Téma: Jsou na alb nebo černohor tetu nějaký SG5 úseky
 
13.9.2021 v 22:12
Tak sem si přečetl pár cestopisů, samozřejmě že se tam jezdí hlavně samej offroad(mimo cesty samozřejmě) nejlíp s kuframa, na velkejch motorkách a na sedadle ještě k tomu nějakej ten vak a na nádrži tankvak atd. a řeší se tam jakýsi obtížnosti SG1 až SG5. Tak by mě zajímalo, jestli se dá někde zjistit jak jsou jednotlivý úseky obtížný, abych se teda poučil co a jak. Protože pořád někdo vykládá jak je to tam a tam obtížný, jak tam padal a proč a jak se to ani jinak nedá.

Sám teda vůbec jezdit neumím, jezdím proto pomalu a černohorskej tet jsem jaksi projel minulej tejden, taky pomalu, takže ho mám ještě celej v paměti a tak bych se nechal rád poučit.
Předchozí
1 2
Následující

Jsou na alb nebo černohor tetu nějaký SG5 úseky

14.9.2021 v 21:08 | Nahoru | #31
hele já fakt nechápu, jak to tady lidi berou vážně a přitom si dělají z kdekoho a kdečeho srandu, ale hlavně že musí prudit, no a někteří dokonce i pomlouvají, protože jedna paní říkala, ale to je už opravdovej póvl, se kterým se nemá cenu ani bavit

a já že machruju, opak je pravdou, já přiznávám, že neumím jezdit a jsem amatér, to vy ze mě děláte nějakýho rally jezdce, co sjíždí krpály na zpátečku a ani přitom nemrkne okem a sedadlo ani nepotřebuje, a tak dále a tak dále

takže jak jsem psal, kdo chce prudit, tak ať prudí, ale ať se pak nenafukuje, když se mu sáhne na jeho majestát, moc dobře víme o koho se jedná

a ostatní kteří se urazili a přitom se jich to netýká, tak těm se hluboce vomlouvám, protože to bylo mířený jen na některý existence a individua
a komu vadí sranda z vokufrovanejma strojema, tak opět, jak jsem psal, sám jsem jezdil na podobnejch verglech dokoce i s kuframa, ale nakonec jsem prozřel a přešel na nejlepší motorku na světě, která teda spolehlivostí neoplývá, ale kde nic není, tam ani smrt nebere

A ještě jsem se provinil zakládáním témat, sodoma gomora.

ještě jednou zdravím příznivce, fanoušky a fanynky a těším se s nimi na shledání během superdrsný adventčůrystycký expedice na balkán kde se kromě SG5 nic jinýho jezdit nebude

Tak a hotovo. Diskuze o brždění motorem, tetu a přehřívání stroje můžeme uzavřít, páč máme vyřešeno.

Naposledy editováno 14.09.2021 21:17:15

(reakce na) Jsou na alb nebo černohor tetu nějaký SG5 úseky

14.9.2021 v 21:16 | Nahoru | #32
Tak to já se směju už teď, když to tady čtu a pozoruju reakce některejch absolventů fóra, na to nemusím čekat deset let. A stydět se, no tak to by se nás měla stydět většina co tady plodí chytrosti a moudra. Toho bych se až zase tak nebál. Spíš bych se bál toho, abych někde nespadnul, nebo se mi neporouchala motorka.

P.S. Koukám, že z tebe čpí závist, náhodou takovej roket uveze fakt hodně a nějakej pupek ho nemůže rozházet, kdybys pil víc piva a jedl víc sladkýho tak takovej pupek za chvíli vypěstuješ taky a tvoje paní by musela uznat, že to je něco nového, zajímavého a určitě i užitečného.

Přidej se na drsnou expedici na balkán, pojedeme tam, kam lidská noha nikdy nevstoupila a kde nikdo ani neví, jak člověk vypadá.

--------------------------

barborino píše: Zdar Zdendo,
teda čtu to tady a nějak temu moc nerozumím chlape. Vždycky jsem tě sledoval, určitě i trochu obdivoval a i záviděl ten čas, chuť, peníze k tvému cestování a ano, pamatuju že ještě na tom anglickém vysavači.
Pamatuju, že jsme si i psali, notovali a chtěli se několikrát sejít, no bohužel k tomu nedošlo.

A pamutuju si, že i já jsem měl podobné, řekněme radikálnější názory na pozéry nablískaných cestovních endur s kufry plných zbytečných cetek na silničních gumách (přiznám se, že i dnes se malinko ušklíbnu).
Já se snažil jezdit jen off, čím horší to bylo tím lepší pro mě a asfalt bylo pro mne sprosté slovo, která jako slušný otec nepoužívám.
Jenže on člověk i někdy prozře. Změní se třeba i jeho zdravotní stav, má závazky, rodinu a nebo si třeba jen ujednotí své priority.
Dnes už jezdím na silničním stroji se silničními pneumatiky, se svojí ženou, pomalu, užívajíc si jízdu a společně strávený čas. I ty pozéry většinou pozdravím.
Na svého pomláceného enduro skokana sem tam skočím a v klidu bez obecenstva si projedu pár svých míst (a ještě to tam je).

Hele, třeba za 10 let tu to fórum ještě bude a možná se zasměješ, možná zastydíš co jsi tenkrát psal.

Hlavu do dlaní, trochu tolerance, pochopení, vždyť asi všem nám jde o totéž, užít si to .

PS: dnes jsem potkal triumph rocket-mastodontní motorka, vedle stojícího chlapa, tak 160 kg, krásu mu teda pánbůh nenadělil a ještě to posral tím pupkem, vůbec nechápu jak na tom jezdí a už vůbec jak ojíždí svoji paní, no asi si to užívá a vo to de.--------------

Jsou na alb nebo černohor tetu nějaký SG5 úseky

14.9.2021 v 21:19 | Nahoru | #33
okecavej si sam sebe jak chces rozhodne budu dal verit svemu velmi dobremu kamaradovi (a kamaradce), na ktere ses vykaslal, nez nabubrelemu tvorovi, ktery si zaklada temata snad jen proto, aby se tam vychvalil, ukazal ostatnim, co jsou za luzry a pak se vztycenou hlavou odesel s pocitem, ze se s tim planktonem nema smysl ani bavit kdo zna tve a me prispevky za ta leta tady, mel by si nejaky ten obrazek udelat. takze mir v dusi, Mistre PS: koukam, ze ty jses takovej mistr sveta, ze z fleku dokazes poslat do prdel* i lidi, kteri jsou tady na tve strane (viz Barborino) a pak kdo z nas dvou je tu lhar, podvodnik a povl...

Naposledy editováno 14.09.2021 21:23:17

Jsou na alb nebo černohor tetu nějaký SG5 úseky

14.9.2021 v 21:27 | Nahoru | #34
Jasně, věř svýmu dobrýmu kamarádovi, je to znalec a jeho sprostý nejlepší kámošce, tak je to správný a pomlouvej dál. Za to nic nedáš a uleví se ti, jak seš dobrej člověk a že jsou na světě i zlí lidi. Aspoň se v hospodě nebudete nudit a můžete si pořádně zanadávat a vlastní neschopnost na někoho hodit, tak jako praví čecháčci. A dobrejm kámošům se musí pochlebovat a šířit jejich pravdu dále, to je jasný. I když nevím o co jde, od toho jsou dobrý kámoši přece

Doplatili akorát na vlastní blbost a neschopnost si to nějak inteligentně naplánovat, takže se pak hodí si aspoň trochu na někom zchladit žáhu a po někom se povozit.

Akorát nechápu, proč pořád ti samí, co ví jakej sem zlej, lezou do mejch založenejch témat a musí tam pořád dokola a dokola vopruzovat a psát kraviny. Tebe nevyjímaje a k tomu pořád dokola a dokola pomlouvat. Jako by to už všichni tvý kámoši a známí nevěděli. Není to divný ?

Nechápu kdo poslal Barborina kam. Kdybys trochu přemejšlel a pořád nepapouškoval a nesnažil se mě očernit, tak by sis mohl všimnout, že to byla sranda, což daná osoba zcela jasně pochopila. Ale ty to samozřejmě zase otočíš a máš další důvod k šíření pomluv. A ještě ze mně uděláš za to, že jsem si udělal z Barborina srandu, lháře podvodníka a křiváka. Hele Rimmere, prober se, fakt mluvíš tak nějak mimo a snažíš se fakt trapně, spíš hloupě.

Naposledy editováno 14.09.2021 21:33:37
Předchozí
1 2
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist