vše pro chopper Přidat reklamu

Téma: Drnova Motoškola - nedoporučuji
11.10.2021 v 15:22
-- UPDATE: Vše vyřízeno, děkuji panu Drnovskému --

Udělal jsem špatnou zkušenost s Petrem Drnovským z motoškoly JezdiLip.

Dostal jsem minulé Vánoce voucher na celodenní kurz ale nepodařilo se mi ho uplatnit. Pan Drnovský se dvakát nedostavil ve smluvený čas na smluvené místo. Poprvé bez omluvy, podruhé s omluvou.

Poprvé nechal celou skupinu čekat na benzínce v Mělníku pak zavolal, že bude v Dubé, tam ale také nepřijel. Podruhé napsal že sraz posouvá pro opravu brzdy a že se ozve, neozval se ale.

Podal jsem reklamaci, se kterou souhlasil, dohodli jsme se že peníze vrátí ale nevrátil.

Vyměnili jsme spolu spoustu SMS, hovorů ale bez výsledku.

Mám z tohohle zážitkového dárku opravdu špatný zážitek, tak prosím pozor.


Naposledy editováno 20.10.2021 20:03:38
Předchozí
1 2 3 4
Následující

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

17.10.2021 v 22:11 | Nahoru | #91

sedlson píše: DRNA znám, myslím že měl nějaký problém, protože vybrat prachy a pak dělat mrtvýho brouka mi k němu nesedí. Já s grupou jsme ho měli na chalupě blízko Červenohorského sedla, všechno CAJK, teda až na tu dochvilnost . Co mě zaráží, a možná mi to někdo vysvětlí. Když se tady objeví v diskuzi někdo s přídomkem MODERATOR, co to jako znamená. Naivně jsem si myslel, že to je někdo, kdo sem tam sleduje forum, aby se tu nepsaly nějaké politické kraviny, diskutovalo slušně a pod.
Pak tady ale napsal MODERATOR DRN. a začal slovem vole a pokračoval mamrd. Z toho usuzuju, že když je někdo MODERATOR, tak je to asi taky mamrd, vole.
No hlavně diskutujme slušně .Až se někde vypleskneš, třeba i ne tvou vinou, taky nikdo nebude sledovat co ti bude kdo říkat, ale sečtou ti to tam za všechny motorkáře který kdy potkali.

Jestli tě rozhodí pár ne uplně ideálních výrazů tak to máš celkem blbý.

2 reakcí na tento příspěvek Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 09:29 | Nahoru | #92
Tak už i mezi hustokrutejma motorkářema vadí výrazy jako mamrd a vole. No nic, asi složím funkci, začnu lidi oslovovat ono abych jim násilně nevnutil nějaké pohlaví a začnu poslouchat Kryštof.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 09:39 | Nahoru | #93
DRN.> A nezapomeň zavřít tu motoškolu.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 09:40 | Nahoru | #94
FiZzeR> Blbneš? To je pro mě jako renta.

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 13:08 | Nahoru | #95

FiZzeR píše: DRN.> A nezapomeň zavřít tu motoškolu.


Po Novym roce,az to tu utichne,zas nejaky kavky najde a ma do podzimu na zivot

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 13:11 | Nahoru | #96

DRN. píše: FiZzeR> Blbneš? To je pro mě jako renta.Negativní reklama taky reklama.
Hoď sem rovnou číslo účtu a ceny, ať si lidi můžou předplatit na příští rok. V nejhorším vědí, koho mají majznout montpákou po hlavě, na youtube kanálu "DRN miluju motorky" si zjistí, kde se pohybuješ a na čem

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 13:13 | Nahoru | #97
PetrL3> Jsem v klidu. Nejezdím ani na domluvené schůzky.

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

18.10.2021 v 18:23 | Nahoru | #98

DRN. píše: Tak už i mezi hustokrutejma motorkářema vadí výrazy jako mamrd a vole. No nic, asi složím funkci, začnu lidi oslovovat ono abych jim násilně nevnutil nějaké pohlaví a začnu poslouchat Kryštof.Musíš ty slušňáky oslovovat ,,buď dobrý" nebo ,,slunce v duši"

Drnova Motoškola - nedoporučuji

19.10.2021 v 15:41 | Nahoru | #99
slunce v duši a hovno v prdeli

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

20.10.2021 v 02:13 | Nahoru | #100
CRF1000> takové rady úplně miluji. Házet trestním oznámení z principu. Co by jsi asi na tom chtěl šetřit. Vse je známo. Tak že je to obcansko právní spor. Jestli to chce řešit, ať zajde. K pravnikovi ten ho obesle a pokud DRN nebude reagovat a nenajdou smír. Podá návrh žaloby k soudu. Dle občanského zákoníku. Tady je prostě moderní davat trestní oznámení na vše a na všechny. Nic jiného Českého člověka nenápadne když nic nevi. Chjo

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

20.10.2021 v 23:03 | Nahoru | #101

cage11 píše: CRF1000> takové rady úplně miluji. Házet trestním oznámení z principu. Co by jsi asi na tom chtěl šetřit. Vse je známo. Tak že je to obcansko právní spor. Jestli to chce řešit, ať zajde. K pravnikovi ten ho obesle a pokud DRN nebude reagovat a nenajdou smír. Podá návrh žaloby k soudu. Dle občanského zákoníku. Tady je prostě moderní davat trestní oznámení na vše a na všechny. Nic jiného Českého člověka nenápadne když nic nevi. ChjoPodání trestního oznámení není zpoplatněno a nemusíš si k podání, které je velmi jednoduché, ani přizvat právníka. Neřeším, jestli je takový postup správný, jen říkám, proč se používá.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 03:27 | Nahoru | #102
Mr.Dreamer> toto vše vím bohužel není to spoplatneno. Já jen narážím na to, že radit někomu něco. Co je zbytečné je hloupost. Toto nemá znaky TČ. Není tam jasny úmysl podvodu a ani škoda nad10 tis korun. A to mu řeknou hned jen co vleze na ten Obvod. Max přestupek proti majetku a uslou škodu vymáhat soudne. Me jen retarduje že český člověk je schopný dávat Trestní oznámení na pekaře který mu pripalil rohlik. Prostě když nevím nebo mě někdo nastve dám trestnák. Sice nevím na co ale dám ho

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 06:37 | Nahoru | #103

cage11 píše: Mr.Dreamer> toto vše vím bohužel není to spoplatneno. Já jen narážím na to, že radit někomu něco. Co je zbytečné je hloupost. Toto nemá znaky TČ. Není tam jasny úmysl podvodu a ani škoda nad10 tis korun. A to mu řeknou hned jen co vleze na ten Obvod. Max přestupek proti majetku a uslou škodu vymáhat soudne. Me jen retarduje že český člověk je schopný dávat Trestní oznámení na pekaře který mu pripalil rohlik. Prostě když nevím nebo mě někdo nastve dám trestnák. Sice nevím na co ale dám hoOno se o tom spis keca, nez ze by se fakt davalo Ty ho sepisujes, ze jses tak najezenej ? (to neni rejp, taky bych byl) ....

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 09:13 | Nahoru | #104

Ozzy_ píše: Ono se o tom spis keca, nez ze by se fakt davalo Ty ho sepisujes, ze jses tak najezenej ? (to neni rejp, taky bych byl) ....Koho to zajímá? Jestli je to jeho práce, tak je za to placenej a jemu nepřísluší to hodnotit. Každej musí dělat za rpachy něco, o čem ví, že je to zbytečná práce. Si představ kolik lidí se brání pokutám a zahlcují úřady

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 11:26 | Nahoru | #105
BladeRider> Tvá odpověď je k tématu, gratuluju. O tom, až se někde vyplesknu a bude mi někdo něco říkat, jsem taky nepochopil, jsem hold pomalejší.
Jo a patnáct let dělám na stavbě, sprostá slova bych mohl vyučovat v několika jazycích. To co mě sere je, že když jsou nějaké pravidla, tak by je měli více než všichni ostatní dodržovat, ti co je hlídají .Tady teda MODERÁTOŘI. Je pravda, že v tomhle systému, kde prezident, chlastá, donáší rusákům a lže je to hold standart. Kdyby mi DRN. odpověděl, že se nasral a trochu mu to ujelo, pochopím to. Ale když mele ty hovna o Kryštofovi, tak mi nestojí, ani za to mu odpovídat. Musíš mu lézt do prdele, jinak tě zesměšní a pak potrestá. Profil tady mažu.

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 11:28 | Nahoru | #106

sedlson píše: BladeRider> Tvá odpověď je k tématu, gratuluju. O tom, až se někde vyplesknu a bude mi někdo něco říkat, jsem taky nepochopil, jsem hold pomalejší.
Jo a patnáct let dělám na stavbě, sprostá slova bych mohl vyučovat v několika jazycích. To co mě sere je, že když jsou nějaké pravidla, tak by je měli více než všichni ostatní dodržovat, ti co je hlídají .Tady teda MODERÁTOŘI. Je pravda, že v tomhle systému, kde prezident, chlastá, donáší rusákům a lže je to hold standart. Kdyby mi DRN. odpověděl, že se nasral a trochu mu to ujelo, pochopím to. Ale když mele ty hovna o Kryštofovi, tak mi nestojí, ani za to mu odpovídat. Musíš mu lézt do prdele, jinak tě zesměšní a pak potrestá. Profil tady mažu.Papa!

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 11:30 | Nahoru | #107
sedlson> To ti to trvalo

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 12:12 | Nahoru | #108
PetrL3> to je hloupost každý trestní oznámení se musí právě prověřit. I když je to uplna hovadina. Srovnávat trestnák s pokutou je taky hovadina. Narážím na to, že pokud něco takového plácnu a radim měl bych mít o tom alespoň sajna z vlaku a říct to s rozmyslem. Proč za co a fakt důvod. A ne ten mi dluží pivo je to podvod dám na něj trestnák. Nenarážím na tu práci ale na tu mentalitu čecháčku. Doktore bolí mě noha. Hm tak joo vyndáme vám žlučník. A nemůžou to být třeba doktore zařazeny prdy Franta rikal! Můžou ale vyndáme vám pro jistotu žlučník a pak se vám podívám na tu nohu a vyndáme to kuří oko na ktere vám někdo šlápl. Jinak ano ten člověk který to dostane na stůl to prověří a řekne snebyl spáchán TČ náshlednou. Tak že on právě tu možnost ma nee že nemá.

Naposledy editováno 21.10.2021 12:23:34

2 reakcí na tento příspěvek Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 12:15 | Nahoru | #109
Není náhodou nasral, hovno a prdel sprosté slovo?

E: Jinak jsem nepochopil to o tom lezení do prdele, zesměšnění a trestu. Kdo koho? Pochopil to někdo?

Naposledy editováno 21.10.2021 12:17:06

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 12:22 | Nahoru | #110

DRN. píše: Není náhodou nasral, hovno a prdel sprosté slovo?

E: Jinak jsem nepochopil to o tom lezení do prdele, zesměšnění a trestu. Kdo koho? Pochopil to někdo?


Ser na něj Mně se moc líbí, co tady píšeš. Vždy a všechno. Jsi nejlepší! Fakt.
Ještě prodáváš ložiska? Máš možnost slevičky pro kamarády?

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 13:08 | Nahoru | #111
PetrL3> Nepíšeš jakej jsem skvělej moderátor.
Jasný, kdyžtak mi hoď PM.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 13:17 | Nahoru | #112

PetrL3 píše: Ser na něj Mně se moc líbí, co tady píšeš. Vždy a všechno. Jsi nejlepší! Fakt.
Ještě prodáváš ložiska? Máš možnost slevičky pro kamarády?Taky budu potřebovat zásobu, nějaká slevička pro kamarády i když nejsi můj nejvíc nejoblíbenější moderátor?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 13:19 | Nahoru | #113
FiZzeR> Jestli jsem alespoň druhej (po Assassinovi) tak jo. BTW co ty z kyvky na Agustu?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 13:22 | Nahoru | #114
DRN.> vidíš to? Tvoje motoškola stojí za hovno, a teď jsi ještě zkazil mladej život.
Moderatizátor, prej..

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

21.10.2021 v 13:23 | Nahoru | #115
DRN.> Má můj tlumič

Do PM, ať to tu nezasírám

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

22.10.2021 v 05:23 | Nahoru | #116
sedlson> s tim zemanem a rusákama ses odkopal Jak ti řikaj, eurohujer, slunéčko, kavárník, LGBT šotek?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

22.10.2021 v 08:55 | Nahoru | #117
PetrXX> SI nechám změnit Moderátor na Deratizátor.

Drnova Motoškola - nedoporučuji

24.10.2021 v 00:59 | Nahoru | #118
Nečetl jsem úpně celé, ale k úvodu: Ono jako tak nějak dostat jako dárek, motoškolu s Nékým... .
Pan Někým tak úplně nechce shodit firmu živitelku ale...
a od toho se vine toto vlákno plné nadávek
Tedy podle mě.

Drnova Motoškola - nedoporučuji

2.11.2021 v 21:46 | Nahoru | #119
drn nemá čas, dělá servisáka v Mounfieldu

(reakce na) Drnova Motoškola - nedoporučuji

3.11.2021 v 06:52 | Nahoru | #120

DRN. píše: PetrXX> SI nechám změnit Moderátor na Deratizátor.

doporucuji spis 'Dezinformator' .
Předchozí
1 2 3 4
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist