motozem_cervenec

Téma: Ukončení výcviku a vrácení peněz
 
14.5.2020 v 12:30
Zdravím, mám dotaz. Jsem nespokojený v jedné autoškole,kde dělám A1, kvůli přístupu učitele, který mě absolutně nic nenaučil, pořád mě jenom ponižuje, je sprostý, arogantní. Teď před jizdama, byl zase nepříjemný, trochu nadával a tak sem mu řekl, že je mi zle abych nemusel jet, protože se to nedalo vydržet. Do druhé autoškoly už přestupovat nechci, ten rok než mi bude 18 na auto vydržím, Mám tedy právo požádat o ukončení výcviku, a aby mi vrátily peníze? Platil jsem 8200. Předem dík za odpovědi.

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 17:20 | Nahoru | #31
Za mě Dělal jsem předvojenský kurz 1989 a můj učitel mě dával taků čočku a vůbec to nebyl vlídný hlas Po jízdě úplně otočil a byl medový Vzpomínám na to s respektem a jsu moc rád že jsem dostával taků sodu, naučil na hodně dlouho i když nejsem zastáncem takového psychologického trápení. Má to svoje co si odneseš do provozu. Jsou autoškoly co jsou medové a nic, absolutně nic těm aspirantům do provozu nedají. Snes to obrň se, nikdy to není příjemné, ale věz že to mnohdy prorazí ty naše egoistické bubínky a v budoucnu ti to pomůže k tvé bezpečnosti i druhých. To dáš-vydrž, uvidíš že to nebude tak zlé, až si s instruktorem dáte pivko po úspěšných závěrečkách Nevzdej to

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 17:49 | Nahoru | #32

staroch30 píše: to Redguy: A na vojně v Prešově mi mazák, co mi dělal mi instruktora v KVK (krátkodobý vodičský kurz), řekl:
"Ic do motora i naštartuj."
Ty vole, tak to nás neučili, jak se startuje v motoru... nicméně jsem otevřel haupnu a čuměl jsem do motoru jak debil.
A teď slyším řev: "Nie do agregata, ci pana Maria skare! DO MOTORA!"
Aha, takže motor je celé auto.
"A zotri oblak."
Ty vole, další rébus...

Tehdy to bylo na posrání, dnes skvělé vzpomínky.a co je to ten oblak?

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:05 | Nahoru | #33
se-se> Okno!

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:17 | Nahoru | #34
Tak já bych to nevzdával,pokus se domluvit na jiném instruktorovi na jízdy. Něco se tolerovat dá ale i jízdy by měly být bez stresu. Zaroven se musím instruktorů zastat protože to fakt nemají jednoduché . Já dělal autoškoly už 5x a nikdy jsem neměl žádný problém . Ani v minulém století . Trochu se hecni a pokračuj !!!

2 reakcí na tento příspěvek Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:23 | Nahoru | #35
Nechcu vám do toho kecat ale je to OBLOK ne Oblak.

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:28 | Nahoru | #36
Jak jsem dělal na pincka, tak už jsem měl dost najeto. Já vlastnil vždy jen pincky, ale občas jsem se svezl i na půjčeném Simsonu. Jak známo, mají obráceně řazení. V první autoškole jsme byli v kurzu čtyři žáci a navzájem jsme se znali. Takže když přišlo na to, kdo si na to první sedne, všichni ukázali na mně. Neva, jdu na to. Jízda na dvoře za školou, simson... aha, nepoplést řazení. Zbytek klasika - nakopnout, zrcátko, přestože to má blinkry, chtěli i ukázat rukou a rozjezd. No tak jsem se tedada do doho opřel a... nějak jim to netáhne, víc plynu, práce se spojkou... hmm nic moc, ještě víc plynu... Až pak jsem za sebou zaslechl řev a po ohlédnutí visel na nosiči instruktor v záklonu jak na windsurfinku a by mně udržel. Tak to zkusil někdo jiný. Ahááá, ja se chtěl normálně rozjet, ale on předpokládal styl ééénnnnn, ééénnnnnnn. Prostě se rozjet s minimem plynu, né jak vyježděný závodník. Ale i tak to byl v pohodě instruktor, jako i další ostatní. Pak jsem dělal vojenský a na závěrečné jsem dorazil na poslední chvíli a po včerejší pařbě ještě notně požitý, ale dl jsem to. A na moto jsem dělal po víc jak dvaceti letech. Z učebny mě vykázali, že mi nemají co říct, tak že tam být nemusím, pokud nechcu. Na první jízdě se mě instruktor zeptal, zda už jsem na tom někdy seděl, tak jsem mu prozradil, že už mám půl roku šestku. Zatlačil zpátky do garáže dvěpade a šli jsme se povozit rovnou na velké.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:35 | Nahoru | #37

dafikk píše: staroch30> Jak přes kopírák Na to dívání šaltrpáku jsme úplně zapomněl Nejhorší je,že si nemůžu vzpomenout na jméno toho učitele. V představách vidím xicht,ale jméno si ne a ne vybavit....


Ing Dětský?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:45 | Nahoru | #38

HMS píše: Ing Dětský?Nene....Bydlel v Brně na Obilňáku. Umřel poměrně mladý na rakovinu. Vyšší štíhlý,černovlasý,česal se na bok. Nemůžu si vzpomenout na jméno. Volal jsem i kamarádovi a ten si také nevzpomněl Zemědělská škola v Želešicích. Byl tam v letech 1984-1989? Nevím přesně. Když nemohl jezdit on,tak ho zaskakoval mistr Rozmahel,nebo Záděra,nebo ten zkurvený komunista Homola,co tam pak dělal ředitele. Zajímavý je,že ty mistry si pamatuji,ale na jeho jméno si ne a ne vzpomenout.

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:48 | Nahoru | #39

Čadil píše: Ahoj,já když dělal v roce 1988 C na Ifě,tak instruktor měl ukazovátko a některé sekal po prstech.Nebo při přehlédnutí značky poslal učně se podívat,co to tam na té trubce visí a ujel.Kluk šel min.6 km pěšky na školní statek,kde byla základna.Byl tam i jeden učen -traktorista.Čekal v traktoru na instruktora,ten došel,stoupl na stupátko,učen nečekal,až nasedne, šup tam kvalt a poskočil.Instruktor spadl nohou pod zadní kolo,kluk mu ji přejel.Učitel byl bez sebe,učen vylezl z boudy a povídá-mistře nezlobte se,já vám koupím novy rifle.Měl je rozervany.

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:48 | Nahoru | #40
Já měl taky podobného blba, když jsem dělal auto před 28 lety. Ale je pravda, že nebyl agresivní ani sprostej, ale šíleně namachrovanej, jakej je to borec a jak to zná a umí, zatímco my jsme jen ty blbečci, co chtějí získat papíry. Jo, dokáže to vystresovat, nasrat a odradit v tu chvíli. Rozumím. Ale chce to se trošku zakousnout a vydržet, a pak už toho kokota v životě neuvidíš. Až ty papíry dostaneš, nikdo už nebude řešit, jak si je dělal a jak ti to šlo

Ale to jsou spíš výjimky. Já dělal autoškol jako sraček (A1+T 1990, A+B 1992, C 1995, E 2008), každý v jiné autoškole, učitelů zástupy a kromě toho jednoho kokůtka vše v pohodě. Řekl bych, že velmi. Jízdy na motorce mě dokonce bavily, jezdil jsem s učitelem za jeho tchýní 20 kmza město a vozili jsme mu furt domu vajíčka, maso, sadbu salátu, jabka, buchty a takový kraviny. Jak za protektorátu

1 reakcí na tento příspěvek Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:50 | Nahoru | #41
Hele, to k tomu patří. S nostalgickou slzou vzpomínám na Číhala v Olomouci, já ucho 16/17, klasická drezura, nezapomenu vytažení na křižovatce za plného provozu a "Podívej se kolik seš od krajnice! No vidíš to? Pocem! No pocem! Podívej se! Je toto normální?!!! Vidíš to? Seš normální??". Doufám, že ho někdy nepotkal infarkt. Ale při zkouškách podržel Ironické bylo, že jednou nebo dvakrát jsem jel s nějakým policajtem od něj, a ten byl zase úplně flegmouš (nebo mi to tak přišlo, vzhledem k tomu že jsem jezdil s mírným cholerikem) a přišel mi jak ze snad :)

Na moto až po ledech v podstatě v tomhle století, a instruktor naprosto v pohodě, nemůžu si stěžovat.

Být tebou zatnu trochu a vydržím. Ono tě to i připraví na život, budeš potkávat různé lidi a čím víc budeš psychicky v pohodě tím líp pro tebe. Oni to ti instruktoři kolikrát nemají lehké, já bych to asi dělat nemohl.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:51 | Nahoru | #42

titus píše: Nechcu vám do toho kecat ale je to OBLOK ne Oblak.Záleži z akej oblasti východu.

čau, teraz som sa pýtal ženy a je to oblak, hahaha, je k tomu vtip. Idú domov Pražákom z Prahy do Humenného dvaja od nás (Snina 25 km na východ od Humenného) a jeden kričí : sakra , podej mi ten baťoh! A druhý: kudy, prosím ťe? A prvý: přece čerez voblak né vole. To už je po rusnacko východňarsko česky.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 18:54 | Nahoru | #43
krokoš> Já se z vás vy kluci čobolský poseru jedno vokno a v každé dědině se tomu říká jinak no holt čobolákov

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:01 | Nahoru | #44
JimmyS>
Jo, to byla moje závěrečná, s konopnicí 350.... Já byl 18 letá vychrtlina, a ten dědek za mnou měl snad 150 kilo. To prostě nešlo zatočit, nešlo, ta kráva Jawa jela rovně.
Takže jsem s ním při návratu, už v areálu autoškoly, vjel do záhonu s tulipánama a musel mě vytlačit. Se slovy " ty vole, ty na to už v životě nelez, rozumíš!? Nelez na to ti řikám! To sem v životě neviděl!"
Ale jízdní zkoušku jsem udělal i tak

3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:04 | Nahoru | #45
dafikk> Je možné, že mlaďoši dneska snesou méně. Ale dcera dělala řídíčák na B před cca 6 lety. Když poprvé vyletěla od zkoušek, vyslechl jsem její argumenty, myslel si své a čekal. Když se to později zopakovalo, spozorněl jsem. Vzal jsem si ji do auta, vyjel za město a prověřil její znalosti. Bylo to v ... žalostné. Couván do 8, rozjíždění do kopce atd. Nic z toho neuměla - absolutně nic z toho je neučili, ale při zkoušce to chtěli. Tak jsem si ji vzal do parády. Výsledek? V autuškole dostala těžký zdupec, že určitě někde jezdila a cvičila nelegálně, protože takhle to ještě přece nemůže umět. Když mi to řekla, vypěnil jsem jak sifon. Já myslel, že tam vlétnu a toho učitele přiškrtím. Normální sprostý byznys s jízdama. Dcera mne uprosila, že potřebuje ten řidičák dodělat.
Já jsem si dělal ještě za komanče tzv. předvojenský + na škole A +T. Samozřejmě, že nějaká "buzerace" byla (na škole) - přes týden jsme museli tvrdě chodit na dvůr jezdit cvičné jízdy na motorce. Ale my se opravdu naučili. A můžu zodpovědně říct, že na vojně jsem v počátcích hodně těžil se znalosti autoškoly (jezdil jsem aktivně celé 2 roky vojny). Prostě je to dnes jinak, asi více na houby.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:11 | Nahoru | #46
staroch30> jako by to bylo včera Ta ty taky šaleny ...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:13 | Nahoru | #47
PetNed> Já měl něco podobnýho s klukem. KLuk samozřejmě jezdit uměl,ale podle mýho učení navíc tady někdo vzpomínal z magistrátu ty komisaře.Je fakt že jsou to kokoti (povětšinou-čest vyjímkách) a nic bych za to nedal,že leckteří pomáhají autoškolám k dalším placeným hodinám na doučení lidí,které vyrazí od zkoušek. KLuka taky vyhodili z první zkoušky protože na křižovatce u Semilasa odbočoval doleva,měl dát přednost protijedoucím vozidlům. Babě v protisměru to chcíplo,začala panikařit a kluk byl najetý v křižovatce. Když viděl,že baba nejede,nemůže nastartovat,najít kvalt,tak projel. Už poroto,že v druhém směru blika zelená,auta se rozjely a on stál v křižovatce. Tak ho vykopli za nedání přednosti v jízdě. Musel jsem mu doplatit další jízdy a zaplatit další zkoušku. Na tu jsem už jel s ním a to už pak udělal.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:14 | Nahoru | #48

titus píše: krokoš> Já se z vás vy kluci čobolský poseru jedno vokno a v každé dědině se tomu říká jinak no holt čobolákova predstav si, že motýľ sa volá .......kukal som čéče jak výr, pumperlik = motýľ. to východ, to bola malina, ale terazky som maďarom, to je iná kafe. to v robote pre mňa vymysleli maďari novú objemovú mieru, pre východniara nalej: kiči decko vodky, hahahhaha. O ni to tu pijú z malinkatých štamprlíkov. Najväčší šok som zažil, keď pálenka z môjho prístupného ostala na druhý deň. Sa ma pani pýtala, že ako by tá pálenka vydržala na východe. Ja že tak na hodinu a potom by sa šlo pre ďalšiu, hahaha. Hovorím, že už mám šesťdesiat rokov a ešte som také nezažil, takú prácu, pálenku na druhý deň nechávať.

Naposledy editováno 14.05.2020 19:14:53

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:21 | Nahoru | #49

PetNed píše: dafikk> Je možné, že mlaďoši dneska snesou méně. Ale dcera dělala řídíčák na B před cca 6 lety. Když poprvé vyletěla od zkoušek, vyslechl jsem její argumenty, myslel si své a čekal. Když se to později zopakovalo, spozorněl jsem. Vzal jsem si ji do auta, vyjel za město a prověřil její znalosti. Bylo to v ... žalostné. Couván do 8, rozjíždění do kopce atd. Nic z toho neuměla - absolutně nic z toho je neučili, ale při zkoušce to chtěli. Tak jsem si ji vzal do parády. Výsledek? V autuškole dostala těžký zdupec, že určitě někde jezdila a cvičila nelegálně, protože takhle to ještě přece nemůže umět. Když mi to řekla, vypěnil jsem jak sifon. Já myslel, že tam vlétnu a toho učitele přiškrtím. Normální sprostý byznys s jízdama. Dcera mne uprosila, že potřebuje ten řidičák dodělat.
Já jsem si dělal ještě za komanče tzv. předvojenský + na škole A +T. Samozřejmě, že nějaká "buzerace" byla (na škole) - přes týden jsme museli tvrdě chodit na dvůr jezdit cvičné jízdy na motorce. Ale my se opravdu naučili. A můžu zodpovědně říct, že na vojně jsem v počátcích hodně těžil se znalosti autoškoly (jezdil jsem aktivně celé 2 roky vojny). Prostě je to dnes jinak, asi více na houby.

jaký nelegálně? Ono se nesmí autem bez ŘP jezdit? Nějaká blbost, ne?
Moje deti to měly naopak. Dcera i syn uměli autem už od cca 5ti let. Když bylo klukovi 11,tak mě autem hodil na třídní slezinu do vedlejší dědiny. Domů jel sám. V autoškole hned poznali, že mají odježděno a byli spíše rádi, že nemají s nimi práci. Spíše s nimi vymetali nějaké zařizovačky. Horší komisař při závěrečných, ten se s dcerou bál jet. Sám mi to řekl.

Naposledy editováno 14.05.2020 19:22:23

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:26 | Nahoru | #50

HMS píše: Ing Dětský?

Detsky z Brna? Takovy starsi,maly?

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:37 | Nahoru | #51
parádní historky

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:41 | Nahoru | #52
assassin>ahoj,no ted vybírají prachy i za BE,CE atd.jen tahat prachy z lidí.kdysi to udělals na vojně,nebo jako já,donesls potvrzení o praxi na nákladáku,na DI ti dali razítko do řidičáku a bylo hotovo.stačilo 7 skupin,a ted je jich 16.nejvíc mě sere,že mašiny škatulkují na x skupin,ale auto nechají jen B1,a B.vůbec nikdo neřeší,že mladé člověk osedlá feliciu,nebo nějaky tdi.ale mašiny šikanují jak svina.na školení profesáku co chodím nám školitel říkal,že chtějí snad ještě v budoucnu vymyslet zvlášt papíry na čtyřkolky a tříkolky jak měli nosáči.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:45 | Nahoru | #53
dafikk> Já jo. Jmenoval se Vala a pak, když jsem ho potkal po 10-ti letech, tak když jsem vzpomínal, jak řval,
tak se skoro omlouval, si dobře pamatuju asi moudrá slova:
"Člověče, víte, co to je za nervy sedět vedle puberťáka, nevíte co od něj čekat a on má v ruce mašinu, co probourá barák, a ještě na něho nedosáhnete přes ten motor? A ještě ho připravit na to, že řidič je jednou nohou v kriminále a druhou v hrobě?"
Jo, a ještě vlastně říkal něco, že když třeba jen prudce zastavíš, nebo tak něco, tak ti staří psi na vojně dají deku. Tak prý i na to nás chtěl připravit...

Ale tehdy mi připadal jak psychopat.

Takže usmíření...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:47 | Nahoru | #54
Čadil> No ty vo*e! On mu přejel nohu traktorem? Pomalu se přestávám divit, že po nás tak řvali.

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:47 | Nahoru | #55
když sem dělal na velkou motorku, tak sem přišel k jawě 350, instruktor (160kg) dvakrát šlápnul a konec, pak sem to radši zkoušel já a po 5ti pokusech se rozhodl, že ho roztlačím, celá škola na mě koukala jak to prase a motorku strkám jako kokot a vůbec to nechytá ještě sem ho musel odtlačit z5 do garáže pak se sedlo do auta a jel sem nakonec na nějakém čopru

Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:49 | Nahoru | #56
ale nakonec se z něho vyklubal dcl v "pohodě" chlap, ale tím jak sem se před školou předvedl mě na začátku fakt potěšil jednomu kamarádovi na motorce i usnul

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:55 | Nahoru | #57

assassin píše: ja mel nastesti instruktory normalni po buzeraci ala ty gumy co tu popisujete se mi fakt nestyska a ani si nemyslim, ze ridim tak mizerne, prestoze jsem nemel za instruktora arogantni hovado.
nedavno jsem delal Ecko a popravde jsem z toho mel nejvetsi strach. Z jizd, protoze mam zlozvyky z najetych km - rizeni jednou rukou a treba dojizdeni na semafor na vyrazeno - s velkym vlekem problem. Trochu jsem se bal i testu, s pribyvajicim vekem je znat, ze hlava neni co byvala. Driv - studium VS - mi stacilo precist si jednou skripta a pamatoval jsem si vse - ted jsem mel bobky, jestli to jeste funguje stejne ... ale precetl jsem si den predem otazky a doufal.... no po deseti minutach jsem sel pryc a komisar se pta: vzdavate jo? ne, mam hotovo.... plnej pocet.... tak tohle zatim jeste nezmizelo1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:56 | Nahoru | #58
staroch30> Jestli Vala tak dodatečně musím říct,že to byla fakt dobrá škola Akorát mě vadili ty zasrané ruce od těch značek co jsem musel poutírat. Pak klouzal ten tenký volant ve V3Sce,když mě honil těma uličkama v Jiráskově čtvrti Budiž mu země lehká
Toho by tento tazatel,tohoto vlákna, nepřežil Zlatý časy,kdy to stálo za hovno....

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 19:57 | Nahoru | #59

titus píše: Nechcu vám do toho kecat ale je to OBLOK ne Oblak.

Jojo, pravdu máš.

(reakce na) Ukončení výcviku a vrácení peněz

14.5.2020 v 20:00 | Nahoru | #60

dafikk píše: Nene....Bydlel v Brně na Obilňáku. Umřel poměrně mladý na rakovinu. Vyšší štíhlý,černovlasý,česal se na bok. Nemůžu si vzpomenout na jméno. Volal jsem i kamarádovi a ten si také nevzpomněl Zemědělská škola v Želešicích. Byl tam v letech 1984-1989? Nevím přesně. Když nemohl jezdit on,tak ho zaskakoval mistr Rozmahel,nebo Záděra,nebo ten zkurvený komunista Homola,co tam pak dělal ředitele. Zajímavý je,že ty mistry si pamatuji,ale na jeho jméno si ne a ne vzpomenout.

Tak to nic, tenhle byl z automobilní, Hybešova dnešní Křižíkova taková nezapomenutelná figurka, malej rapl :)
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist