pustil jsem se do GO mojí kejvy, co jsem před nějakým rokem koupil a narazil jsem na problém. Pán, co ji měl přede mnou byl očividně velký milovník červeného silikonu a asi by do něj nejradši obalil celý motor. Nu což. Každopádně, narval kupu silikonu pod válec a ten teď ani za boha nejde dolů. Řekl bych, že to taky nikdo tak 10 let nerozebíral.
Přišel jsem si tedy pro radu zkušenějších. Jak to mohu sundat? Pomůže třeba zahřívání či chlazení válce a karteru? Díky moc :)
PS: Nechci lámat žebra, tak prosím co nejšetrnější metodu
1 reakcí na tento příspěvek Přilepený válec (JAWA 250/353)
Když to nepůjde poklepy přes výfuky (ale opatrně), je dobrý nápad tím pootočit jak píše Krokoš. když ani to nepůjde, normálně to rozpul i s nasazeným válcem.
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Jawablázni [1 ... 4401, 4402] Jawa 250/559, Jawa 350/354 Kývačka, Jawa 250/353 Kýv... | Kafi | 132056 | Včera v 21:26 maraton |
| Miska řízení vnitřní - rám Jawa 250... Jawa 250/353 Kývačka | Luďas21 | 12 | 11.5.2026 v 13:44 Zdenalbenal |
| Pouzdra přední vidlice Jawa 250/353 Jawa 250/353 Kývačka | Luďas21 | 7 | 4.5.2026 v 20:35 udinar |
| Jawácká barva Jawa 250/353 Kývačka | anton_ | 10 | 18.4.2026 v 17:24 anton_ |
| Retro šachovnicové proužky - nejen ... Jawa 250/353 Kývačka, Benelli Imperiale 400 | zolik. | 16 | 28.3.2026 v 06:34 krokoš |

