Originální díly PARTSDEPOT

Téma: Hlednám sádrokartonáře
 
31.3.2020 v 13:49
Ahoj, potřebuju na chalupě udělat sádrokarton v 1 místnosti cca 5x5 m. Nevíte o někom ? Je to u Chlumce nad Cidlinou.
Díky Petr, 603 827 706.

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Hlednám sádrokartonáře

2.4.2020 v 14:03 | Nahoru | #1

husq701 píše: presne...
vubec se toho neboj, vubec nevadi ze ti to bude trvat o mnoho dele, budes muset koupit vercajk a projebes na tom vic materialu nez ten kdo se tim zivi. A ani nevadi ze vysledek bude hnusnej ze budou zvracet i pavouci. 5x5m prece zvladnes.

A az to udelas... proc bys chodil k zubari? vrtacku ma snad doma kazdej ne? koupis par malejch vrtaku ....


Tak jasně, pokud je někdo lempl na ruce, tak proč ne, ale dělat z 25m2 sádroše raketovou vědu? Zase to nepřeháněj, dá se to udělat s běžně dostupným vercajkem a pokud člověk fakt není lempl, tak neprojebe nic navíc, jen to chce u práce trochu myslet, což už se dneska moc nenosí. Jediná nevýhoda je ten čas, ale to si musí rozhodnout každý sám, jestli investuje jen do materiálu, nebo vysolí firmě násobně víc a pak si to po nich ještě dodělá.

(reakce na) Hlednám sádrokartonáře

2.4.2020 v 14:07 | Nahoru | #2

Curtiss píše: Tak jasně, pokud je někdo lempl na ruce, tak proč ne, ale dělat z 25m2 sádroše raketovou vědu? Zase to nepřeháněj, dá se to udělat s běžně dostupným vercajkem a pokud člověk fakt není lempl, tak neprojebe nic navíc, jen to chce u práce trochu myslet, což už se dneska moc nenosí. Jediná nevýhoda je ten čas, ale to si musí rozhodnout každý sám, jestli investuje jen do materiálu, nebo vysolí firmě násobně víc a pak si to po nich ještě dodělá.to ze ja mam doma motorovku neznamena, ze ji ma kazdej...
Bydliste ma psany praha, realizaci poptava v chlumci. fakt chce shanet dodavku nebo vozejk na desky sadrose. tahat se s tim, vymejslet jak se co dela (kdyz si ted stejne matros sam nikde nekoupi)
zatimco tam bude sadrokatonar delat svoji praci, tak on ve svy praci vydela tolik, ze mu zaplati a jeste mu zbyde. po praci se nemusi srat se sadrosem a muze se venovat tomu co ho bavi...
tvl tady je to zase samej ferda mravenec...
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist