cartec_cerven_svoboda_forum

Téma: Akce v hospodách a covid-19
 
6.4.2021 v 03:57
Jsem myslitel. Vymyslel jsem akci pro motorkáře jako stvořenou. Vypište konkurz na hudební kapelu s nízkými nároky. Bude se vybírat hudební kapela s živým zpěvem a nástroji. Ta má jet v dodávce oni a jejich věci. No a pojede skupina motorek ve předu, pak auto osobní řekněme s prezidentem akce. V zadu dodávka s kapelou. Tento konvoj má jet ve skupině. Směr do pohostinství které má možnost posezení při vystoupení živé kapely. Vypíše se nabídka že tento den se podává nějaká pečínka navíc. No a uděláte tohle: přijedete do pohostinství připravíte si kapelu najíte se pečínek a napijete podle možnosti řídit. Kapela zahraje a zazpívá. Výsledná tržba má být větší než když je obyčejný den. O výsledek se rozdělíte. Kapel bude brzy více. Budou chtít získat popularitu takže můžete vybírat poslechnout si jak hrají. Hospody se vytipují s majitelem. Nabídka zní: pečínky a pití při příležitosti příjezdu motorkářů podívání se na motorky poslech kapely. Vaše činnost bude taková že si zjistíte jak je to daleko aby se mohlo pár motorek spojit kdo by kde něco udělal. Já vím teď je COVID ale až bude zase hospoda a scházení ve skupinách lidí tak to půjde udělat. Chce to mít to připravené. Na internetu si najdu hospody. Najdu si kapely z dané lokality. Všimnu si kdo by mohl na akci přijet. Policie se musí informovat dopředu jinak akci překazí. Je potřebné povolení z nejbližší policejní stanice která by tam když tak vtrhla. No a lehko se prodají dema kapely propagační plakáty nosiče hudby nebo jiné obchodování. Nejvěší obchod je prodat motorku novému motorkáři. A příslušenství a zázemí. Zajistit aby jezdil další. Váš cíl je zisk, posezení s hudbou a jídlem a pitím. Hospoda plná hospodský si mne ruce že je to u něj možné dělat. Je to forum zkuste využít forum a známé kontakty. Až COVID poleví.
Předchozí
1 2 3
Následující

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Akce v hospodách a covid-19

9.4.2021 v 07:15 | Nahoru | #61
Metric> A neni trochu demagogie to vztahovat pouze k onemocneni Covid? Ona zhorsena funkce imunitniho systemu bude mit za nasledek vetsi nemocnost i jinymi chorobami ale k tomu chybi statisticka cisla. Tim chci rict ze nimdo treba neprokazal vliv lockdownu na vyskyt kardiovaskularniho onemocneni, rakoviny ale i treba blby chripky.

(reakce na) Akce v hospodách a covid-19

9.4.2021 v 09:17 | Nahoru | #62

Zlesa píše: Metric> A neni trochu demagogie to vztahovat pouze k onemocneni Covid? Ona zhorsena funkce imunitniho systemu bude mit za nasledek vetsi nemocnost i jinymi chorobami ale k tomu chybi statisticka cisla. Tim chci rict ze nimdo treba neprokazal vliv lockdownu na vyskyt kardiovaskularniho onemocneni, rakoviny ale i treba blby chripky.On staci uz jen realne hlaseny pokles dostupnosti lekarske pece ne kvuli Covidu, ale tomu silenstvi kolem (straseni lidi, takze utikaj s rymou do spitalu, doktori se bojej je neprijmout; narizeny karanteny zdravych zdravotniku a ostatniho personalu, kvuli asymptomatickemu pozitivnimu testovani atd.). To bude mit na starosti taky spoustu lidi se zhorsenou kvalitou zivota a spoustu mrtvejch. A to je dneska uz akceptovany fenomen. Ale to se hrozne blbe vysvetluje lidem, kteri jsou prilepeni na statistice Covidu, analyzuji kazdou zmenu krivky a neakceptuji okolni svet mimo Covid, protoze se boji.

Naposledy editováno 09.04.2021 09:17:55

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Akce v hospodách a covid-19

9.4.2021 v 10:59 | Nahoru | #63

Zlesa píše: Metric> A neni trochu demagogie to vztahovat pouze k onemocneni Covid?

Ale to sa nevzťahuje len ku Covidu. Všimni si napríklad nadúmrtia. Tie verne kopírujú krivku úmrtí na covid - očakával by som, že sa vplyv iných chorôb spôsobených lockdownom na tom prejaví. Takže i napriek tomu, že som písal o Covide, je to vidieť i na grafe úmrtí.

Pre DrDNA01 - aj Tebe odpoviem, ale to bude na dlhšie, tak keď budem mať čas.

(reakce na) Akce v hospodách a covid-19

9.4.2021 v 15:04 | Nahoru | #64
Metric> reaguji na tohle: Naopak začiatkom marca sa nasadila jedna z najprísnejších uzáver, čo sme zatiaľ mali - a rast počtu chorých o niekoľko týždňov ustal. ,,,, Jde mi o to ze kvuli jedny chorobe a nebudu ji nijak zlehcovat (i kdyz by to bylo potreba) ve statistikach nejsou dalsi vazne nasledky na jine choroby a cast populace vidi pouze jedinou chorobu a zbytek ne.... A na umrti to neuvidis. podivej se o kolik lidi vic zemrelo a kolik jich zemrelo "s covidem". myslim ze to cislo bude dost podobny

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 13:31 | Nahoru | #65

moto456 píše: To ja mam jednodussi a lepsi napad.

Dodrzovat veskera hygienicka pravidla (respirator, rouska, rozestup, dezinfekce rukou) jako kdyz jde o zdravi a o zivot (i bez povelu statniho aparatu).

Nakaza nema sanci, a svet se vrati rychle do normalu, pocitam max dva mesice a jsme uplne bez Covidu.

Hovada, ktery to nedodrzujou, jen protestujou a jde jim jen o vlastni pohodli, nakopat do prdele zepredu. To jsou totiz ti, kvuli kterym to trva uz rok a jeste trvat bude !

Cim dyl budou nakazeni pribyvat, tim dyl nas nejen nasi politici, ale HLAVNE OKOLNI STATY budou omezovat na svobode pohybu.


Jak jsi po roce spokojený s tím, co jsi napsal? Hlavně s pasáží, že když se budeme chovat odpovědně, tak Covid do dvou měsíců zmizí? Zvláště ve světle informací, že kvůli deseti nakaženým jsou schopni v Číně uzavřít celé město o deseti milonech lidí a internovat statisíce lidí do táborů? A on Covid ne a ne zmizet. Jen už je z něj jen rýma, kašel a sračka.Ty hovada, co protestujou (teď už ne), tak hlavně protestujou proti nesmyslným a protiprávním opatřením. Tak hlavně, že jsi celý vývoj Covidu a jeho zatlačení do kouta odhadl na jedničku.

(reakce na) Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 14:08 | Nahoru | #66
jandaxx> ..pevne dopufam ze se to udusilo vlastnim nahubkem, nebo to fyzicky rozmontoval nekdo s "opacnym nazorem"

1 reakcí na tento příspěvek Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 15:09 | Nahoru | #67
Včera jsem viděl dva lidi s náhubkem v autě. Pouze řidiči, nikdo další v autě. Jedině že by byl někdo spoutaný v kufru

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 22:19 | Nahoru | #68
jandaxx: Už jsem to psal jinde kdysi. Pokud je to auto sdílené a za chvíli tam nasedne někdo jiný, dává to smysl.

A ohledně předchozího příspěvku - máš pocit, že se lidi aspoň ty dva měsíce v kuse chovali zodpovědně?

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 22:39 | Nahoru | #69
1100Virago>
1. Máš pravdu, sdílené auto mne nenapadlo. Ale já předpokládám, že stačí pořádně vyvětrat, lřípadně vystříkat dezinfekcí, takže ani do sdíleného auta bych si hadr na obličej nedal.

2. Odpovím trochu neslušně otázkou. Máš pocit, že separace lidí má smysl, když v Číně separují kvůli pár případům miliony lidí a Covid se stále objevuje? Já ten pocit nemám. Jaký je obecný dopad všech opatření? Jedním slovem šílený. Jak ekonomicky, tak celkovým dopadem na společnost.

Edit:
Co přesně myslíš tím zodpovědně? Ať si ujasníme.

Naposledy editováno 20.07.2022 22:40:38

(reakce na) Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 22:47 | Nahoru | #70

jandaxx píše: 1100Virago>1. Máš pravdupresne, psychopatum a retardum se z principu nema vodporovat bohuzel nedostatek kysliku pod nahubkem pak vytvari kladnou zpetnou vazbu, a uroven vysinuti se prohlubuje

Akce v hospodách a covid-19

20.7.2022 v 23:02 | Nahoru | #71
Ještě že je Válek rozumný a má celkem na salámu. Řídit to tady agent Bureš a superstar zpěvák, nosíme všichni povinně hadry a na čtvrtou dávku nás dobrovolně přesvědčují naháněním po ulicích a rozdáváním tenisek každému třetímu.

(reakce na) Akce v hospodách a covid-19

21.7.2022 v 08:41 | Nahoru | #72

jandaxx píše: 1. Máš pravdu, sdílené auto mne nenapadlo. Ale já předpokládám, že stačí pořádně vyvětrat, lřípadně vystříkat dezinfekcí, takže ani do sdíleného auta bych si hadr na obličej nedal.


Tohle je samozřejmě taky možnost. Jenže kolik času zabere větrání a desinfikování? Nejčastější případ sdílených aut jsou ta firemní a tam se honí čas. Takže když mají řidiči zakrytou držku, jeden vysedne, druhý nasedne, prodleva nulová.

jandaxx píše: 2. Odpovím trochu neslušně otázkou. Máš pocit, že separace lidí má smysl, když v Číně separují kvůli pár případům miliony lidí a Covid se stále objevuje? Já ten pocit nemám...


Separace měla smysl na začátku, kdy virus nebyl tak rozšířený po světě. Pokud by se po nějakou dobu podařilo zabránit přenosu ze člověka na člověka, vymizel by. Jenže Číňani to zatloukali a nechali virus rozšířit po světě a teď už běžná separace nepomůže. Museli by se všichni od sebe oddělit na několik týdnů a to není reálné provést ani uhlídat.
Díky separaci se nestaly celosvětovými epidemie SARS a MERS.

jandaxx píše: Co přesně myslíš tím zodpovědně? Ať si ujasníme.


Chvoat se tak abych se nenakazil, a když se už náhodou nakazím, chovat se tak abych do vyléčení nenakazil někoho jiného. Nejčastěji se porušovalo to druhé - pozitivní lidé se chodili vykašlat do hypermarketů, protože si strašně nutně potřebovali nakoupit, atd.

Akce v hospodách a covid-19

21.7.2022 v 11:38 | Nahoru | #73
Separace, jak je vidět v Číně, je k ničemu. Kvůli pár lidem separují miliony a on se Covid na stejném místě znovu objeví. SARS a MERS určitě není to samé. Minimálně kvůli infekčnosti. Obecně řečeno, nejsem lékař.

Určitě bylo v pozdější fázi dost lidí, kteří nezůstali doma. Ze začátku většinou ano, protože měl každý hrachy. Mnoho lidí nezůstalo doma z důvodu co jsi psal, ovšem mnoho lidí nezůstalo doma, protože košile bližší než kabát aneb sytý hladovému nevěří. Stát naprosto brutálně ničil podnikání, brutálně ničil životy lídí. A jestli mi chceš napsat, že každý život má nevyčislitelnou cenu, tak nemá. Klidně uvedu na mém příkladu. Pokud by moje léčba stála 100 milionů a těch 100 milionů zachránilo místo mého života 10 jiných, tak dobrovolně uznávám, že musím zhebnout. Protože 10 jiných životů má větší cenu (i pro společnost) než jeden můj. A přesně tohle se dělo. Kvůli záchraně tisíců, se kurvil život milionům s dosahem, že se z toho budeme dostávat dalších 20 let. A někteří, kterým to zničilo celoživotní práci, tak se z toho nedostanou nikdy.

A ještě ohledně lidí a dodržování zákonů. Máš dojem, že tehdejší honorace šla příkladem? Že se chovala podle platných zákonů?

Co si mám myslet o veřejném výroku tehdejšího ministra zdravotnictví, který doslova prohlásil, že ví, že jím vyhlášené opatření je nezákonné, ale že bude platit, dokud ho neshodí soud. Takže ministr vyhlásí nezákonné opatření, které ovlivní miliony lidí, v podstatě způsobí škodu velkého rozsahu a nestane se nic? Je to jen politické rozhodnutí? Jak je možné, že nenese za zjevné nezákonné rozhodnutí trestní odpovědnost, když dopředu ví, že je vydané rozhodnutí nezákonné? A pak mi tady piš něco o lidech, jak se chovají. Ryba vždy smrdí od hlavy.

Jak se tady snažím být slušný, korektní, nikoho neurazit, do nikoho se nesrat, do nikoho nerejt, na sprosťárny neodpovídat stejným tónem, tak tady napíšu na závěr jen jednu větu.

AŤ UŽ JDOU DO PRDELE A NECHAJÍ NORMÁLNÍ LIDI NA POKOJI.

edit: oprava překlepů

Naposledy editováno 21.07.2022 11:57:32

1 reakcí na tento příspěvek Akce v hospodách a covid-19

22.7.2022 v 11:14 | Nahoru | #74
takxe rozhlížím ...a guga tu nevidím...

(reakce na) Akce v hospodách a covid-19

22.7.2022 v 12:08 | Nahoru | #75
Drakl> koukas i pod hladinu ?
Předchozí
1 2 3
Následující
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist