cfmoto_800mt_sport_kufry

Téma: přeprava motorek na vozíku napříč
 
3.11.2022 v 22:15
Zdravím všechny co tahají min. 3 motorky na delší trasy na vozíku. Vlastním B-E a vozík do 1300kg - kola pod ložnou plochou , ložná plocha š.162cm x délka 260cm. U vozíku lze vyjmout všechny bočnice , takže vznikne rovná plocha. Koupil jsem 3ks žlaby s kolíbkovým dorazem (délka 206cm) firma VPP. Moje otázka zní ..... , jestli někdo z vás přepravuje motorky napříč na vozíku. S touto ložnou plochou by to bylo pohodlné co se týče nakládání a mezery mezi motorkami + pohodlným zakurtováním na obou bocích vozíku. Motorky budou oběma koly ve žlabu (předním v kolíbce). Žlab však bude z každé strany vyčuhovat z boku vozíku o 22cm. Samozřejmě na obě kola přijde reflexní vesta jako vyčuhující náklad z ložné plochy. Byly vyzkoušeny i varianty do pyramidy 3 vedle sebe , ale stále málo místa na kurtování a hlavně problém s naložením 3ks cestovních endur GS1250 , Multistrada V4 , Afrika Twin. Prosím o jakoukoli reakci jestli to není úplná blbost. Někde jsem viděl , že to takto lze , ale měly širší vozík. Zákon říká , že přesah šířky ložné plochy může být do 400mm.

1 reakcí na tento příspěvek přeprava motorek na vozíku napříč

21.11.2022 v 13:39 | Nahoru | #1
V létě jsem koupil ten přívěs plato (str. 1 foto se 7 motorkami) co zveřejnil Dewwil a jsem za něj rád. Po dohodě s rozumným člověkem by se dal pronajmout.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) přeprava motorek na vozíku napříč

21.11.2022 v 15:41 | Nahoru | #2
JARDA-001> jestli mas rad svoje veci a chces je spokojene uzivat tak ho rozhodne nedavej na pronajem. Pokud nutne nepotrebujes prachy z toho tak se to nevyplati. Lidi jsou kurvy a znicej i co znicit nejde. Nerikam, ze se nenajdou slusny lidi, ale tezko to poznas dokud ti to nepritahne zvohejbany.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist