barth_duben
buttig padaky35 Přidat reklamu

Téma: Výmena vzducháču trimph tiger 900
Kúpil som nový vzduchový filter ,chcel som si ho vymeniť a nemohol som vytiahnuť obal filtra. Vie mi niekto poradiť. Ďakujem.

1 reakcí na tento příspěvek Výmena vzducháču trimph tiger 900

13.1.2020 v 13:05 | Nahoru | #1
Čau, jestli más starý Tiger 900 karburátor, tak musí nejdřív ven karburátory, pak jde ta plastová "podkova" ven, a pak ji rozmontuješ, ale u tohoto Tigera je pratelný filtr.

(reakce na) Výmena vzducháču trimph tiger 900

13.1.2020 v 17:26 | Nahoru | #2
Torquis> Ano ten mám, aj som to skúšal no nedarilo sa mi a bál som sa dať dolu karburátore. Tie medzikuse na karburátore budú asi stvrdnuté,kde to zoženiem?

Výmena vzducháču trimph tiger 900

Skvělá odpověď, děkuji! 14.1.2020 v 08:14 | Nahoru | #3
Na těch gumových muzikusech to po sundání objímky je někdy lehce přisáté, to zjištíš rukou, ale je tam i takové osazení, které zapadá do karburátorů, takže to chce lehce zabrat a plynulým tahem dozadu vytáhnout, no pohrát si s tím. Nezapomeň sundat lanko sytiče, to se sundává snadno. A taky pozor na lanko plynu, které vede ke karburátorům - abys ho nepoškodil. Pokud nebudeš nic dělat s karburátorama, tak doporučuju nesundávat, jelikož sundání a především nandání je docela problematické. Ovšem musíš s nimi velmi opatrně manipulovat a něčím je podepřít vedle moto a u toho dávej pozor na to lanko. Určitě zkontroluj tu část lanka co kouká dole u karbeců, rádo se to tam třepí. Filtr je pratelnej a musíš ho pak naolejovat. Většinu dílů kupuju prostě v Triumphu v Praze, ceny vůči japoncům jsou spíše nižší.
PS: Pozor píšu o typu s karburátory Keihin, ale myslím, že u Mikuny to bude velice podobné.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Zapojenie vyhrievania rukovätí Triumph Tiger 900 Amako 23 24.3.2020 v 21:01 Destroyer

globalmoto_duben
Objednat reklamu
TOPlist