cfmoto_800mt_sport_kufry

Téma: Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým problém
 
30.4.2021 v 16:28
Předchozí
1 2
Následující

1 reakcí na tento příspěvek Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

1.5.2021 v 15:31 | Nahoru | #31
proč tu někdo nenapíše ano může a nebo ne nemůže proto a proto a proto??Jen se zeptala a mě to taky zajímá.PROSÍM JEN SLUŠNĚ DĚKUJU

(reakce na) Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

1.5.2021 v 16:01 | Nahoru | #32
b0b4n> Pěkně jsi se rozohnil
Ale pořád jsi to nám hloupým nevysvětlil jak to vlastně je

Reagoval jsem jen ironicky na tvůj první příspěvek, ve kterém jsi nám pouze oznámil, že ničemu nerozumíme, ale nic víc jsi neřekl.
Ve druhém příspěvku jsi jen upřesnil, že morálně pochybený jsem speciálně já. Klasický útok "ad hominem".

Hele ale má to i své světlé stránky. Můžeš mě použít jako důkaz tuposti mainstreamové společnosti

(reakce na) Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

2.5.2021 v 08:35 | Nahoru | #33

k.hacecky píše: proč tu někdo nenapíše ano může a nebo ne nemůže proto a proto a proto??Jen se zeptala a mě to taky zajímá.PROSÍM JEN SLUŠNĚ DĚKUJUČau, teda mňa , ale VEĽMI zaujíma čo NESMIEM mať . Zvyšok čo som tu popísal, som radšej vymazal, lebo......

Naposledy editováno 02.05.2021 08:41:13

1 reakcí na tento příspěvek Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

2.5.2021 v 08:59 | Nahoru | #34
s Harleyem na zádech problém mít nebudeš,to je věc každýho soudruha..

(reakce na) Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

2.5.2021 v 09:11 | Nahoru | #35

Carlo888 píše: s Harleyem na zádech problém mít nebudeš,to je věc každýho soudruha..


Harley problém není, ale za ty ladičky by mohl dostat do držky od asociace ladičů pian. A s tou 66 bych nejezdil do Pittsburghu.

Naposledy editováno 02.05.2021 09:13:45

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

2.5.2021 v 13:19 | Nahoru | #36
preslapil> Tak nevím,v profilu máš pohlaví žena ale dotaz píšeš jako muž.Ať je to tak nebo tak, odpovídám k tématu. S tímto na zádech jezdím už šestnáctej rok a nikdy jsem s nikým nměl žádnej problem.Je to vlastně to samý (kromě těch třech ladiček) co máš ty,jen jiná značka moto.Nikoho jsem se neptal,jestli můžu nebo ne (proč taky) a pohoda.

(reakce na) Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

2.5.2021 v 15:32 | Nahoru | #37

kutil1 píše: preslapil> Tak nevím,v profilu máš pohlaví žena ale dotaz píšeš jako muž.Ať je to tak nebo tak, odpovídám k tématu. S tímto na zádech jezdím už šestnáctej rok a nikdy jsem s nikým nměl žádnej problem.Je to vlastně to samý (kromě těch třech ladiček) co máš ty,jen jiná značka moto.Nikoho jsem se neptal,jestli můžu nebo ne (proč taky) a pohoda.


Nic ve zlém, ale když jsem to uviděl hned mne napadlo toto

Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

2.5.2021 v 22:00 | Nahoru | #38
mne ta kombinacia nasiviek hovori, ze "krucifix, je dobre ze mam Yamahu, pretoze Harley davidson by bola moja smrt"

(reakce na) Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

6.5.2021 v 10:27 | Nahoru | #39

preslapil píše: Koudy01> no zřejmě nevíš na co se ptám, ale díky za odpověď


Vim a taky sem ti napsal, kdo by s tim asi tak mohl mit problem. Hned v prvnim prispevku diskuze

Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

18.10.2021 v 01:02 | Nahoru | #40
Problem snad jedine s firmou HD, ktera ma na nazev, loga a dokonce i zvuk motoru copy rights. Ale jejich logo je i na spodnim pradle, tak bych se zas tolik netras.
Nebo s nejakym mindracnikem na tancovacce.
Nebo s partnerem majitele spodniho znackoveho pradla pri inflagranti akci ( ale to je zas jedno co mas na zadech pokud tam nejni zrovna MC ).

PS: obecna “necistota” vesty. “Spravne” je snad jen ta R66. Vlajku svy zeme vzdy mas nejvejs a vepredu. Podpurnou ci vzpominkovou jinou znacku vyrobce masiny nekde vepredu dole.
Dvakrat pouzite HD mi pripomina historku “Cibuka” co kdyz delal na draze a meli tam chlapa co vse rikal 2x. “ Ahoj,ahoj” “Cao,Cao.” “Kam pudem, kam pudem”.
Jednou mu pustil nakej Istvan na ruku prazec, crcela mu z ni krev a on povida: “ Podivej, podivej, cos mi to, cos mi to, udelal, udelal.” Pak sebou teprve svac.

Můžu mít na zádech tuto nasivku, aniž bych měl s někým probl...

23.10.2021 v 11:04 | Nahoru | #41
TO: Preslapil , bohužel hochu je to pořád prakticky o tom samém "ALE" 100 x jinak "Barvy" = Horní roker, znak klubu a domovenka (spodní roker) + MC "ZÁDA" jsou "vísostné" místo pro nošení barev MC klubů, NÉÉ jednotlivců !!! A tvé (složení) nášivek ,......... v rozklepaném zpětném zrcátku, tyto atributy "SILNĚ" naplňuje

ZNAKY – Co je v Čechách povoleno

Nebudete mít problém, když máte prázdný záda budny, nebo vesty.Ani z předu nesmíte být zaměnitelný za člena MC. Takže žádné hodnostenky vpředu a tak. Povoleny jsou malé znaky zepředu na vestě, na levé straně nahoře velikost do 10×10, nebo rukávech. Trička a mikiny nikoho nezajimají. Ani malý znak by neměl kopírovat existující znak MC klubu barevným složením, ani názvem.

Takže to shrnu. Nejste Ridding klub nějaké značky motorek. Jste partička, nebo Ridding/riders club, nebo Weekend Wariors a chcete mít nějaký znak, ale nechcete problémy. Takže nejlíp na levou stranu vesty vpředu znak do velikosti 10×10 cm. Neměl by ani být zmenšeninou barev. Podívejte se na tyhle stránky
Colors (motorcycling) - Wikipedia a pokuste se mít znak v jiný barevný kombinaci než mají MC, ROZHODNĚ jiný název a ani lehce zaměnitelný. Doporučuju nepoužívat v názvu BOHEMIA. Na to jsou hákliví hlavně Hells Angels MC, Bohemia. Záda vesty BEZ ZNAKU. Povolený jsou supportní nášivky v zadní dolní části vesty existujícího tradičního MC. Takovou supportní nášivkou se hlásíte jako podporovatelé, kamarádi k tomu klubu. U nás neexistuje fungující zastřešující organizace jako je v USA AMA, a její nášivky, který by vás hned řadili mimo dění 1%MC. Takže můžete mít navíc třeba označení nášivku 99% klidně v barevnem provedení vašeho znáčku. Umístění na předku vesty. To vás bude řadit mimo 1% MC scénu a při cestě v zahraničí je signálem NEJSEM outlaws ani čekatel klub 1% a nechci problémy. Nášivka vašeho klubu na rukávu je taky hezká a je bez problému. Znak vašeho klubu na tričku, nebo mikině taky nebude nikoho prudit.

Člen MC se otočí za každým kdo má „něco“ na zádech. Určuje podle nášivek kdo je kdo. Mimo Čechy si tak hlídá vlastní zadek. Hells Angels musí včas poznat, že ten vedle je Mongol aby střílel první. Tady když nepozná co jsi zač a máš tam „něco“ tak se na tebe podívá taky. Všechny MC znaji znaky ostatních MC takže nepočítej tím, že někomu nakecáš, že jste noví, když vyjedeš s něčím co si našiješ bez souhlasu. Nebude debatovat. Sundá to většinou z tebe rovnou.

Naposledy editováno 23.10.2021 11:34:17
Předchozí
1 2
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist