoru | #2374

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:26 | Nahoru | #2375

P_B píše: Nechci nijak podceňovat tvé dítko, ale bude to o učiteli!!!!. Nalezneme i pravý opak. A hlavně děti jsou velmi lehce manipulovatelný a ovlivnitelný. Stačí mi týden a bude ti doma velebit např. německýho vůdce nebo někoho jiného.. A to mám v jiné věci na dítěti podobného věku bohužel prakticky vyzkoušený. Ale samo že to bude o kousek těžší pokud ty budeš doma tvrdit opak. Což znamená že je škola i rodič v tomto utváření názorů na kde co nezastupitelný. Bohužel dnešní média, ale soc .sítě kór to je mor na vlastní názor a stát si za ním a vyargumentovat ho.Podceňovat ji nemusíš,kdyby ji vysvětlovala učitelka ze je Babis super,tak maximálně doma oznámí ze maj jako třídní mimoně,protože víc věří svejm rodičům.Naštěstí maj tridasku v pohodě,protože je ničím takovým nemasiruje.Navíc neslo ani o ovlivnitelnost,ale o to jestli se o tom bavej,nebo ne.

1 reakcí na tento příspěvek Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:27 | Nahoru | #2376
Tvl ten Babišuv Juchelka tam... Bych ho nepoznal.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:27 | Nahoru | #2377

Mr.Dreamer píše: Kolaboranti jsou oba, ale bureš kolavoroval déle a aktivněji a hlavně nepřestal škodit i po revoluci. A hlavní je, že ta devastace, kterou by napáchal bureš na hradě je nepředstavitelná. Zeman ukázal, jak moc prezident, který nerespektuje zákon, může ovlivnit. Ten to ale používal pro osobní pomsty a prospěch kamarádíčků. Bureš má velmi jasný a velmi destruktivní plán a spoustu zcela podřízených lidí, kteří ho bez otázek vykonají.Hlavně že Vám Všem ten Babíš tak hrozně vadí. Ale že z této země odteče většina výkonu HDP do Německa a jinam to Vám nevadí. Tady odtečou biliony v dividendách atd. Velká většina se vypaří pryč, místo aby se tady jak v jiných zemích alespoň část podle zákona reinvestovala a tvořila další hodnotu. Že se tady ročně vzdělá z vašich daní mnoho tisíc studentů vysokých škol z ciziny zadarmo taky ne.

Já osobně nemám Zemana nijak rád, ale mám respekt před tím jak dokáže bruslit na výkladu zákonů a ústavy. Viz názor 10 právníků na jednu věc v českém právním řádu a jeho nepředvídatelnost výkonu práva - justice.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:28 | Nahoru | #2378
Mr.Dreamer> No a v tom se neshodneme. Do revoluce kolaborovali oba, ale zatímco Babiš začal podnikat, Pavel kolaboroval dál.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:29 | Nahoru | #2379

MedWed píše: To, ze nechapes mne nechava klidnym, to ocividne neni jedina vec, kterou nechapes.Mne ty taky necháváš naprosto chladným a já nechápu spoustu věcí a vím to Dá se s tím normálně žít a fungovat v poho.

1 reakcí na tento příspěvek Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:30 | Nahoru | #2380
Posloucham ted Babise, teda to jsou hrozny zvasty Divim se, ze se tam nerozbreci....

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:30 | Nahoru | #2381

zmulin píše: Podceňovat ji nemusíš,kdyby ji vysvětlovala učitelka ze je Babis super,tak maximálně doma oznámí ze maj jako třídní mimoně,protože víc věří svejm rodičům.Naštěstí maj tridasku v pohodě,protože je ničím takovým nemasiruje.Navíc neslo ani o ovlivnitelnost,ale o to jestli se o tom bavej,nebo ne.1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:31 | Nahoru | #2382

P_B píše: Mne ty taky necháváš naprosto chladným a já nechápu spoustu věcí a vím to Dá se s tím normálně žít a fungovat v poho.... je skvele, ze jsem ti u prdele... tak na mne priste nemusis reagovat, chybet mi to nebude

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:33 | Nahoru | #2383

MedWed píše: ... je skvele, ze jsem ti u prdele... tak na mne priste nemusis reagovat, chybet mi to nebudeRozumím her kuchtík. Konec

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:40 | Nahoru | #2384

P_B píše: Hlavně že Vám Všem ten Babíš tak hrozně vadí. Ale že z této země odteče většina výkonu HDP do Německa a jinam to Vám nevadí. Tady odtečou biliony v dividendách atd. Velká většina se vypaří pryč, místo aby se tady jak v jiných zemích alespoň část podle zákona reinvestovala a tvořila další hodnotu. Že se tady ročně vzdělá z vašich daní mnoho tisíc studentů vysokých škol z ciziny zadarmo taky ne.

Já osobně nemám Zemana nijak rád, ale mám respekt před tím jak dokáže bruslit na výkladu zákonů a ústavy. Viz názor 10 právníků na jednu věc v českém právním řádu a jeho nepředvídatelnost výkonu práva - justice.Toto vláknu má už 2383 příspěvků a ještě tu nebyl nikdo, kdo by řekl, že mu toto nevadí. Bureš byl u moci 8 let a neudělal s tím ani ň, slabý a zdevastovaný český národ je pro něj totiž velký přínos.

Zrovna toto je problém, který mě hodně trápí a zrovna jeden, i kterého bych se ani nebál navrhnout řešení. Současná legislativa chránící duševní vlastnictví, průmyslové vzory a know-how celkově je obludně přehnaná a velmi tak, společně s byrokracií, ztěžuje vstup na trh novým subjektům. Ve zdravém systému by sem také přišli zahraniční subjekty po pádu totality, využili by nižších nákladů a vydělali si, ale zároveň by tím vytvořili prostor pro české podnikatele, aby od píky vystavěli vlastní výrobu, vlastní výzkum, vlastní služby a konkurovali jim. A díky tomu, že by byli v domácím prostředí a nemuseli živit zahraniční investory, postupně by ty zahraniční podniky nahradili. Ty by stále zhodnotili své investice, ale nebylo by to to dnešní perverzní nekonečné zhodnocování, které tu vidíme a v jehož následku máme 75% HDP na hlavu v porovnání s německem, ale jen 35% hrubých příjmů. Ale toho touto volbou nedocílím, takže budu rád, když pomohu zvolit někoho, kdo tady nenastolí úplnou devastaci.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:43 | Nahoru | #2385

JohnCoat píše: Mr. Dreamer> Vždyť my jsme v prdeli tak jako tak čoveče. Nerozumíš tomu smýšlení. Já nerozumím ničemu. Fakt mě sere, že do popředí se dostali dva nevolitelní kandidáti a to z velké části hlavně díky médiím. Nikdo volitelný nemá šanci protože si zpravidla nedokáže zaplatit kampaň v médiích, která by ho nějakým způsobem vyzdvihla. Celý je to jenom marnost, marnost a zase marnost. Pro mě je druhý kolo jako vybírat si mezi Goeringem a Goebellsem. Oba hajzlové, jenom ten Goering asi působí sympatičtějším dojmem. Ten systém tak jak je nastavený je prostě nefunkční. Nedělám si iluze, že za 5 let to bude jinak. Zase tam bude nevolitelná sebranka. Co víc k tomu říct.Nemyslím si, že jsme v prdeli. Spousta věcí je k vzteku, ale může být mnohem, mnohem hůř. Ve výsledku se nám tu žije ještě docela dobře. Hodně věcí má vzestupnou tendenci, třeba tady je bezva shrnutí pozitivních trendů i s odkazy. Samozřejmě, pokud ztratíme zájem o to se stále posouvat, tak budeme ještě prstíčkem hrabat, aby mohlo být tak "dobře" jako dnes. Pavel za posledních 32 let nedělal nic hrozného, zatím co bureš posledních 32 let jen ničil, kradl ubližoval a podváděl a byl v tom tak úspěšný, že teď má prostředky na to, aby tím značně ovlivnil život každého z nás. Nemám iluze, že Pavel něco zlepší, ale nemám pochyby, že bureš by dokázal svrhnou vládu, dosadit vlastní lidi, rozložit Česko, abychom nemohli vzdorovat a zaprodat nás komukoli, kdo mu umožní krást.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:44 | Nahoru | #2386

Slávek-TDM píše: Posloucham ted Babise, teda to jsou hrozny zvasty Divim se, ze se tam nerozbreci....souhlas, taky to mám tady puštěný. Vyjadřovací úroveň prasklýho kokosáku

Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:47 | Nahoru | #2387
Takze pristi sobotu uz jen pritopit

1 reakcí na tento příspěvek Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:47 | Nahoru | #2388
Za mě nemá být voják prezidentem, za tím si stojím. To nikdy to k ničemu dobrému nevedlo. Ale tím si nedokáži bohužel ani ospravedlnit to hodit hlas Babišovi.

Danuše už perlí, aby tím vojákovi neuškodila

Uvidíme příští týden, to se rozhodne.

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:47 | Nahoru | #2389

Yura píše: souhlas, taky to mám tady puštěný. Vyjadřovací úroveň prasklýho kokosáku


Vydrž. Ješte budou "motýle"...

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:49 | Nahoru | #2390

Mr.Dreamer píše: Pavel za posledních 32 let nedělal nic hrozného


Eh? Sis neráčil všimnout, že to je (byl) voják?

Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:50 | Nahoru | #2391
Teď sem jen zvedavej,jakej má Bábatým na druhy kolo pripravenej šrapnel na generála ..

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:53 | Nahoru | #2392

Číkus píše: Mr.Dreamer> No a v tom se neshodneme. Do revoluce kolaborovali oba, ale zatímco Babiš začal podnikat, Pavel kolaboroval dál.Bureš nikdy nepodnikal, ihned po revoluci se provázal s dominantními politickými stranami, nejvíce se mu podařilo nakrást, když si moc předávala ODS a ČSSD a on měl zaplacené obě. Pavel je obyčejný kariérista s absencí morálního kompasu, bureš je dominantní politický hráč už od revoluce. Asi nejzjevnější příklad jeho vlivu na polistopadové vlády je jeho vliv na obě privatizace Unipetrolu.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:55 | Nahoru | #2393

P_B píše: Za mě nemá být voják prezidentem, za tím si stojím. To nikdy to k ničemu dobrému nevedlo. Ale tím si nedokáži bohužel ani ospravedlnit to hodit hlas Babišovi.

Danuše už perlí, aby tím vojákovi neuškodila

Uvidíme příští týden, to se rozhodne.Druhý kolo je bohužel až za 14 dní, to si ještě užijeme velkou přehradnou palbu z hnojometů...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 17:57 | Nahoru | #2394
Mr.Dreamer> kdo za těch víc než 30 let něčemu z politiků pomohl. Klaus se Zemanem nastavili tak debilní cenovou hladinu že tu máme všechno dražší než venku a příjem třetinový. S tím co píšeš, patenty průmyslový vzor a jiné. To je jak lobing Osa Dilia a pod. Na to vždy říkám, jak to že neplatíme třeba truhláři za to že si sedneme na prdel na jím vyrobenou židlu. Koupíš si záznamové médium a pro Osu jsi pirát ať na ní nahraješ co chceš, Ose odvedeš desátek to jako proč a za co Kadeřnice pustí rádio a plať oni tam lidi jdou asi kvůli tomu rádiu Ale je to legální lobing Osy a Dilie posranci to schválí. Stravenky taky to samé . Dobrá hra jen kvůli zákonu a možnosti jiné daně Jo politika je pletichařina. Bohužel žádný politik nepracuje pro toho kdo ho platí, daňového poplatníka, jenž opravdu odvedl daně

Naposledy editováno 14.01.2023 18:08:25

1 reakcí na tento příspěvek Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 18:01 | Nahoru | #2395
čikus - a cojako? Byl voják, ČR ubránil - na výtečnou. Nebo ne?

dreamer - človeče spamätajte sa. Áno budoval kariéru v prostredí aké bolo, znamená to minimálne že je cieľavedomý. Čo ho pozorujem podľa mňa má na exvojaka dosť rozumné videnie sveta. Neviem o ničom čo by mi morálne na ňom malo prekážať, keby aj rovno mal zložku v ŠTB, to mala kopa ľudí tzv. povinne.

Kandidát gen. Petr Pavel bude dôstojný prezident. Ani nemusím hovoriť že v porovnaní s druhou alternatívou

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 18:04 | Nahoru | #2396

FiffiQ píše: Druhý kolo je bohužel až za 14 dní, to si ještě užijeme velkou přehradnou palbu z hnojometů...a kurva až za 14 dní to jsem si nějak neuvědomil jaj

Internet nerozkliknu, telku nemám tak to snad nějak ku svému prospěchu přežiji. Jako vše ostatní.

Kolikrát si říkám že jsem při tom letu přes tu jedničkovou ovci měl tolik štěstí. Tím se nechci nijak rouhat, vím že mí Andělé strážní s tím měli velmi velkou dřinu, abych to nějak dal. A tím to jim již po několikáté velmi mnoho děkuji.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 18:08 | Nahoru | #2397
P_B> Co beres?

(reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 18:09 | Nahoru | #2398

Kubák píše: P_B> Co beres?právě že mi to došlo

Naposledy editováno 14.01.2023 18:09:09

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 18:12 | Nahoru | #2399

P_B píše: a kurva až za 14 dní to jsem si nějak neuvědomil jaj

Internet nerozkliknu, telku nemám tak to snad nějak ku svému prospěchu přežiji. Jako vše ostatní.

Kolikrát si říkám že jsem při tom letu přes tu jedničkovou ovci měl tolik štěstí. Tím se nechci nijak rouhat, vím že mí Andělé strážní s tím měli velmi velkou dřinu, abych to nějak dal. A tím to jim již po několikáté velmi mnoho děkuji.... neprekvapive...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Prezident 2023 - druhé kolo

14.1.2023 v 18:16 | Nahoru | #2400

MedWed píše: ... neprekvapive...nehraješ fér vojenský kuchtíku, nechtěl jsem tě komentovat, ale musel jsem Ale co čekat od vojáka že
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist