2 reakcí na tento příspěvek EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, Spa, Suzuka, Bol d'Or
protože jsem si všimnul , že je YART uveden mezi 12. a 14. pozicí .
Nebudu už sledovat, jestli to "někdo" opraví . TAKOVÉ chyby se dnes už nedopustí
ani český středoškolák, t.j. něco uvést na stránkách bez předchozí kontroly !) .
Naposledy editováno 20.04.2026 14:10:35
1 reakcí na tento příspěvek EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, Spa, Suzuka, Bol d'Or
To co jsem našel na ofic. stránkách FIM EWC
jsem osnímkoval programem vyhledávače Opera ,
změnil formát na jpeg
a *způsobem neumělů*
(reakce na) EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, Spa, Suzuka, Bol d'Or
IvanDvoutakťák píše:
Nebudu už sledovat, jestli to "někdo" opraví . TAKOVÉ chyby se dnes už nedopustí
ani český středoškolák , t.j. něco uvést na stránkách bez předchozí kontroly !) .
Tady ti budu oponovat Ivane, naopak, spousta programátorů naprosto kašle na jekékoli kontroly, jen koukne "že to chodí" a pak to je nejen na "nějakém webu s výsledkama endurance" ale i v autech ve kterých jezdíme a který často potřebujou "nastoupit a vystoupit" aby zas jeli
Naposledy editováno 20.04.2026 16:06:21
byla překvapivá chyba na ofic. web stránkách FIM EWC
v tabulce pořadí / bodů týmů po prvním letošním závodě .
Neočekával jsem *odezvu* dalších lidí, kteří mají rádi FIM EWC ,
na nic jiného . A tak *howgh* a
Taky nejsem *bez viny*
žebych se nikdy nezačal zabývat něčím druhotným v názoru jiného přispěvatele .
Nechme ty nekonečné výměny "názorů" těm nickům notoricky známým
především pod články o MotoGP .
Moje počáteční téma viz #1277 .
1 reakcí na tento příspěvek EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, Spa, Suzuka, Bol d'Or
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, Spa, Suzuka, Bol d'Or
Ozzy_ píše: Tyjo ono už se jede teď. Hustý. Tentokrát nebudu ani koukat v telce, dám přednost vlastnímu ježdění
Dnes vám začínají tréninky. Za kterej tým tam jedeš?
Naposledy editováno 04.06.2026 06:44:48
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) EWC 2026, 2025, atd - 24h Le Mans, Spa, Suzuka, Bol d'Or
BlackSabbath píše: Dnes vám začínají tréninky. Za kterej tým tam jedeš?
Tak pomalej team tam nejede. Ale mám služebku do Záhřebu, tak se o víkendu odplížím na okruh do Rijeky
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Okruhová sezóna 2026 už je za dveřm... [1 ... 1303, 1304] Yamaha YZF-R1, Suzuki GSX-R 1000, Triumph Daytona 67... | Ozzy_ | 39107 | 10.6.2026 v 19:19 Ozzy_ |
| Euro 4 vs 5+ [1, 2] Suzuki GSX-R 1000 | meti | 55 | 8.6.2026 v 09:23 jack.fx |
| čím lepíte karbon a iné kryty/slidr... Yamaha YZF-R1, Yamaha FZS 1000 Fazer | krAlik33 | 24 | 27.5.2026 v 07:15 krAlik33 |
| Zemřel Kamil Holán BMW S 1000 RR | jandaxx | 19 | 24.5.2026 v 22:15 Slávek-TDM |
| Zbierka Honda CBR 1000RR Fireblade | nippon72 | 14 | 18.5.2026 v 19:51 jean192 |






